1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Eindhoven

Eindhoven Uçak Bileti

Eindhoven Para Birimi
Euro (EUR)
Eindhoven Zaman Dilimi
GMT +1
Eindhoven Şehri En İyileri
Gece Hayatı, Evoluon Binası, Herring
Eindhoven Hava Durumu (9 Nisan) 21°C Açık
Eindhoven Hava Durumu (10 Nisan) 19°C Parçalı Bulutlu

En Ucuz Eindhoven Varışlı Uçak Seferleri

16 Nis 2020
13 Nis 2020
Sofya - Eindhoven
Air France
11 Nis 2020
06 May 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Eindhoven Kalkışlı Uçak Seferleri

Eindhoven - İzmir
Sun Express
02 May 2020
Eindhoven - Antalya
Sun Express
06 May 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Eindhoven Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Eindhoven Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Eindhoven Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Eindhoven Havaalanları
Ülke Kodu
NL
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
Hollandaca-Frizce
Toplu Taşıma Fiyatı
3,55 EUR
Yemek Fiyatı
15 EUR
Alkolsüz İçecek Fiyatı
2,90 EUR

Eindhoven’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Haziran

Ucuz Eindhoven uçak bileti alırken mutlaka mevsime dikkat edilmelidir. Çünkü Eindhoven her daim güzel havaya sahip bir şehir değildir. Yıl boyunca aslında bol yağışlı bir şehirdir. Havanın dereceleri 3 ve 6 arasında değişiklik gösteriyor. Yaz aylarında ise kış aylarına göre daha sıcaktır. 26 dereceye kadar çıkabiliyor ve yağışlar azalıyor. Bu sebeple en tercih edilebilir mevsim ilkbahar ve yaz aylarıdır.

Turistler yaz aylarında sık sık şehre gidiyor. Bu nedenle daha az kalabalık olan aylardan olan Mayıs'ta da sık sık gidilebilir. Hem şehri gezmek hem de doğasından yararlanmak mümkün olabilir.

Eindhoven Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Eindhoven uçak bileti alındığı takdirde havalimanına inilir. Ancak havalimanına inildikten sonra turistler şehir merkezine nasıl gideceğini düşünebilir. Bunun için ise birçok ulaşım imkanı vardır.

Otobüs
Havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlama konusunda en fazla kullanılan araç otobüslerdir. Çünkü otobüsler daha hızlı ve daha uygun fiyatlıdır. 10 dakikada bir otobüsler kalkıyor. 400 ve 401 numaralı otobüsler bu iş için tercih edilebilir.
Raylı Araçlar

Ortalama Fiyatı: 7,50 EUR

Avrupa'nın diğer ülkelerinde olduğu gibi Eindhoven'da da en sık kullanılan araçlardan biri trendir. Tren ile havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlanabilir. Bunda da özel kart kullanılır.
Raylı Araçlar
Avrupa'nın diğer ülkelerinde olduğu gibi Eindhoven'da da en sık kullanılan araçlardan biri trendir. Tren ile havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlanabilir. Bunda da özel kart kullanılır.
Araç Kiralama
Havalimanına inildiği anda burada yer alan firmalardan araba kiralaması yapılabilir. Kişi kendi kullanımına göre hem süresini hem de ücretini kendi ayarlayabilir. Sonra şehri gezmek için de bu araç kullanılabilir.

Eindhoven Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama

Eindhoven uçak bileti alındığı takdirde kişi Eindhoven Havalimanı'na ulaşım sağlar. Kişi havalimanına indiğinde veya dönmek için havalimanında beklerken birtakım ihtiyaçları olabilir. Bu ihtiyaçları arasında bagaj yer eder. Bagaj kayıpları, taşımasında kişilere yardımcı olur. Ayrıca para dönüştürme, ATM'lerden ya da bankalardan para çekme imkanı sunar. Para konusunda kişiler mağdur bırakılmaz. Ve en önemlisi iletişim yoludur. Ücretsiz WiFi seçeneği kişiye sunuyor. İhtiyaç olunduğu takdirde telefonlar da kullanılabilir.

Turistler eğer acıkırsa da restoran ve kafelerden yiyecek içecek temin edebilir. Geleneksel yiyecekleri bile burada bularak tüketmek mümkün olabilir. Bir şeyler içmek için imkan bulunabilir. Ayrıca alışveriş imkanları da söz konusudur. Kişi hem hediyelik eşya alabilir hem de kendine birtakım ürünler alabilir.

En önemlisi ise havalimanında acil yardım merkezleri bulunur. Eğer kişiye o esnada bir şey olursa 7/24 aktif olan doktorlar ve hemşireler kişilere yardımcı olur. Yolcuların keyfi düşünüldüğü gibi sağlığı da oldukça önemlidir. Bu alanlara direkt başvuru yapılabilir. Eindhoven Havalimanı kalabalık ve kullanışlı bir havalimanıdır.

Eindhoven’e Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Eindhoven uçak bileti alındığı takdirde kişiler hızlı ve kolay şekilde şehre ulaşım sağlarlar. Bu kente gitmek için başlıca sebep gece hayatı olabilir. Birbirinden ünlü ve yetenekli kişiler konser vermekte, tiyatrolar oynamakta ve gösteriler yapılmakta. Mekanlar hafta içi 02.00'ye kadar hafta sonu ise 04.00'e kadar açıktır.
 2. Eindhoven üzerinde Avrupa mutfağı esintileri taşır. Ancak oldukça lezzetli ve farklı yiyecekleri burada görmek mümkündür. Ayrıca Meksika mutfağına rastlamak da mümkün oluyor. Eindhoven'da yaşayan Türkler oldukça fazla olduğu için Türk kafe ve restoranlarına da rastlamak mümkün oluyor.
 3. Her Avrupa ülkesinde olduğu gibi alışveriş imkanları oldukça fazladır. Kişiler kendi tarzlarına ve zevklerine uygun olan alışveriş dükkanlarını bulabilir. Türklere göre biraz pahalı olsa da uygun bütçeli alışveriş alanlarını bulmak mümkündür.
 4. Eindhoven'ın da diğer Avrupa ülkeleri gibi en önemli özelliği kültürel özellikleridir. Çeşitli müzeleri ve tiyatroları burada görmek mümkündür. Oldukça zevkli ve yararlı bir durum söz konusu olur.
 5. Elbette festivaller de Eindhoven'ın vazgeçilmezlerinden biridir. Kültür festivalleri, renkli festivaller, moda festivalleri Eindhoven içerisinde sık sık rastlanan eğlence durumlarındadır. Oldukça kaliteli ve eğlencelidir. Yılın her anında festivallere rastlamak mümkündür.

Eindhoven Hakkında

Eindhoven kenti Hollanda ülkesinin Kuzey Brabant bölgesinde bulunan bir kenttir. Nüfusu çok fazla olmadığı için sakin ve huzurlu bir kenttir. En büyük 5. şehir olan Eindhoven ayrıca Kuzey Brabant bölgesinin en gelişmiş ve en şehirleşmiş bölgelerinden biridir. Buradaki azınlık nüfusunun %4,5'lik kısmını ise Türkler oluşturuyor.

Tam anlamı ile kültür ve sanat şehri olan Eindhoven müzeleri ile ilgi çekiyor. Turistleri ve gezginleri kendine çeken bir kenttir. Şehirde üniversite olduğu içim öğrencilerin akın ettiği bir kenttir. Yani kentin bir kısmını üniversite öğrencileri oluşturuyor. Genç nüfusu oldukça fazladır. Eindhoven'da ilgi çeken en önemli özelliklerden biri ise ulaşımda bisikletin sık sık kullanılmasıdır. Bu durum yaşayanların sağlığına olumlu etki oluşturduğu gibi ulaşım sorununu da hafifletmektedir. Resmi dili ise Flemenkçe'dir.

Modern mimarisini ve kültürünü görmek isteyen kişiler direkt olarak Eindhoven'a ulaşım sağlayamaz. İlk olarak uçak ile Amsterdam'a oradan trenlerle ya da farklı ulaşım araçları ile Eindhoven'a gitmek mümkündür. Şehir, festivalleri, gece hayatı, mutfağı ve alışveriş alışkanlığı ile oldukça ünlü bir şehirdir. Ölmeden önce mutlaka görülmesi gereken alanlardan biridir.

Eindhoven Nerede?

Eindhoven Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
3,55 EUR
Taksi
3 EUR/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Eindhoven bölgesindeki en popüler şehir içi ulaşım aracı otobüs oluyor. Otobüs hatları her yerdedir. Şehir içi ulaşım kolaylıkla sağlanır. Aynı zamanda uygun fiyatlı bir araçtır. Şehirlerarası yolculukta da sık sık bu aracı kullanmak mümkün olabilir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Taksi biraz pahalı bir araç olduğu için çok fazla tercih edilmez. Şehirde trafik olmadığı için ulaşımı kolay sağlar ancak turistlerin çok fazla tercih ettiği bir yöntem değildir. Trende genel olarak şehirlerarası yolculukta daha fazla tercih edilir. Eğer sizin için de uygunsa şehirde bisiklet turu yapmak hem daha eğlenceli hem de daha hesaplı görünen bir yöntemdir.

Eindhoven Vize Şartları

Hollanda Vize İstiyor mu?
Evet
Hollanda Vize Ücreti
80 EUR
Hollanda Vize Detayları
Hollanda’da turistik amaçla gitmek isteyen vatandaşlar için Schengen vizesi orada kalacağı gün süresince verilir. Yeşil pasaport sahibi vatandaşların 3 aya kadar vize almaları gerekmeksizin ülkeye giriş hakları vardır.

Eindhoven’de Gezilecek Yerler

Evoluon Binası
Philips Stadyumu
Van Abbemuseum
MU Art Space
Sint Catharinakek (Kilise)
Sanayi Devriminin Temsili: Evoluon Binası

Einhoven uçak bileti aldıktan sonra kişiler Eindhoven'ın en güzel yerlerini gezebilir. Bunlardan biri de Evoluon Binası'dır. Sanayi devriminin temsili niteliğinde olan bu bina Louis Kalff tarafından yapılmıştır. Oldukça görkemli bir bina olan Evoluon, Philips tarafından şehre hediye edilmiştir. Kongre merkezi olarak da kullanılıyor.

PSV Eindhoven Takımının Stadyumu: Philips Stadyumu

Oldukça büyük olan bu stadyum 2. Dünya Savaşı'nda oldukça büyük bir zararla karşılaşmıştır. Ancak uzun bir süre onarıma alınmıştır. Onarıldıktan sonra da hem kapasitesi artmıştır. Hem de görüntüsü de daha hoş olmuştur.

Önemli Sanatçıların Sergileri: Van Abbemuseum

Pablo Picasso'dan Wassily Kandinsky'a kadar birçok sanatçısının eserleri bu müzede sergileniyor. Oldukça ünlü bir modern sanatlar müzesi olması nedeniyle de kişilerin sık sık uğradığı bir alandır. Turistken de mutlaka gidilmelidir. Kişi başı ise 12 Euro ücreti vardır.

Popüler Sanat: MU Art Space

Tasarım, sanat, popculture ayrıca yeni medya ürünleri burada sergileniyor. Sanatseverlerin ilgisini oldukça fazla çeken bir sanat merkezidir. Sanata ilgisi olan herkesin uğraması gereken bir yerdir. Giriş ücreti ise 3 Euro'dur.

Ulusal Anıt: Sint Catharinakerk

Bir kilisedir. Görkemli ve eski görünümü ile kişilerin ilgisini çekiyor. Roma Katolik Kilisesi'dir. Oldukça harap olmasına rağmen yeniden inşa edilmiştir. Yaklaşık 1972 yılından bu yana da ulusal anıt olarak kabul ediliyor. Turist olarak gidildiğinde de gezilmesi gerekilir.

Eindhoven’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Herring
Poffertjes
Stroopwafel
Drops Herring

Eindhoven uçak bileti alındığı takdirde burada çeşitli besinleri tüketmek mümkün olabilir. Biri de Herring'dir. Herring bir balık türüdür. Hollanda'da oldukça fazla tüketilir. Ayrıca bu balığın en önemli özelliği çiğ şekilde yenilmesidir. Sahil kıyılarında bulmak mümkündür.

Poffertjes

Minyatür pancake çeşididir. Bu minik pancakekleri birbirinden farklı meyvelerle, pudra şekeri ile ve çikolata sosuyla tatlandırmak mümkündür. Oldukça lezzetli bir tatlı türüdür. Aynı andı taşıyan mekanda bu tatlıyı yemek mümkündür.

Stroopwafel

Hollanda'ya yani Eindhoven'a özel bir waffle türüdür. Bu waffle türünde içerisinde karamel dolgusu bulunuyor. Kahve ile birlikte tüketilen bu waffle hemen hemen her yerde bulunabilir. Oldukça lezzetlidir.

Drops

Bir şekerleme çeşididir. İçerisinde anason bulunduğu için çikolata ile anason tadı birleşiyor. Tüketebilen kişiler için oldukça lezzetlidir. Bu da kahve ve çayın yanında tüketilebilen ürünlerden biridir. Lezzetli bulunuyor.

Konaklama İçin Eindhoven Otel Seçenekleri

Ucuz Eindhoven uçak bileti alındığı takdirde kişiler kendileri için kalacak otel arayışına girer. Birçok imkan kişiler için bulunuyor.

NH Collection Eindhoven
Ücretsiz WiFi hizmeti veriyor. Kliması ve sigara içilmeyen odaları bulunuyor. Bunun yanı sıra restoran ve havaalanı ulaşım hizmetleri veriliyor. Oda servisi ve suitleri de bulunuyor. Tamamen kişilere uygun bir otel olarak görülüyor.
Vestdijk 5, 5611 CA Eindhoven, Hollanda
Crown Hotel Eindhoven
Açık büfe kahvaltısı hizmeti vermesinin yanı sıra ücretsiz WiFi hizmeti de verdiği için tercih ediliyor. Kliması ve sigara içilmeyen odaları da söz konusudur. Ayrıca restoran, oda servisi ve suitleri de bulunuyor.
Vestdijk 14 16, 5611 CC Eindhoven, Hollanda
Holiday Inn Eindhoven
Ücretsiz WiFi ve otopark hizmetleri vermektedir. Açık büfe kahvaltısı, havuz ve sigara içilmeyen odaları bulunuyor. Restoranı ve oda servisinin yanı sıra oldukça kaliteli bir oteldir.
Veldmaarschalk Montgomerylaan 1, 5612 BA Eindhoven, Hollanda

Eindhoven Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Eindhoven 698,30 TL 19 Saat 20 Dakika
İzmir - Eindhoven 1.952,23 TL 25 Saat 30 Dakika
Adana - Eindhoven 3.099,40 TL 25 Saat 45 Dakika
Hamburg - Eindhoven 749,35 TL 5 Saat 10 Dakika
Dublin - Eindhoven 869,21 TL 10 Saat
Berlin - Eindhoven 983,27 TL 7 Saat 40 Dakika
Brüksel - Eindhoven 1.042,87 TL 5 Saat 35 Dakika
Paris - Eindhoven 1.143,12 TL 12 Saat 40 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Eindhoven ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Engelsiz Seyahat: Engelliler için Seyahat İpuçları
Engelsiz Seyahat: Engelliler için Seyahat İpuçları
19 Şubat 2020
Sakın umutsuzluğa kapılma! Bu yazımızla, engel olarak düşündüğünüz şeyler için birlikte çözümler üretip, önerilerimizi sizin için sunacağız. Şimdi başlayalım. Önceden planlayın. Bir seyahat için de
Amasya'da Gezilecek Yerler: Amasya'da Nereye Gidilir?
Amasya'da Gezilecek Yerler: Amasya'da Nereye Gidilir?
03 Ekim 2019
Amasya Anadolu'nun eski yerleşim alanlarından biridir. Hititlerden başlayarak çeşitli uygarlıkların merkezi olmuştur. Amasya’da gezilecek bir sürü yer var. Amasya’da gezilmesi gereken yerlere bir göz
İspanya'da Yapılacaklar! Bunları Yapmadan Dönmeyin!
İspanya'da Yapılacaklar! Bunları Yapmadan Dönmeyin!
19 Ağustos 2019
Yurt dışı turlarının en vazgeçilmezlerinden biri İspanya turudur. İspanya hava durumu yılın tüm zamanlarında neredeyse sıcak olduğundan, insanları cana yakın olduğundan ve her köşesi görsel bir şölen
Daha Önce Görmediğiniz Fantastik Otobüs Durakları
Daha Önce Görmediğiniz Fantastik Otobüs Durakları
08 Aralık 2016
İnsanların birbirlerini hiç tanımasalar da hemen hemen her gün birlikte bulundukları otobüs durakları aslında birçok yaşanmışlığa ortak olmaktadır. Evden işe, okula, alışverişe giderken ve dönerken, k

Eindhoven Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Eindhoven uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Air France, Klm, Pegasus, Sun Express.
 • Eindhoven yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Eindhoven varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu İstanbul - Eindhoven olup, bilet fiyatı 698,30 TL'dir.
 • Eindhoven şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Şubat ayıdır.

Eindhoven Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (67)
İyi (15)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%82
%18
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
82 Değerlendirme
D*** A*** R***
22 Eylül Cumartesi
Herşey çok güzeldi, tur rehberimiz çok ilgiliydi teşekküler.
T*** Y***
17 Ağustos Cuma
Herşey için teşekkür ederiz keyifli bir tatil oldu bizim için.
Y*** A*** K***
31 Temmuz Salı
Sokak sanatçıları çok güzel eğlendiriyor insaları keyifli bir tatildi.
K*** B*** B***
14 Temmuz Cumartesi
Herşeyi çok farklı gidip bir kere de olsa görmeniz gereken bir yer
A*** G***
13 Eylül Perşembe
Türkiyeden sonra ilk defa farklı bir ülke şehrini beğendim
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Eindhoven Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 9.04.2020 05:37:38 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Eindhoven, (EIN)
EIN
NL

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=65723
/ True
65723