Didim Seyahat
Didim Seyahat

Genel Tanıtımı

1964 yılında Didim – Söke arası yolcu taşımacılığı yaparak sektöre giriş yapan Didim Seyahat zamanla büyüme göstererek bugünkü halini almıştır. Didim’in hızla gelişmesi ve küçük bir ilçe olmaktan çıkıp önemli bir tatil noktasına haline gelmesi ile ulaşım konusu da daha önemli bir hal almaya başlamıştır. Bu durum Didim Seyahat’in de kendisini geliştirmesi gerektirdiğini göstermiş ve Didim Seyahat de zamanın gereğini yaparak kendisini hızla geliştirmeye başlamıştır. 1981 yılında kooperatif olarak hizmet vermeye devam eden Didim Seyahat bölgenin coğrafi, sosyal ve ekonomik yapısına göre hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu anlamda git gide gelişmekte olan Didim Seyahat yolcularına modern otobüsler ile hizmet vermekte ve konforlu bir seyahat imkanı tanımaktadır. Çağın gereklerine uygun olarak seyahat imkanı sunmasının yanı sıra güvenlik önlemlerine de büyük önem veren Didim Seyahat tüm yolculuklardan önce yüksek güvenlik önlemleri alarak yolcuların güven içerisinde varacakları noktaya ulaşmalarını sağlamaktadır. Çalışan kadrosunu oluşturma konusunda da oldukça titiz davranan Didim Seyahat güler yüzlü, iş ahlakına sahip ve saygılı kişiler ile çalışmaya özen göstermektedir. Kaliteli hizmetin ekip işi olduğunun farkında olan Didim Seyahat bu sebeple teknik konular kadar bünyesinde çalışmakta olan elemanlar ile de seçkin bir firma olabilmek adına çalışmalar yapmaktadır. 

Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Didim Seyahat’i tercih ederek seyahat etmeniz için beş önemli sebep şu şekilde sıralanabilir:

  • İnsana değer veren bir kuruluş olan Didim Seyahat ticari kaygıları bir kenara bırakarak müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve bu doğrultuda müşteri desteğini arkasına alarak ilerlemek isteyen bir firmadır.
  • Yolculukların tümünde kullanılan otobüsler yol şartlarına uygun olarak seçilerek kullanıma açılmış ve bu sayede yolculara kaliteli ve konforlu bir seyahat yaşama imkanı tanınmıştır.
  • Güvenli bir biçimde varış noktasına ulaşabilmeniz adına yolculuklar öncesinde ve yolculuk sırasında tüm güvenlik önlemleri alınarak konforlu bir yolculuğun yanı sıra can ve mal güvenliğinizin sağlandığı bir yolculuk yaşama imkanı tanınmıştır.
  • Bölge şartlarına uygun olarak hazırlanan seferler esnasında sıcak ve soğuk içecek servisi ve atıştırmalık ikramlar sunularak yolculuğunuzun keyifli geçmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.
  • Güler yüzlü çalışan kadrosu ile sizlere hizmet sunmakta olan Didim Seyahat yolculuğunuz boyunca sorun yaşamadan varış noktanıza ulaşabilmeniz adına personelleri ile sizlere hizmet sunmakta ve huzurlu bir yolculuk yaşamanız sağlanmaktadır.

Özel Terminalleri

Didim Seyahat otobüs terminallerinde ayrılmış olan peronlarında yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temini ve diğer tüm sorunlarınız için ise terminal ya da şubelerde yer alan Didim Seyahat yazıhaneleri ile iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Filosunda Bulunan Otobüsler

Didim Seyahat filosunda yer alan otobüslerin tümü hizmet vermekte olduğu bölgenin şartlarına göre özenle seçilmiştir. Otobüslerde yolcuların kullanımına sunulan teknolojik donanımların bulunmasının yanı sıra içerideki havayı sürekli yenilemek amacı ile kullanılan özel filtreli klimalar da yer almaktadır. Böylelikle yolculuk boyunca hava sürekli yenilenerek astım ve alerji sorunları olan yolcuların da rahat seyahat etmeleri sağlanmaktadır.

Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptal durumlarında almış olduğunuz bileti sefer saatinden en az 24 saat önce teslim etmeniz gerekmektedir. Zamanı geçmiş biletler için iptal prosedürü uygulanamamaktadır.

Benzer Firmalar

Didim Seyahat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Didim Seyahat
Firma Merkezi :
İzmir
Kurucular :
41 Ortaklı Koperatif
Kuruluş Yılı :
1964
Çağrı Merkezi :
0 256 81117 79
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
30 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,0 / 5