Kar Bes Turizm Otobüs Bileti

Kar Bes Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  43 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1960
 • KURUCU
  Çorum Kargı Turizm
 • FİRMA SKORU
  4,7

Kar Bes Turizm Hakkında

1960 yılında çorum merkezli olarak kurulan çorum Kargı Turizm, kurulduğu günden bu yana sahip olduğu yenilikçi bakış açısı ve kat ettiği yol ile beraber, bölgede en çok tercih edilen otobüs firmaları arasında yer almaktadır. Firmayı diğer otobüs firmalarından ayıran en büyük etken şüphesiz araçlarda firma sahiplerinin görev almasıdır. Müşteri ile iç içe olmalarına olanak tanıyan bu özellik ile çorlu Kargı Turizm, müşteri memnuniyeti konusunda atılması gereken adımları daha iyi tespit ederek bu anlamda yenilikler yapmakta ve gelecek için planladıkları noktalara emin adımlar ile ilerlemektedir. Firma çok uzun zamandır sektörde var olması sebebi ile işinde uzman olmayı başarmış ve bu doğrultuda müşteri beklentilerine uygun olarak yenilikler yapmaya özen göstermiştir. Müşteriler ile iç içe olduklarından dolayı beklentileri daha iyi tespit edebilme şansına sahip olan firma sahipleri, sorunlar ile birebir ilgilenmekte ve yolculukların sorunsuz geçmesi için çaba sarf etmektedir. Firma sahiplerinin böyle bir pozisyonda yer almaları insana verdikleri değeri açıkça göz önüne koymanın yanı sıra işlerini ne kadar büyük bir ciddiyet ile yaptıklarını da göstermektedir. Filosunda yer alan modern otobüsleri ile yolcularına konforlu ve keyifli bir seyahat imkanı sunarken aynı zamanda güvenlik önlemlerine de oldukça büyük özen göstererek seferlerin sorunsuz tamamlanması için çaba sarf edilmektedir.

Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

çorum Kargı Turizm sektörde yer alan saygın firmalardan bir tanesidir, çorlu Kargı Turizm ile seyahat etmek için beş geçerli sebep ise şu şekilde sıralanabilir:

 1. Otobüslerde bizzat firma sahiplerinin görev yapması ile Kargı Turizm ile yapacağınız seyahatlerde talihsiz olaylar ile karşılaşma riskiniz ve sorunlarınızın çözümsüz kalması ihtimali en aza indirgenmiştir.
 2. Firma önceliği insana değer vermek olduğundan dolayı ticari kaygılar geri plana atılmış ve bu doğrultuda yolculara en iyi hizmet sunulmak için çaba sarf edilmektedir.
 3. Yolculuğunuz esnasında yaşanabilecek her türlü olumsuzluk için önlemler alınarak yolculuklarınızın konforlu, kaliteli, keyifli bir biçimde geçmesi sağlanarak huzurlu bir seyahat deneyimi yaşamanız planlanmaktadır.
 4. Otobüs filosunda yer alan otobüslerin sahip olduğu özellikler sorunsuz çalışarak yolculara sunulmakta ve böylelikle yolculukların sıkıcı ve rahatsız geçmesi engellenmeye çalışılmaktadır.
 5. Yolcuların hepsi aynı değere sahip olarak görülmekte ve bu doğrultuda tüm yolcuların eşit şartlarda seyahat edebilmesi için otobüste huzursuzluklar çıkmaması adına uyarılar yapılmakta ve huzurlu bir seyahat ortamı hazırlanmaktadır.

özel Terminalleri

çorlu Kargı Turizm kendisi için ayrılmış peronlar ile otobüs terminallerinde yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temini, sefer bilgisi ve buna benzer sorularınız için ise terminal ya da şubelerde yer alan yazıhaneler ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Filosunda Bulunan Otobüsler

çorlu Kargı Turizm filosunda yer alan Mercedes Travego 15 SHD ve Setra S416 HDH otobüsler konforlu yolculuklar için uygun olup birçoğu modern ve teknolojik özelliklere sahiptir. Yolcuların kullanımına sunulan imkanlar ile yolculukların keyifli geçmesi sağlanmaktadır.

Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptali söz konusu olduğunda almış olduğunuz bileti sefer saatinden en az 24 saat önce iade etmeniz gerekmektedir. Aksi halde zamanı geçmiş biletler için iptal ya da açığa alma gibi uygulamalar bulunmamaktadır.

bus
ba-favicon-white