Özlem Batman Turizm Otobüs Bileti

Özlem Batman Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  143 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2000
 • KURUCU
  Özlem Batman Turizm

Özlem Batman Turizm Hakkında

özlem Batman Turizm kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına kendisini sürekli olarak geliştirmekte olan bir otobüs firmasıdır. Kendisini geliştirmek adına yenilikçi bir bakış açısı ile hareket eden firma, öte yandan yolcuların beklenti ve isteklerini de karşılayabilmek adına titizlikle çalışmaya özen göstermektedir. Başarı ve kalitenin asla tesadüf olmadığına inanan firma kendisine oluşturduğu güler yüzlü ve dürüst kişilerden oluşan kadrosu ile hizmet vermeye ve müşteri memnuniyetini sağlayarak emin adımlar ile kendisine çizdiği çizgide ilerlemeye devam etmektedir.

özlem Batman Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

özlem Batman Turizm'i tercih ederek seyahat etmeniz için en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilir:

 1. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermekte olan özlem Batman Turizm müşterilerinin düşüncelerine önem vererek eksikliklerini tamamlamakta ve çağın gerisinde kalmamak adına kendisini sürekli olarak yenilemeye özen göstermektedir.
 2. Can taşımanın ciddiyet gerektirdiğinin bilincinde olan özlem Batman Turizm; konforlu, kaliteli ve huzurlu bir yolculuğun yanı sıra güvenlik önlemleri de alınmakta ve varış noktasına tam zamanında varabilmeniz için çaba sarf edilmektedir.
 3. özlem Batman Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü çağın sunmuş olduğu imkanları eksiksiz olarak yolculara sunmakta ve bu sayede yolcuların konforlu seyahat edebilmelerine olanak tanımaktadır.
 4. Güler yüzlü çalışan kadrosu ile özlem Batman Turizm yolcularına saygılı ve titiz bir hizmet sunarak rahat bir yolculuk imkanı tanımaktadır.
 5. Ticari kaygıların getirdiği yanılgılara düşmemek adına firma tarafından kaliteli hizmet sunabilmek her şeyin önünde tutulmaktadır.

özlem Batman Turizm özel Terminalleri

özlem Batman Turizm ile seyahat edecek olan yolcular şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan özlem Batman Turizm'e özel olarak ayrılmış olan peronlardan alınmaktadır. Bunun haricinde firmanın kendisi için özel bir terminali bulunmamaktadır. Bilet satın almak, bilet iptali ve seyahat ile ilgili bilgiler için şube ve terminallerde yer alan özlem Batman Turizm yazıhanelerinden hizmet alabilir ya da online veya telefonla ulaşarak rezervasyon yaptırarak biletlerinizi ayırtabilirsiniz. Online ayırttığınız biletlerin dökümü için yine Isparta petrol Turizm yazıhanelerin başvurabilirsiniz.

özlem Batman Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

özlem Batman Turizm, filosunu oluştururken otobüslerinin yolculuklar için en rahat otobüslerden oluşmasına özen göstermiş ve tercihini Mercedes marka otobüslerden yana kullanmıştır. Otobüslerde yolcuların rahat ve keyifli bir biçimde seyahat edebilmelerine olanak tanıyabilmek adına televizyon, koltuk arkası ekran, internet ve kulaklık gibi donanımlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra otobüslerde yer alan hava filtreleri aracılığı ile otobüsler içerisinde hava düzenli olarak yenilerek tüm yolcuların rahat bir biçimde seyahat edebilmeleri sağlanmaktadır.

özlem Batman Turizm Bilet İptal Prosedürü

özlem Batman Turizm'den alınan biletlerin iptal işlemleri esnasında bilet iptal prosedürü uygulanmaktadır. İptal edilmesini talep ettiğiniz biletinizi sefer saatinden en az 24 saat önce terminal ya da şubelerde yer alan özlem Batman Turizm yazıhanelerine gelerek teslim etmeniz gerekmektedir. Online biletlerinizin dökümü yapılmadığı sürece iptal işlemi yine online olarak gerçekleştirilebilmektedir ancak bilet dökümü yaptırmış olduğum durumlarda biletinizin iptal edilebilmesi gibi işlemler için yine yazıhanelere başvurmanız gerekmektedir. Tarihi geçmiş biletler için ise iptal, açığa alma ve ücret iade işlemleri yapılamamaktadır.

bus
ba-favicon-white