1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +

Trondheim Uçak Bileti

14 Aralık
Bugün
Parçalı Bulutlu
2°C
15 Aralık
Yarın
Parçalı Bulutlu
2°C
16 Aralık
Pazartesi
Çoğunlukla Bulutlu
-1°C
Para Birimi
Norveç Kronu (NOK)
Zaman Dilimi
GMT +1
Trondheim Şehri En İyileri
  • Kültürel Miras
  • Trondheim Limanı
  • Deniz Ürünleri

En Ucuz Trondheim Varışlı Uçak Seferleri

01 Oca 2020
Alanya - Trondheim
Sas Scandinavian Airlines
21 Ara 2019
İstanbul - Trondheim
Sas Scandinavian Airlines
29 Ara 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Trondheim Kalkışlı Uçak Seferleri

16 Ara 2019
Trondheim - İstanbul
Sas Scandinavian Airlines
29 Ara 2019
Trondheim - Ankara
Sas Scandinavian Airlines
29 Ara 2019
Trondheim - Alanya
Türk Hava Yolları
12 Oca 2020
Trondheim - Gaziantep
Sas Scandinavian Airlines
28 Ara 2019
Trondheim - İzmir
Sas Scandinavian Airlines
25 Ara 2019
Trondheim - Antalya
Sas Scandinavian Airlines
12 Oca 2020
Trondheim - Adana
Türk Hava Yolları
16 Ara 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Trondheim Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Trondheim Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Trondheim Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
NO
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
Norveçce
Toplu Taşıma Fiyatı
41 NOK
Yemek Fiyatı
162,50 NOK
Alkolsüz İçecek Fiyatı
20 NOK

Trondheim’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Trondheim, Norveç ülkesi olduğu için genelde soğuk bir iklime sahiptir. Yaz dönemi ılık geçer ve ortalama sıcaklık 15-17 arasında değişir. En sıcak zamanları haziran ve temmuz aylarıdır. Daha rahat bir şekilde gezmek isteyenler, yaz ayları için bir gezi düzenleyebilirler. Trondheim İstanbul arası uçakla kaç saat diye merak edenler, yaz şartları içerisinde yaklaşık 6,5 saatlik bir uçuş sonrası ulaşabilirler. Kış döneminde aksamalar olabilir.

Kış dönemini oldukça soğuk geçiren Trondheim şehri, sıfırın altındaki değerleri yaşatır. Aralık ve ocak ayı oldukça soğuk geçer. Ancak Kuzey ülkelerinin kış mevsimi oldukça büyüleyici gelebilir. Bu nedenle kışın gezmek isteyenler de Trondheim İstanbul uçak biletleri için uygun seçenekler bulabilirler.

Sıcak havaları daha çok seven ve tarihi yapıları, doğal alanları ve etkinlikleri görmek isteyenler yaz ve ilkbahar dönemlerini tercih edebilirler. Bu zamanlar içerisinde Trondheim İstanbul uçak bileti fiyatları değişiklik gösterecektir.

Trondheim Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Trondheim Havalimanı'na gelen bütün yolcular, Trondheim şehir merkezine ulaşmak için farklı birçok ulaşım aracını tercih edebilirler.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 100 NOK

Trondheim Havalimanı'na giden 38 numaralı otobüs, merkez ile havalimanı istikametinde çalışmaktadır.
Havalimanı Servisleri
Şehir içi ulaşım araçları kolay bir şekilde şehri gezdirebilecek niteliktedir. Şehir içine ulaşım sağlayabilmek ve şehirde gezebilmek için çok sayıda otobüs, metro gibi ulaşım araçları hizmet vermektedir.
Taksi

Ortalama Fiyatı: 300 NOK

Trondheim Havalimanı'ndan merkeze gidilmesini sağlayacak birçok taksi firmasından faydalanmak mümkün olacaktır.
Araç Kiralama
Trondheim Havalimanı'nda hizmet veren birçok farklı araç kiralama firması ile görüşülerek özel araç kiralanabilir.

Trondheim Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi
Emanet Eşya

Trondheim Havalimanı, Trondheim şehir merkezine yaklaşık 35 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu sebeple ulaşabilmek için yaklaşık 40 dakika yeterli olabilir. Trondheim Havalimanı'na geldikten sonra vakit geçirmek için farklı birçok alternatife yönelmek mümkündür. Trondheim uçak bileti rezervasyonundan sonra havalimanında keyifle zaman geçirilebilir. 

Trondheim Havalimanı'nda yer alan bekleme yerleri zaman geçirmek için kullanılabilir. Bununla beraber alışveriş yerlerinde de dolaşmak çok iyi gelecektir. Restoran ve büfeler ile yemek yemek için farklı seçenekler bulunabilir. Araç kiralama firmaları ile görüşüp özel araç temini gerçekleştirilebilir. Trondheim en ucuz uçak bileti araştırmaları için havalimanında bulunan yerlerden de bilgi alınabilir.

Trondheim'a yılın her zamanı için oldukça fazla bir şekilde transferler olmaktadır. Trondheim İstanbul uçak bileti de sıklıkla transfer hizmetleri sunar. THY gibi birçok hava yolu şirketi ile görüşülüp, uçak biletleri için düzenlenen kampanyalar yakalanabilir.

Trondheim’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Trondheim şehri, tarihi ile dikkat çeken oldukça eski bir yerleşim yeridir. Vikingler zamanlarına ait tarihi yapıları yerinde görmek için keyifli bir gezi düzenlenebilir. Bunun için yılın farklı zamanlarında Trondheim uçak bileti fiyatları da farklılık gösterebilir. Yaz ayları gelmeden bilet bakılması daha uygun olabilir.
  2. Norveç ülkesinin etkisi, Trondheim şehrinde de kendisini hissettirecektir. Yeşilin ve mavinin en güzel tonları burada yer alıyor. Norveç'in temiz havası tüm ziyaretçilere iyi gelecektir.
  3. Trondheim şehrinde farklı birçok etkinlik bulunmaktadır. Trondheim uçak bileti Pegasus ya da farklı hava yolu şirketlerinden alınırken, festival zamanlarına bakılabilir. Trondheim Metal Fest, Barokfest, Trondheim Jazz Festivali ve Ladehammer Festivali şehrin en dikkat çekici etkinlikleri arasındadır. Bu etkinliklerin olduğu zamanlar şehir hayatı daha hareketli hale gelir.
  4. Yemek turizmine meraklı olanlar, en ucuz Trondheim uçak bileti araştırmalarına başlayarak şehrin meşhur lezzetlerini yerinde tadabilirler.
  5. Trondheim uçak bileti rezervasyon sonrası herkesin aklına mutlaka şehir içi ulaşım da gelecektir. Bu konuda oldukça gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Şehrin farklı yerlerini gezmek isteyenler yalnızca otobüs ile dahi rahatça gidebilirler.

Trondheim Hakkında

Tam 997 senesinde Vikingler tarafından kurulmuş olan bu şehir, Norveç'in en eski yerleşim yeri olarak bilinir. O zamanlar ticaretin merkezi olarak işlev gören Trondheim şehri, bugün de Norveç için oldukça önemli bir yere sahiptir. 1217 senesinde Norveç'in başkenti haline gelmiştir. Nüfusunun önemli bir kısmını öğrenciler oluşturduğu için hareketli bir yerdir. Bununla birlikte bilim, sanat ve kültürel anlamda çok gelişmiştir. Hareketli ve tarihi yaşamını merak edenler Trondheim uçak bileti aramalarına başlayabilirler. Farklı zamanlarda kampanyalı Trondheim uçak bileti fırsatları yakalanabilir.

Kuzey Avrupa için tarihi, kültürel ve doğal alanlar açısından çok önemli bir yere sahip olan bu şehir, yılın farklı zamanlarında yoğun bir şekilde turistlerini ağırlar. Trondheim ucuz uçak bileti aramalarına erken zamanda başlamak, keyifli bir tatil için iyi olabilir. Dünyanın farklı yerlerinden insanlar, özellikle doğal güzellikleri ve Viking anıları için gelmektedir.

Trondheim uçak bileti THY ve farklı hava yolu şirketlerinden alınabilir. Trondheim Denizi kenarında yer alan bu şehir, mavinin ve yeşilin en özel tonlarını sunmaktadır. Norveç'te hakim olan sert karasal iklim etkileri ile çok farklı bir havaya bürünen bu şehri görmek ideal bir tatil fikri olacaktır.

Trondheim Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
41 NOK
Taksi
8,50 NOK/Km
Tramvay
41 NOK
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Trondheim şehrinin her noktasına sefer sağlaması açısından, belediye otobüsleri en popüler ulaşım aracı olarak kabul edilir. Trondheim İstanbul saat farkı sonucu gece dahi otobüs bulmak mümkündür. Otobüs seferleri oldukça geniş bir şekilde şehre yayılmıştır.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Trondheim şehri içerisinde taksi de oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Her noktaya olmasa da, belirli yerler için tramvay kullanılabilir. Bir gün boyunca sınırsız kullanım hakkı sunan biletler ile tramvay ve otobüsler sıklıkla tercih edilebilir. Bu şekilde daha ekonomik olacaktır.

Trondheim Vize Şartları

Norveç Vize İstiyor mu?
Evet
Norveç Vize Ücreti
60 EUR
Norveç Vize Detayları
Norveç Türkiye temsilciliklerine yapılan şahsi başvurularla vize alabilirsiniz

Trondheim’de Gezilecek Yerler

Nidaros Kilisesi
Trondheim Limanı
Trondheim Square
Başpiskopos Sarayı
Munkholmen
Tronheim'ın En Değerli Yapısı: Nidaros Kilisesi

Norveç'in koruyucusu olarak bilinen tarafından yaptırılmış olan bu kilise, 900 seneliktir ve hala günümüzde kullanılmaktadır. Norveç ülkesinin en değerli yapılarından birisi olarak bilinir.

Meşhur Ev Manzarasının Yeri: Trondheim Limanı

Nidelv Nehri kenarında yer alan bu liman, şehir için oldukça önemlidir. Limanın en dikkat çekici yeri ise, kıyıya gölgelerinin vurduğu renkli Trondheim evleri olarak bilinir.

Şehrin Kalbinin Attığı Yer Olan Trondheim Square

Şehrin meydanı olarak bilinen bu yer içerisinde birçok alışveriş mağazası, cafe ve farklı mekanlar bulunur. Trondheim şehrinde gözlem yapmak için en uygun yerdir.

Orta Çağ'ın Değerlerinden Başpiskopos Sarayı

Orta Çağ zamanlarından kalan Başpiskopos Sarayı, bugün müze olarak ziyaret edilebilmektedir. İçerisinde ise şehrin tarihinden kanıtlar sunan birçok tarihi eser sergilenir.

Trondheim Şehrinin En Doğal Yeri: Munkholmen

Trondheim şehir merkezine yalnızca 2 km uzaklıkta bulunan bu ada kısmı, yeşili ve mavisi ile herkesi kendisine hayran bırakır. Bitki ve hayvan çeşitliliği ile de dikkat çeken bir yerdir.

Trondheim’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Deniz Mahsulleri
Ren Geyiği Yemeği
Herring Turşusu
Kahverengi Peynir

Trondheim şehrinde, Norveç ülkesi geleneklerini yansıtan oldukça meşhur lezzetler bulunur. Burayı ziyaret eden herkes, mutlaka Trondheim mutfağını da keşfetmelidir.

Norveç'te Mutlaka Denenmeli: Meşhur Deniz Mahsülleri

Norveç ülkesinin her şehrinde olduğu gibi, Trondheim şehrinde de deniz mahsülleri çok dikkat çeker. Somon, ahtapot ve havyar mutlaka burada denenmelidir.

Akşam Yemeklerinde En İyisi Olan Ren Geyiği Yemeği

Bu yemek, Trondheim şehrinin en iyi restoranlarında denenmelidir. Akşam yemeklerinde çok sık rağbet görmektedir ve kendine has sosu ile daha iyi olacaktır.

Balığın Turşu Halini Deneyin: Herring Turşusu

Yemeklerin ve içeceklerin yanında ikram edilen herring turşusu çok lezzetlidir. Hatta geziden dönerken beğenenler evde de tüketmek için kavanozda satın alabilirler. Bu turşu ringa balığından yapılmaktadır.

Norveç Kahvaltılarının Yıldızı: Kahverengi Peynir

Hem ikramlıklarda hem de sabah kahvaltılarında mutlaka denenmesi gereken eşsiz bir lezzettir. Tronheim şehrinin her noktasında kolayca bulunur.

Hızlıca Doymak İsteyenler İçin En İyisi: Sosisli Sandviç

Sosisli sandviç deyip geçmeyin. Trondheim şehrinde oldukça farklı tariflerle hazırlanan sosislileri çok beğeneceksiniz. Trondheim İstanbul uçak seferleri sonrası çok acıkanlar hızlıca sosisli sandviç ile kendilerine gelebilirler.

Konaklama İçin Trondheim Otel Seçenekleri

Trondheim İstanbul arası uçakla kaç saat sorusu özellikle otel rezervasyonları açısından önemlidir. Uçak biletinizi almadan önce şehirde bulunan farklı otellerden yararlanabilirsiniz.

Quality Hotel Tronheim
Şehrin merkezinde yer alan Quality Hotel Tronheim ile rahat bir konaklama süreci geçirmek mümkün olacaktır. Otel imkanları, uzun süreli seyahatler için uygundur.
Kongens gate 26, 7011 Trondheim, Norveç
Comfort Hotel Trondheim
Merkezi konumu ve dört yıldızlı tesis özellikleri ile herkesin beğenisini kazanan bir oteldir. Konaklama açısından tercih eden herkes memnun kalacaktır.
Krambugata 3, 7011 Trondheim, Norveç
Scandic Nidelven
Şehrin en eski ve merkezi otellerinden birisidir. Bu nedenle erken rezervasyon iyi olabilir. Dört yıldızlı otel imkanlarının daha fazlasını sunar. Konaklamak için tercih edilebilecek ideal bir oteldir.
Havnegata 1-4, 7010 Trondheim, Norveç

Trondheim Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Alanya - Trondheim 1.072,14 TL 21 Saat
Adana - Trondheim 1.836,32 TL 15 Saat 5 Dakika
Antalya - Trondheim 1.980,00 TL 29 Saat
İstanbul - Trondheim 2.306,54 TL 7 Saat 5 Dakika
Oslo - Trondheim 559,16 TL 1 Saat 10 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Trondheim ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Uluslararası Karadeniz Gününe Özel: Karadeniz'in En Güzel Şehirleri
Uluslararası Karadeniz Gününe Özel: Karadeniz'in En Güzel Şehirleri
16 Ekim 2019
Karadeniz’de oluşan kirliliğin önlenmesi amacıyla, 21 Nisan 1992 tarihinde Karadeniz’e kıyısı olan ülkelerin temsilcileri tarafından imzalanan Karadeniz’in Kirliliğe Karşı Korunması Sözleşmesi sonrası
Biletall Deloitte Technology Fast 500 EMEA’da
Biletall Deloitte Technology Fast 500 EMEA’da
09 Ekim 2019
Global olarak en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği programlardan olan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan ‘Deloitte Technology Fast 500 EMEA’ listesi açıklandı. Biletall, Avrupa, Or
Tehlikeseverler Buraya! İşte Dünyanın En Tehlikeli 7 Dağı
Tehlikeseverler Buraya! İşte Dünyanın En Tehlikeli 7 Dağı
23 Ağustos 2019
Macera benim göbek adım diyenlerden misiniz? O zaman doğru blog yazısını okuyorsunuz. Sizler için dünyanın en tehlikeli 7 dağını listeledik. Annapurna Dağı Annapurna, 1950'deki ilk tırmanıştan bu ya
Seyahat Sırasında Valiz Güvenliği - Biletall Shop Seyahat İpuçları
Seyahat Sırasında Valiz Güvenliği - Biletall Shop Seyahat İpuçları
28 Ocak 2019
 Seyahat sırasında ‘’Ya eşyalarıma bir şey olursa?’’ diye düşündünüz mü hiç? Böyle düşünmenize hiç gerek yok. Bugünkü videomuzda valizlerinizi güvenle taşımanıza yardımcı olacak ürünleri bir ara

Trondheim Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%67
%33
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
3 Değerlendirme
D*** A***
7 Kasım Perşembe
vize istiyor mu burası?
R*** E***
28 Ağustos Çarşamba
kardeşimi götürdüm buraya gezdik eğlendik
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Trondheim Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 14.12.2019 03:11:40 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Trondheim, (Tümü)
TRDT
NO

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=93306
/
93306