Erzincan Başak Turizm Otobüs Bileti

Erzincan Başak Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  62 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2005
 • KURUCU
  Erzincan Başak Turizm

Erzincan Başak Turizm Hakkında

Erzincan Başak Turizm 2005 yılında Erzincan merkezli olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine yenilikçi bir hizmet anlayışı ile kaliteli seyahat hizmeti sunan Erzincan Başak Turizm müşterileri ile saygı çerçevesinde güzel bir ilişki kurarak rahat bir yolculuk geçirmelerini amaçlamaktadır. Erzincan geçmişten günümüze İstanbul'a çok sayıda göç vermiştir. Bu sebeple Erzincan Başak Turizm özellikle İstanbul-Erzincan seferi düzenleyen otobüslerinin oldukça konforlu olmasına dikkat etmektedir. Oldukça uzun bir yol olan bu yolculuk esnasında seyahat eden müşterilerinin rahat ve keyifli bir yolculuk yapmaları için her türlü imkanı kullanarak modern bir yolculuk hizmeti sunmaktadır. Yalnızca bu yol güzergahı için değil genel olarak tüm yolculuklar için konforlu bir hizmet sunabilmek adına Erzincan Başak Turizm kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısı ile sürekli kendisini yenilemiş olup müşterilerine en iyi hizmet kalitesi ile hizmet sunabilmek adına çalışmalar yapmıştır. Saygılı ve güler yüzlü çalışan kadrosu ile Erzincan Başak Turizm yolcularına keyifli ve konforlu bir yolculuk imkanı tanımaktadır.

Erzincan Başak Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Erzincan Başak Turizm'i tercih ederek yolculuk etmek için birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebepler içerisinde en önemli beş sebebi sıralamak gerekirse şu şekilde sıralanabilir:

 1. Güler yüzlü çalışan kadrosu ile uzun yolculuklarınızın keyifli ve konforlu geçmesini sağlar.
 2. Otobüslerinde ve servislerinde yer alan koltuk arkası TV, mp3 ve kulaklıklar ile yolcularına sinema ve TV izleyerek yolculuk etme imkanı tanır.
 3. çok uzun yolculuklar için oldukça rahat olan otobüsleri tercih etmektedir.
 4. Doğuda yer alan otobüs firmaları arasında teknoloji bakımından ilklere sahiptir.
 5. Yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına sürekli olarak yenilenmekte ve kaliteden taviz vermemektedir.

Erzincan Başak Turizm özel Terminalleri

Erzincan Başak Turizm'in kendisine ait özel bir terminali bulunmamaktadır. Erzincan Başak Turizm ile seyahat edecek olan kişiler şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan Erzincan Başak Turizm'e ait olan peronlardan otobüslerine binerek seyahat edebilirler. Otobüs bileti, peron bilgisi gibi konular için şehir içerisinde yer alan yazıhanelerden yahut otogar içerisinde yer alan yazıhanelerden bilet temin edilebilir yahut otobüs ile ilgili bilgiler edinilebilmektedir.

Erzincan Başak Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Erzincan Başak Turizm firmasında yer alan otobüslerin tümü konforlu seyahat edebilmeniz amacı ile özenle seçilmiş olan ve teknolojik ögelerle bezenmiş olan otobüslerden oluşmaktadır. 2009 yılında otobüs filosuna eklenen 4 adet yeni Travego otobüs ile müşterilere sunulan hizmet kalitesi daha da arttırılmıştır. Otobüslerde koltuk arkası TV'ler yer alarak yolcuların seyahat esnasında kulaklık ile müzik dinleme, film izleme yahut TV izleme seçenekleri sağlanarak keyifli bir yolculuk yapmaları sağlanmıştır. Erzincan Başak Turizm filosunda yer alan otobüsler ile Türkiye'nin dört bir yanına konforlu seyahat imkanı sağlanmıştır.

Erzincan Başak Turizm Bilet İptal Prosedürü

Erzincan Başak Turizm'den aldığınız biletleri iptal ettirebilmek için sefer saatinden en az 24 saat önce biletlerin otogar yahut şubelerde yer alan yazıhanelere teslim edilmesi gerekmektedir. çıktısı alınmış olan biletlerin online olarak iptal edilmeleri söz konusu değildir. Tarihi geçmiş olan biletlerde ise para iadesi gibi hususlar prosedürler gereği mümkün değildir.

bus
ba-favicon-white