1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +

Hanover Uçak Bileti

12 Aralık
Bugün
Bulutlu
5°C
13 Aralık
Yarın
Sağanak Yağmur
4°C
14 Aralık
Cumartesi
Sağanak Yağmur
5°C
Para Birimi
Euro (EUR)
Zaman Dilimi
GMT +1
Hanover Şehri En İyileri
  • Festivaller
  • Herrenhausen Gardens
  • Kaz Dolması

En Ucuz Hanover Varışlı Uçak Seferleri

İzmir - Hanover
Corendon Aırlınes
12 Ara 2019
Antalya - Hanover
Corendon Aırlınes
13 Ara 2019
21 Ara 2019
Adana - Hanover
Sun Express
20 Ara 2019
Ankara - Hanover
Sun Express
22 Ara 2019
24 Ara 2019
Diyarbakır - Hanover
Sun Express
20 Ara 2019
20 Ara 2019
19 Ara 2019
18 Ara 2019
Ordu - Hanover
Pegasus
25 Ara 2019
Samsun - Hanover
Sun Express
13 Ara 2019
Elazığ - Hanover
Türk Hava Yolları
20 Ara 2019
Mardin - Hanover
Türk Hava Yolları
12 Ara 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Hanover Kalkışlı Uçak Seferleri

Hanover - İzmir
Corendon Aırlınes
05 Oca 2020
Hanover - Antalya
Corendon Aırlınes
10 Oca 2020
Hanover - Adana
Sun Express
30 Ara 2019
Hanover - Diyarbakır
Sun Express
09 Oca 2020
03 Oca 2020
Hanover - Ankara
Sun Express
04 Oca 2020
Hanover - Gaziantep
Sun Express
08 Oca 2020
31 Ara 2019
Hanover - Kayseri
Sun Express
05 Oca 2020
10 Oca 2020
Hanover - Samsun
Türk Hava Yolları
16 Ara 2019
Hanover - Malatya
Türk Hava Yolları
16 Ara 2019
Hanover - Iğdır
Türk Hava Yolları
06 Oca 2020
Hanover - Atina
Pegasus
15 Ara 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Hanover Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Hanover Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Hanover Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Hanover Havaalanları
Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,60 EUR
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
3 EUR

Hanover’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Ekim
En Ucuz Gün
Perşembe
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Mayıs

Ucuz Hanover uçak bileti indirimleri ile şehri ziyaret edecek misafirlerin, İlkbaharın son ayları ile Yaz aylarında şehri ziyaret etmeleri, gün ışığından daha fazla faydalanmalarına ve daha çok yer gezmelerine katkıda bulunuyor.

Hanover Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Hanover uçak bileti avantajları ile hava yolu ile hava limanına gelen misafirler, değişik vasıtalar ile şehir merkezine gidebiliyorlar.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 5,20 EUR

Şehir merkezine, transit sefer yapan otobüsler, direkt olarak hava yolu şirketlerinin uçuş saatlerine bağlı olacak sıklıkla yapılıyor. Havalimanından ortalama süre: 20 dakika Havalimanından uzaklık: 11 km

Taksi

Ortalama Fiyatı: 20 EUR

Şehir merkezine hızlı gitmek için taksileri seçenler, 15 dk gibi kısa bir sürede, şehir merkezine varabiliyorlar.

Araç Kiralama

Özellikle iş seyahati yapanlar veya kalabalık seyahate çıkanların istedikleri özelliklere uygun araç kiralama imkanları bulunuyor.

Hanover Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Duty Free
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Banka

Hanover uçak bileti indirimleri ile hava limanına iniş yapan yolcular, kısa süreleri bekleme esnasında alışveriş, ibadet ve sağlık gibi ihtiyaçlarını, hava limanında bulunan tesislerden karşılayabiliyorlar. Şehir merkezine 11 km mesafede olan şehir merkezine ise 20 dk civarında ulaşabiliyorlar.

Hanover’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Hanover uçak bileti ile şehri eğlenmek maksadı ile gelenler, özellikle sabaha kadar süren çeşitli eğlenceler ve canlı performansları ile eğlencenin sınırı olmadığını kanıtlayan, gece kulübü ve pubları ile eğlenceye doyamıyorlar.
  2. Orta çağdan kalma muhteşem eserler ile şatoları ve müzeleri, tarihi seyahat amacı ile şehre gelenleri büyülemeye devam ediyor.
  3. Şehir, yerel ve uluslararası festivalleri ile de çok miktarda misafiri konuk ediyor, neredeyse her ay bir festival gerçekleşen şehirde, festivallerin uzun sürmesi ise ayrı bir renk katıyor.
  4. Şehrin sanat galerilerinde sürekli olarak ünlü sanatçıların eserleri sergileniyor ve bu da sanat sevenlerin neden bu şehri tercih ettiğini açıklıyor.
  5. Özellikle çocuklu aileler ile genç çiftler için harika olanaklar sunan şehir, tatil yapmak isteyenlerle de dolup taşıyor.

Hanover Hakkında

515.000 den fazla nüfusa sahip olan Hanover, Almanya’nın Aşağı Saksonya eyaletinin başkenti ve en ünlü şehirlerindendir. Ülkenin kuzey bölgesinde olan bu şehir, aynı zamanda fuarlar şehri olarak da tanınır. Şehir neredeyse tamamen düzlüklerden ve yeşil alanlardan oluşmuştur. Gece hayatı ve eğlenceleri ile çok ziyaret edilen şehrin iklimi de her mevsim ziyaret için uygundur.

Hanover Nerede?

Hanover Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,60 EUR
Taksi
2,05 EUR/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Hanover şehir halkı, gelişmiş ve modern araçları ile yaygın demiryolu hatlarından dolayı, en çok tramvayları şehir içi ulaşımları için kullanıyorlar.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Diğer şehir içi ulaşım araçları ise; otobüs, tren ve taksi sıralaması ile kullanılma oranına sahiptir. Taksilerin kullanımda en son sırayı almasının sebebi ise yüksek fiyatları oluyor.

Hanover Vize Şartları

Almanya Vize İstiyor mu?
Evet
Almanya Vize Ücreti
160 USD
Almanya Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

Hanover’de Gezilecek Yerler

Hanover Devlet Müzesi (Lower Saxony State Museum)
Hayvanat bahçesi (Hanover Zoo)
Herrenhausen Gardens (Park)
New Town Hall (Belediye sarayı)
Historisches Museum
Tüm Dünyanın Hayranlığını Kazanan Müze, Lower Saxony State Museum

Devlet Müzesi, Orta Çağ'dan 20. yüzyılın başlarına, arkeoloji, etnoloji ve doğa tarihine kadar tüm sanat eserlerini sergiliyor. Yaklaşık 6500 metrekarelik bir sergi alanında, 2000'den fazla yerli ve egzotik balık, amfibi ve sürüngenle birlikte akvaryumun yanında model dinozorlar sergilenmektedir. Tarih öncesi bölümü en az 200.000 yıllık insanlık tarihi izlerini, etnoloji bölümünde ise dünyanın dört bir yanından gelen 14.000 sergi (Peru ve Meksika'nın antik kültürleri dahil) bulunuyor. Her yıl milyonlarca kişinin ziyaret ettiği müze, federal eyaletin en büyük müzesi olma özelliği de bulunuyor.

Hayvanat Bahçesinden Çok Daha Fazlası, Hanover Zoo

Hannover Hayvanat Bahçesi'nin 22 hektarı, yedi muazzam temalı araziye yayılmış 3000'den fazla hayvana ev sahipliği yapıyor. Mollywoop'un kaleydoskopik dünyasında, çocuklar büyük bir oyun alanında koşabilir, kauçuk halka kaydırakları kayabilir ve hayvanat bahçesindeki hayvanlara yaklaşabilirler. Burada heyecan verici hayvan gösterileri (fil gösterileri, av kuşları ve av kuşları gibi uçan görüntüler dahil), temalı restoranlar ve dondurma fabrikası ile boş geçecek zaman bile bulunmuyor. Diğer ilgi çekici yerler arasında heyecan verici keşif turları, kaydıraklar, tırmanma kursları, büyük macera oyun alanları ve altın kaydırma yer alıyor.

Avrupa’nın En güzel Parkı, Herrenhausen Gardens

Hannover'deki Herrenhausen Kraliyet Bahçeleri, Avrupa'nın en güzel parkları arasındadır. Burada mükemmel bir şekilde üç sanat tarzı şeklinde bahçe sanatı sunulmaktadır. Avrupa'nın en önemli barok bahçesi ve dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin mutlaka ilk sıralarda gezdikleri bir mekan olan Herrenhausen bahçelerindeki büyük çeşme, 70 metrelik etkileyici bir yüksekliğe yükselirken, sesi neredeyse tüm park misafirleri tarafından duyulabiliyor. Aynalar, renkli camlar ve çakıl taşları olan bir fantazmagorik kaleydoskop, Niki de Saint Phalle mağarası ziyaretçilerin en çok beğendikleri yerlerin başında geliyor.

Şato Görünümündeki Belediye Sarayı, New Town Hall

Birçok ziyaretçi, önünde duran muhteşem binanın aslında yeni belediye binası olduğunu duyunca oldukça şaşırıyorlar. Büyüklüğü ve muhteşem mimari stili, Hanover'in krallık görkemli zamanlarından geliyor. Belediye binası, on iki yıllık inşa zamanından sonra 1913'te açıldı. İsviçreli ressam Ferdinand Hodler'in anıtsal duvar resmi "Unanimity" ile Bayanlar Salonu sergilenen Mozaik Salonu ve muhtelif oda ve koridorlarda kullanılan malzemelerin zenginliği ile heykeller ziyaretçileri çok fazla etkiliyor. Belediye binası ayrıca, belediyenin hemen arkasındaki gölete bakan Bahçe Binası adlı bir restorana ev sahipliği yapmaktadır ve burada şık bir ortamda bölgesel ve uluslararası yemekler sunuluyor.

Tarihin İzlerini Yaşatan Mekan, Historisches Museum

Tarihi kentin tam kalbinde yer alan Tarih Müzesi, Hannover'in büyük geçmişine doğru bir yolculuğa çıkmaya davet ediyor. Burada, kentin ve Hanover Krallığının önemli tarihi izleri takip edilebiliyor ve daha önceki yüzyılların yaşamlarına dair bilgiler edinilebiliyor. Hanomag'ın ilk seri küçük arabası ve çok daha fazlası ziyaretçilerin geçmişin canlı görüntülerini yaşamasına izin veriyor. Sürekli değişen özel sergiler ve mevcut aile tanıtımları nedeniyle her ziyaret yeni bir maceraya dönüşüyor. Burada tarihi konularla ilgili konferanslar ve etkinlikler, çeşitli özel sergiler ve tarihi yerler ve sergilerle gezilere özel turlar da düzenleniyor.

Hanover’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Kaz Dolması
Kartoffelsalat
Pizza
Yılan Balığı
Bir De Burada Deneyin, Kaz Dolması

Hanover uçak bileti  alarak, büyük indirimlerden faydalanıp şehre gelenler, şehrin milli yemeği haline gelen kaz dolmasını mutlaka tatmalılar. Ülkemizdeki usulle yapılan bu yemeğin tek farkı, içine konulan baharat ve sebzelerin çeşitliliğinden kaynaklanıyor. Domates ve biber ile yufka ekmekle birlikte sunulan bu yemek, ülke çapında da çok tutuluyor.

Bizdeki Patates Salatasından Farklı Bir Lezzet, Kartoffelsalat

Şehrin tüm büfelerinde, sosis yendiği zaman yanında standart olarak verilen bu salata, bizdeki patates salatasına benziyor, farkı ise yeşilliği az, hardal ve mayonezi fazla olması. Patates salatasını sevenlerin, bu salatayı bir de burada denemesi tavsiye ediliyor.

İtalyanlarla yarışan Lezzet, Pizza

Şehir muhteşem içerikli ve çıtır çıtır pişirilen pizzası ile de çok meşhur, ülke çok fazla göç aldığından, pizzanın göç eden İtalyanlardan geldiği söylense de, bu pizza aynı pizza değil, en büyük farkı içindeki malzemenin çeşit ve bolluğu ile pişirilme şekli oluyor.

Şehrin Gölünden Çıkan Enfes Bir Lezzet, Yılan Balığı

Şehirdeki Steinhuder Gölü’nden yakalanan yılan balığı, yağlı olmasına rağmen çok lezzetli olmasından dolayı çok talep görüyor. Bu yemek özellikle göl çevresinde bulunan restoran ve lokantalarda baş yemek olarak menülerde yer alıyor.

Hem Kalorisi Hem de Lezzeti İçin Tercih Edilen Tatlı, Mandelkuchen

Şehrin bazı bölgelerinde badem parçalarından, bir çok bölgesinde ise badem ezmesi ile kek hamurunun karışımından oluşan bu tatlı, tüm pastahanelerde özel soslarla ikram ediliyor.

Konaklama İçin Hanover Otel Seçenekleri

Ucuz Hanover uçak bileti ile şehre gelmek isteyenler, konaklama açısından sıkıntı çekmeyecekleri mekanlara sahip olan şehirde, ihtiyaçları çerçevesinde oteller bulabilirler.

Intercity Hotel Hannover
IntercityHotel Hannover,4 yıldızlı, iş randevuları ve Hanover ve çevresinde kültürel geziler ve şehir keşifleri için ideal bir başlangıç noktasıdır. Doğrudan ana tren istasyonunda bulunan otel, diğer şeylerin yanı sıra tüm alışveriş, spor ve eğlence tesisleri dahil olmak üzere bir çok yere çok kısa mesafede hatta yürüyüş mesafesindedir. Elverişli bir konumda ve kapının önündeki tüm önemli ulaşım bağlantıları ile Hannover'deki otellerin içinde Hanover uçak bileti avantajları ile şehri ziyarette bulunanların ilk uğrak noktasıdır.
Rosenstraße 1, 30159
DORMERO Hotel Hannover
Şehir merkezinde, Hannover Ticaret Fuarı'nın kalbinde, olağandışı detaylarla tamamlanan net ve fonksiyonel tasarımıyla etkileyici özelliği olan 4 yıldızlı şehir oteli, şehirdeki oteller arasında estetik, eğlence ve iş amaçlı olarak en üstte yer almaktadır. Bar, kulüp ve düzenlenen etkinlikler ile şehre gelen misafirlerin tercih listesinde üst sıralardadır.
Hildesheimer Straße 34 38, 30169
Hotel Loccumer Hof
Şehir merkezindebulunan bu 4 yıldızlı otel, Hannover Ana İstasyonu'na 4 dakikalık, Hanover Havaalanı'na ve Hanover Sergi Merkezi'ne trenle 22 dakika uzaklıktadır. Loccumer Hof'ta Wi Fi ücretsizdir. Hotel Loccumer Hof'un tasarım iç mekanları sıcak renklerle dekore edilmiştir ve bayan sahibi tarafından boyanmış modern sanat eserlerine sahiptir. Tüm odalarda kablo TV, özel banyo, bazılarında ise klima ve geniş bir oturma alanı bulunmaktadır. Otelin şık restoranında her sabah zengin bir açık büfe kahvaltı servis edilir.
Kurt-Schumacher-Straße 14/16, 30159

Hanover Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İzmir - Hanover 256,22 TL 3 Saat 25 Dakika
Antalya - Hanover 258,50 TL 3 Saat 40 Dakika
İstanbul - Hanover 322,00 TL 3 Saat 10 Dakika
Adana - Hanover 430,93 TL 6 Saat
Ankara - Hanover 513,93 TL 3 Saat 35 Dakika
Gaziantep - Hanover 515,95 TL 13 Saat 40 Dakika
Diyarbakır - Hanover 546,42 TL 6 Saat 50 Dakika
Bodrum - Hanover 546,90 TL 7 Saat 40 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Hanover ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Ergan Kayak Merkezi
Ergan Kayak Merkezi
05 Kasım 2019
Ergan Kayak Merkezi Hakkında Erzincan ilinde bulunan Ergan Kayak Merkezi 12 ay boyunca farklı sportif faaliyetler ile yerli yabancı birçok turistlerin uğrak yerlerinden biri olmuştur. Munzur Sıra
Yaz Seyahatleriniz İçin İndirmek İsteyeceğiniz 7 Uygulama
Yaz Seyahatleriniz İçin İndirmek İsteyeceğiniz 7 Uygulama
10 Temmuz 2019
Seyahat etmek artık çok kolay. İnternet üzerinden uçak bileti, otel ayarlamak kadar gezecek binbir türlü yer bulabiliyorsunuz. Bu yaz seyahatlerinizi kolaylaştıracak birkaç uygulamayı size tanıtmak is
Mimari Aşıklarını Buraya Alalım: Mimarisiyle Nefes Kesen Şehirler
Mimari Aşıklarını Buraya Alalım: Mimarisiyle Nefes Kesen Şehirler
24 Haziran 2019
Paris’in Eyfel’i, Mısır’ın piramitleri, Londra’nın Saat Kulesi, dünyanın en ünlü ve en çok görülmek istenen mimari eserlerinden olabilir ama bir şehri gezmek tek bir simgeden çok daha fazlasını içeriy
En Görkemli Yılbaşı Kutlamalarının Olduğu Yerler
En Görkemli Yılbaşı Kutlamalarının Olduğu Yerler
18 Aralık 2018
Yeni yıla yavaş yavaş yaklaşırken, kutlama hazırlıklarına birçok yerde başlandı. Her sene dünyanın dört bir yanında yeni yıl, büyük kutlamalarla karşılanıyor. Bu kutlamaların en görkemli olanlarını si

Hanover Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
6 Değerlendirme
M*** Ö***
2 Kasım Cuma
Tur ile gitmiştik gerçekten çok güzel biir doğası ve yerleşimi var
S*** N*** S***
16 Ekim Salı
Farklı bir dil konuşuyor olsanız da insanların sizlere yaklaşımı sayesin de dil problemi çekmiyorsunuz
2
6
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Hanover Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 12.12.2019 12:01:04 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Hanover, (HAJ)
HAJ
DE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=93306
/
93306