1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Munster Uçak Bileti

16 Temmuz
Bugün
Çoğunlukla Bulutlu
21°C
17 Temmuz
Yarın
Çoğunlukla Bulutlu
22°C
18 Temmuz
Perşembe
Çoğunlukla Bulutlu
25°C
Para Birimi
Euro (EUR)
Zaman Dilimi
GMT +1
Munster Şehri En İyileri
  • Tarihi Yapılar
  • Munster Katedrali
  • Elma Soslu Kızarmış Patates Gözlemesi

En Ucuz Munster Varışlı Uçak Seferleri

İzmir - Munster
Corendon Aırlınes
24 Tem 2019
Kayseri - Munster
Sun Express
22 Tem 2019
18 Tem 2019
Antalya - Munster
Corendon Aırlınes
22 Tem 2019
Adana - Munster
Sun Express
22 Tem 2019
21 Tem 2019
Hatay - Munster
Pegasus
21 Tem 2019
Ankara - Munster
Deutsche Lufthansa
31 Tem 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Munster Kalkışlı Uçak Seferleri

Munster - Kayseri
Sun Express
13 Ağu 2019
12 Ağu 2019
Munster - Antalya
Corendon Aırlınes
24 Tem 2019
Munster - Adana
Sun Express
05 Ağu 2019
Munster - Diyarbakır
Sun Express
12 Ağu 2019
Munster - Gaziantep
Sun Express
28 Tem 2019
Munster - İstanbul
Deutsche Lufthansa
18 Tem 2019
Munster - Hatay
Deutsche Lufthansa
03 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Munster Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Munster Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Munster Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
US
Priz Voltajı ve Tipi
120v
Resmi Dil
İngilizce
Toplu Taşıma Fiyatı
2,70 EUR
Yemek Fiyatı
14 USD
Alkolsüz İçecek Fiyatı
4,50 EUR

Munster’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Çarşamba
En İyi Mevsim
Sonbahar
En İyi Ay
Ekim

Ucuz Munster uçak bileti kullanarak Munster’ a gitmek isteyen yolcuların dikkat etmesi gereken en önemli noktalardan birisi de gezi yapılacak yerlerin araştırılması ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu belirlemektir.

İklim şartlarına göre şehrin tadını çıkarmak için en uygun mevsim ilkbahar ve sonbahar aylarıdır. Munster şehrin de yağış ortalaması yüksektir. Yazları sıcak ve kurak geçer ve kışları karasal iklim hakimdir.

Munster Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Munster uçak bileti ile uçuş gerçekleştiren yolcular havalimanından şehir merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Raylı Araçlar

Ortalama Fiyatı: 13,20 EUR

Havalimanından Munster şehir merkezine ulaşmak için tercih edilebilecek olan ulaşım araçları arasında en ideal olanı tren seferleridir. Munster Havalimanı'na uçuşlar tamamlandıktan sonra üç ana istasyonda duran tren ile şehir merkezine ulaşmak kolay bir yöntem olacaktır. Fiyatlar kişi sayısı ve seyahat yapılacak saatlere göre değişkenlik gösterebilir.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Fiyatı: 13,20 EUR

Bölgesel trafik ulaşım aracı olan otobüsler ile havalimanından Munster şehir merkezine gidecek olan yolcular ikinci alternatif olarak otobüslerden faydalanıp havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlayabilirler. Düzenli olarak çalışan beş adet otobüs hattı bulunmaktadır. S50 (Schnellbus), D50 ve R51 bölgesel Munsterland, Osnabrück (hat X150) Osnabrück ve Ibbenbüren (hat S 50) isimli otobüsler havalimanı ile şehir merkezi arasında ulaşımı sağlamaktadır. Havalimanından ortalama süre: 25 dakika Havalimanından uzaklık: 25.2 km

Taksi

Dünya’nın herhangi bir yerinden Munster şehrine yolculuk yapanlar ve şehre ulaşan bütün ziyaretçiler tercihlerine göre tren ve ya otobüs kullanmak istemiyorlarsa en uygun olan diğer bir seçenek taksi kullanımıdır. 24 saat boyunca ulaşım sağlayabilirler ve ücretlendirme taksimetre ile yapılmaktadır. Taksimetre ücretleri daha önceden ayarlanmış bir şekilde uygulanır. Ayrıcalıklı bir durum olarak kadınlar için gece taksileri bulunmaktadır.

Araç Kiralama

Taksi, otobüs, tren seçenekleri dışında havalimanına uçuşunu tamamlayan yolcular iç ve dış hatlar terminalinde bulunan bir kaç araç kiralama şirketlerinden istedikleri özelliklerde ve konfora sahip aracı kir

Munster Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Wifi

Munster uçak bileti alarak uçuş gerçekleştiren ve şehre seyahat eden yolcular veya şehirden ayrılıp başka ülke ve ya şehirlere uçak yolculuğu yapmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Munster Osnabrück Havalimanı şehir merkezine olan uzaklığı 25.2 km olduğu bilinmektedir buna bağlı olarak ulaşım da bir o kadar kolay sağlanır. Tahmini olarak şehirden havalimanına veya havalimanından şehre ulaşım süresi 25- 35 dakika aralığındadır.

Havalimanı içerisinde yolcuların yararlanabileceği hizmetler bulunmaktadır. Gelen veya giden yolcular için ibadet odası, benzin istasyonu, restoranlar, korkunun yenilmesine yönelik özel seminerler.. vs bunlar arasında sayılmaktadır.

Munster’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Munster uçak bileti alarak Munster’ a gitmek için en önemli sebeplerden birisi kentin tamamen yeşil alanlarla çevrili olmasıdır.
  2. Özellikle ticari açıdan önemli bir konuma sahip olan kentin yüzyıllardır korunan tarihi Pazar ve alışveriş merkezleri görülmeye değer niteliktedir.
  3. Aasee Gölü ve Munster Botanik Bahçesi görülmeye değer doğa güzellikleri arasındadır.
  4. Pablo Picasso Müzesi tarihi yapılar arasındayken en önemlisi Munster Katedrali’dir.
  5. Ortaçağ’dan günümüze ulaşan mimari Munster Kent Müzesi olmuştur.

Munster Hakkında

Genel olarak kentin özelliklerine bakılacak olursa Almanya’nın batısında yer alan küçük bir öğrenci kenti olan Munster, aynı zamanda da köklü bir tarihe sahiptir. Uzun yıllardan beri var olan şehir en önemli kentlerden biri olma özelliğini hala korumaktadır. Öğrenci kenti olarak bilinmesinin yanı sıra eğitim- öğretim ve bisiklet şehri olarak bilinir.

Vestfalya Bölgesi’nin başkenti olma özelliğini de hala korumaktadır. Bu özelliği dışında tamamen yeşil alanlara sahip olduğu için ulaşım yoğunluk olarak bisiklet ile yapılır ve günlük hayat daha sağlıklı, yaşanır hale gelmiştir. Bunun yanında gece hayatı da canlı olan bir kenttir. Yine öğrenci kenti olduğu için ve birçok öğrenci yerleşik hayat yaşadığı için haftanın hangi günü olursa olsun gece hayatı hep canlıdır.

Almanya’ya seyahat etmek isteyenler Alman Konsolosluğu’na başvuru yapmaları gerekmektedir. Restoran kültürüne sahip olan kent İtalyan ve Türk mutfağına da yer vermektedir. Lüks restoranlar olduğu gibi eğer kısıtlı bir bütçe var ise öğrenci mekanlarında yemek yemekte büyük zevk verecektir. Aasee Gölü yakınlarında olan mekanlar geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca restoranlarda bahşişler menülerdeki fiyatlara dahil olarak belirlenir, ekstra bahşiş vermeye gerek yoktur.

Munster kentinde resmi dil olarak Almanca konuşulmaktadır. Şehre gelindiğinde nerede kalacağı sorusu herkesin aklındadır daha önceden araştırma yapılarak kara verilmeli ve şehir merkezine yakın olan ve uygun fiyatlı otellerden herhangi birinden hizmet alınmalıdır.

Munster Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
2,95 EUR
Taksi
1,89 EUR/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Munster’ın biraz yoğun bir şehir olması bisiklet ile ulaşım yapılamaz anlamına gelmez. Daha önce de belirtildiği gibi bisiklet başkenti olma özelliğine sahip bir kenttir. Bu sebeple bisiklet kullananlar için istasyonlar bulunmaktadır. Otobüs ile ulaşım da kolay ilerlemektedir. Yaklaşık her on dakikada bir otobüs bulunmaktadır. Trafik durumu göz önünde bulundurulmuş ve ulaşım yapacak kişilerin fazla beklememesi amaçlanmıştır. Otobüs hizmeti 24 saat devam etmektedir. Bütün otobüsler ana tren istasyonunda dururlar. Ücretlendirmeleri sabittir ve daha önceden belirlenmiştir. Taksi ile ulaşım da diğer ulaşım seçenekleri kadar kolaydır telefon ile rezervasyon yapılabilmektedir. Ücretlendirme taksimetre ile yapılır ve ayrıca hasta servisi, alışveriş servisi, kurye servisi hizmetleri yapmaktadır. Kadınlar için de gece taksisi uygulaması güvenlik açısından güzel bir hizmet olarak değerlendirilebilir. Ülke dışından gelen ve ya ülkeden giden yolcular için havalimanına tren seferleri bulunmaktadır. Havalimanına en uygun ve en kolay ulaşım tren yolculuğu ile yapılmaktadır. Yaklaşık 25- 30 dakika süren yolculuk sonra ulaşım tamamlanmış olur. Yine ayrıca havalimanına yolculuk yapacaklar için ve ya havalimanından şehre yolculuk yapacaklar için kullanılabilecek otobüs seferleri bulunur ve bu otobüsler ana tren istasyonundan sefer yapmaktadırlar.

Munster Vize Şartları

Amerika Birleşik Devletleri Vize İstiyor mu?
Evet
Amerika Birleşik Devletleri Vize Ücreti
160 USD
Amerika Birleşik Devletleri Vize Detayları
Genellikle TC vatandaşlarına 10 yıllık multiple olarak verilmektedir. Pasaport süresi 10 yıldan az olması vize süresini etkilememektedir.

Munster’de Gezilecek Yerler

Munster Katedrali
Festival Zamanlarında Kurulan Yerler
Wochenmarkt Munster (Haftalık Pazar)
Aasee Gölü
Munster Botanik Bahçesi
Munster Katedrali

8.yüzyılda inşa edilmiş olan yapı daha sonra tekrar restore işlemleri ile inşa edilmiştir. Daha sonra İkinci Dünya savaşı sebebiyle yıkıma uğramıştır. Ortaçağın astronomik saati olarak görülmektedir.Kardinal Galen’in mezarı ise yapının hemen yakınında bulunmaktadır. Katedral haftanın ilk günü olan Pazartesi günleri kapalı olup haftanın diğer günlerinde sabah 11 den akşam 4 e kadar açıktır.

Festival Keyfi İçin En Doğru Adres: Munster

Rosenmontagsumzug geçit töreni Şubat ayında yapılmaktadır, Hansemahl Mayıs ayında, Hafenfest Mayıs ayı, Munster maratonu Eylül ayında, Alışveriş festivali Ekim sonunda, Christmas pazarı Kasım Aralık aylarında, Müze ve galeri festivali Eylül ayında ve birçok festival bulunmaktadır. Festivaller genel itibari ile ilkbahar ve sonbahar ayları arasında gerçekleşmektedir.

Alışveriş mi? Wochenmarkt Munster Alışveriş Merkezi

Wochenmarkt Munster haftalık alışverişlerin tamamlandığı ve yeme içme gibi birçok alanın bulunduğu yerlerden biridir. İçinde bulunan hizmetler fırınlar, çay kahve alanları, peynir bölümü, baharat bölümü, meyve ve sebze alanı, şekerleme alanı, el sanatları ,tekstil bölümü, organik gıda bölümü, yumurta ve süt ürünleri, şarküteri ve özel servislerin bölümü, deniz ürünlerinin bulunduğu kısma ek olarak fidanlıklar da bulunmaktadır. Haftalık büyük Pazar olan Wochenmarkt Munster katedralin bulunduğu bölgede Pazartesi ve Çarşamba günleri yapılmaktadır.

Aasee Gölü

Munster şehrindeki kırsal alanda bulunan yapay göldür. Şehir merkezine yürüme mesafesinde olup 15- 20 dakikalık uzaklıktadır. Avrupa’nın en güzel parkı unvanını almıştır. Yaz aylarında en çok gidilen yerlerin başında gelmektedir. En önemli heykel sergilerinin dördüne ev sahipliği yapmıştır.

Munster Botanik Bahçesi

Halka açık alanların arasında bulunmaktadır. Doğallığını korumak adına birçok çalışma yapılmaya devam ediyor. Üniversite öğrencileri için bir nevi keşif alanı olarak da kullanılır.

St. Lambert’s Church

Şehirdeki en eski kilise olarak bilinir. Yine İkinci Dünya savaşı sırasında hasar gördüğü için restorasyon yapılarak tekrar inşa edilmiştir.

Munster Kent Müzesi (Stadtmuseum)

Ortaçağdan bu zamana ulaşan yapılar arasındadır. Şehrin en ayrıntılı açıklamaları ve detayları müze içerisinde bulunabilmektedir ve bu sebeple halka açık ve ücretsizdir.

Pablo Picasso Müzesi

Modern sanata ilgi duyanların zevkle gezeceği ve ziyaretten keyif alacakları yapılardan biridir. Taş baskılar ve gravürler bulunur, daimi sergilerin yanında özel sergilere de ev sahipliği yapar. Müzeye giriş ücretlidir. Giriş ücretleri 4 ve 10 euro arasında değişmektedir. Grup biletleri de bulunmaktadır.

Munster’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Munster şehrinde genellikle restoran çeşitliliği vardır. Neredeyse her ülkenin mutfak kültürünü yansıtan restoranlar bulunmaktadır. İtalyan ve Türk restoran sayıları hatırı sayılır miktardadır. Et ve et ürünleri olarak beslenen Almanlar yine vejetaryenler içinde mutfaklarında yer açmışlardır. Halk pazarının kurulduğu Pazartesi ve Çarşamba günleri orada bulunan insanlar kendi yemeklerini kendileri hazırlayabilmektedirler. Balık ve elma soslu kızarmış patates gözlemesi de ünlü yiyecekler arasında bulunur.

Konaklama İçin Munster Otel Seçenekleri

Ucuz Munster uçak bileti ile gezi ve ya iş amaçlı olarak Munster’a yolculuk yapan ziyaretçiler hem gezilecek yerler açısından hem de kalacak yer açısından sayılan yerler ve oteller dışında daha<

B&B Hotel Munster- Hafen

Albersloher weg 7 13, 48155 Munster Almanya
Cityhotel Amadeus

#VALUE!

Friedrich Eert St. 55 57, 48153 Munster Almanya
Hotel Landgraf

βe 26, 48165&

Munster Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İzmir - Munster 300,79 TL 3 Saat 25 Dakika
Kayseri - Munster 442,38 TL 4 Saat
İstanbul - Munster 478,00 TL 3 Saat 30 Dakika
Antalya - Munster 528,66 TL 3 Saat 55 Dakika
Adana - Munster 581,64 TL 4 Saat 10 Dakika
Gaziantep - Munster 863,95 TL 7 Saat 25 Dakika
Hatay - Munster 879,30 TL 16 Saat 55 Dakika
Varna - Munster 2.064,87 TL 11 Saat

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Munster ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Antik Dönemin 7 Harikasını Göremedik Diye Üzülmeyin: İşte Yeni Dünyanın 7 Harikası!
Antik Dönemin 7 Harikasını Göremedik Diye Üzülmeyin: İşte Yeni Dünyanın 7 Harikası!
20 Mart 2019
4.545 milyar yaşında olduğu tahmin edilen gezegenimiz, tarih boyunca sayısız uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Bu uygarlıkların inşa ettikleri yapıların en bilinenleri Dünyanın 7 Harikası listesinde b
Sadece Biz Sevmiyoruz! Dünyaca Ünlü 5 Türk Lezzeti
Sadece Biz Sevmiyoruz! Dünyaca Ünlü 5 Türk Lezzeti
15 Mart 2019
Türk mutfağının oldukça zengin ve Türk yemeklerinin oldukça lezzetli olduğu tüm dünya tarafından bilinen bir gerçek. İster Asya’ya, ister Avrupa’ya, ister Amerika’ya gidin, herhangi bir Türk restoranı
10 Kasım'da Ziyaret Edebileceğiniz Yerler
10 Kasım'da Ziyaret Edebileceğiniz Yerler
10 Kasım 2018
10 Kasım; Dünya tarihinin onun gibi birini sadece bir kez tanıklık etme fırsatı bulduğu, ülkemizin kurucusu, kurtarıcısı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Dünya’ya gözlerini kapadığı gün. Kalplerimiz
Kardeş Ülke Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler
Kardeş Ülke Azerbaycan'ın Başkenti Bakü'de Mutlaka Görmeniz Gereken Yerler
01 Kasım 2018
Yurt içi seyahatlerin yanı sıra yurt dışına çıkmak, farklı kültürlere şahit olmak son derece keyifli bir deneyim. Yurt dışı seyahatlerinde genel olarak seyahatlerimiz için uzun günler ayırmamız, uzun

Munster Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
6 Değerlendirme
Gezmekten dinlenmeye zaman ayıramadık ama yine de güzeldi teşekkürler.
Annemin doğum gününü burada kutlayacağım karar verdim gerçekten çok güzel gözüküyor
Parasız gidilecek yerler arasında bence. Paranız olmasa da aç kalmıyorsunuz
Şehir manzarası harika, gerçekten gidiliğ görülmesi gereken biryer
Herşey çok güzeldi, insanları çok farklı kültürü çok farklı.
Muhteşem bir büyüsü ve manzarası olan bir şehir, sevgilinizle gidin bence.
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Munster Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

16.07.2019 03:42:26
Kayseri, (ASR)
ASR
TR
Munster, (FMO)
FMO
DE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=10948
/
10948