1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Wroclaw Uçak Bileti

Wroclaw Para Birimi
Polonya Zlotisi (PLN)
Wroclaw Zaman Dilimi
GMT +2
Wroclaw Şehri En İyileri
Gece Kulüpleri, Wrocalaw Tarihi Opera Binası, Obwarzanek
Wroclaw Hava Durumu (25 Mayıs) 15°C Sağanak Yağmur
Wroclaw Hava Durumu (26 Mayıs) 17°C Sağanak Yağmur

En Ucuz Wroclaw Varışlı Uçak Seferleri

Bükreş - Wroclaw
Lot Polish Airlines
26 May 2020
Berlin - Wroclaw
Lot Polish Airlines
05 Haz 2020
Brüksel - Wroclaw
Swiss International Air Lines
13 Haz 2020
Ankara - Wroclaw
Lot Polish Airlines
18 Haz 2020
Adana - Wroclaw
Lot Polish Airlines
01 Haz 2020
İzmir - Wroclaw
Lot Polish Airlines
23 Haz 2020
Antalya - Wroclaw
Lot Polish Airlines
14 Haz 2020
Alanya - Wroclaw
Türk Hava Yolları
11 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Wroclaw Kalkışlı Uçak Seferleri

Wroclaw - Berlin
Lot Polish Airlines
26 May 2020
Wroclaw - Paris
Lot Polish Airlines
29 May 2020
Wroclaw - Viyana
Lot Polish Airlines
16 Haz 2020
01 Haz 2020
Wroclaw - Brüksel
Sas Scandinavian Airlines
26 May 2020
Wroclaw - İstanbul
Lot Polish Airlines
16 Haz 2020
Wroclaw - İzmir
Deutsche Lufthansa
08 Haz 2020
Wroclaw - Ankara
Lot Polish Airlines
20 Haz 2020
Wroclaw - Antalya
Lot Polish Airlines
08 Haz 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Wroclaw Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Şehirler

Wroclaw Kalkışlı Uçuş Olan Popüler Ülkeler

Wroclaw Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
PL
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
Lehce
Toplu Taşıma Fiyatı
4 PLN
Yemek Fiyatı
20 PLN
Alkolsüz İçecek Fiyatı
3,50 PLN

Wroclaw’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Pazar
En İyi Mevsim
Sonbahar
En İyi Ay
Eylül

Ucuz Wroclaw uçak bileti avantajlarından yararlanarak Wroclaw’a gelmeyi arzulayan ziyaretçilerin en başta dikkat etmesi gereken husus şehre hangi sezonda gelineceğinin bilinmesidir.

Wroclaw’a seyahat için en uygun mevsim Sonbahar’dır. Özellikle Eylül gibi bir sonbahar ayında şehri ziyaret ederseniz festival deneyimini yaşayabilirsiniz. Wroclaw’a gelmek için en ucuz mevsim ise Kış mevsimidir. Düşük bütçeli gezileriniz için kış mevsimini tercih edebilirsiniz.

Wroclaw Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Wroclaw uçak bileti avantajlarından yararlanarak buraya ziyareti gerçekleştirenler Wraclow havaalanından kent merkezine gitmek için çeşitli ulaşım alternatiflerine sahiptir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 4 PLN

Kentin bir çok noktasında otobüs durakları bulunmaktadır. Buraya ziyareti gerçekleştirenler havaalanı yakınındaki otobüs durağından kent merkezine gidebilirler. Kent merkezlerine 15 dk da bir seferler düzenlenmektedir. Havalimanından ortalama süre: 25 dakika Havalimanından uzaklık: 15
Taksi

Ortalama Fiyatı: 50 PLN

Şehir merkezine rahat bir yolculuk yapmak isteyen ziyaretçiler, bu ulaşım aracıyla ulaşımlarını sağlayabilirler.
Raylı Araçlar

Ortalama Fiyatı: 4 PLN

Havaalanından kent merkezine gitmek için en fazla kullanılan ulaşım aracı tramvaylardır. Buraya gelen ziyaretçiler bilet satış noktalarından 4 Zloty karşılığında bilet alarak kent merkezine yolculuklarını gerçekleştirebilirler.

Wroclaw Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Wroclaw’da havayolu seyahatleri için yolculuk gerçekleştirilen havaalanının adı Wroclaw Havaalanı’dır. Wroclaw uçak bileti kullanarak buraya yolculuk gerçekleştiren ziyaretçilerin havaalanında yararlanabileceği bir çok hizmet mevcuttur.

Wroclaw havaalanı içerisinde ziyaretçilerin vakit öldürebileceği muazzam lükslükte kafeteryalar, çok büyük yemek markalarının hizmet verdiği restoranlar, yaralanmalar ya da sağlık sorunları için acil müdahale birimi, eşyalarınızı emanet edebileceğiniz vestiyerler gibi bir çok hizmet birimi bulunmaktadır.

Wroclaw havaalanı kent merkezine yaklaşık olarak 15 km uzaklıktadır. Herhangi bir ulaşım aracıyla şehir merkezine varış süresi maksimum 25 dk sürmektedir.

Wroclaw’a Uçmak İçin 5 Sebep

 1. Wroclaw uçak bileti ile bu benzersiz şehre gitmek için en önemli sebeplerinizden biri hiç kuşkusuz Wraclow’un geleneksel mutfağından lezzetler olacaktır. Şehirde çok sayıda yöresel lezzet sunan yemek yeme mekanları bulunmaktadır.
 2. Wroclaw’ın tarihi dokusu bozulmamış ender şehirlerden birisidir. Wroclaw, ortaçağ Avrupa’sını yaşamak isteyenlerin ilk geleceği durak noktalarından biridir.
 3. Wroclaw tabiat parkları ziyaretçilerine eşsiz manzaralar sunmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler bu tabiat parkların bol bol yürüyüş yapabilir ya da bisiklet turlarına katılabilirler.
 4. Wroclaw’a gelme sebeplerinizden biri şüphesiz burada her yıl geleneksel olarak gerçekleştiren panayır tadındaki festivaller olacaktır.
 5. Wroclaw, ziyaretçilerine gündüzler ne kadar mütevazi bir yaşam seçeneği sunuyor olsa da bu şehir geceleri çok renklidir. Özellikle gece kulüpleri eğlence sevenlerin durak noktalarındandır.

Wroclaw Hakkında

Silezya Ovası'nın merkezinde yer alan Wroclaw, Dolnoslaskie Voyvodalığı'nın başkentidir. Almanya'nın 160 km doğusunda ve Çek Cumhuriyeti'nden 120 km kuzeyde bulunan Aşağı Silezya'nın ekonomik, kültürel ve entelektüel başkenti. Yaklaşık 650.000 nüfuslu bir nüfusa sahip olan Wroclaw, Polonya'nın dördüncü büyük şehridir.

Wroclaw da çok önemli bir ulaşım merkezidir. Üç uluslararası güzergahın bir geçiş noktasıdır, iki büyük tren istasyonu, iki nehir limanı ve tüm dünyayla bağlantı sağlayan uluslararası bir havaalanı vardır. Bölgesel ekonominin anahtar sektörleri arasında ulaşım, makine elektrik mühendisliği ve gıda endüstrisi bulunmaktadır. Orta-hafif sanayi, ticaret, hizmet ve eğitim, büyük istihdam sektörleridir.

Wroclaw, eşsiz güzellik ve ilginç bir tarih şehridir. Şehrin sadeliği hem sakinleri hem de ziyaretçiler tarafından takdir edilmektedir. Wroclaw’ı büyüleyici kılan tarihi merkezleri, tabiat parkları, iyi restoranları, otelleri ve dost canlısı insanlarıdır. Tüm bu sayılanlar aynı zamanda Wroclaw’ı ziyaret etmek için yeterli bir seçenek yapmaktadır.

Wroclaw Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
3,40 PLN
Taksi
2,50 PLN/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Wroclaw’ı gezip görme amaçlı gelen ziyaretçilerin ve yerel halkın en fazla kullandığı şehir içi ulaşım araçları tramvaylar ve otobüs hatlarıdır. Şehir içinde her yer yürüme mesafesinde olduğundan burada daha çok bisiklette şehir içi ulaşımında kullanılan yaygın olarak kullanılan ulaşım araçları olarak görülmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehrin farklı bölgelerine gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanabileceği ancak sık kullanılmayan bir tercih olarak karşılarına çıkan ulaşım aracı ise taksilerdir. Ziyaretçiler bu vasıta ile gidecekleri yerlere güvenli ve konfor bir şekilde ulaşımlarına sağlayabilirler.

Wroclaw Vize Şartları

Polonya Vize İstiyor mu?
Evet
Polonya Vize Ücreti
80 EUR
Polonya Vize Detayları
Schengen vizesi ile girebileceğiniz ülkelerin arasında yer alan Polonya,seyahat dönüşü en az 6 ay geçerliliği olmayan, deforme olmuş, yıpranmış ve vize basım işlemlerinin gerçekleşebilmesi için en az 2 ay geçerli özellikleri taşımayan pasaportlarla gerçekleştirilen vize başvurularını kabul etmez.

Wroclaw’da Gezilecek Yerler

Wrocalaw Tarihi Opera Binası
ZOO Ekibi Egzotik Hayvanlar Sergisi
Wroclaw Tiyatro Müzesi
Gerçek Bir Opera Zevki İçin: Wrocalaw Tarihi Opera Binası

Wrocław Opera (Opera Wrocławska), Polonya'daki en büyük ve en önemli operalardan biridir. 1997'den bu yana Polonya'nın tek tarihi opera binası ve yüzlerce sanatçıyla, sıra dışı sahnelere ve özel efektlere sahip bir yapıdır. Ziyaretçilerin oldukça fazla ilgisini çeken tarihi bir durak noktasıdır.

ZOO Ekibi Egzotik Hayvanlar Sergisi

ZOO Ekibi Egzotik Hayvanlar Sergisi, 100'den fazla büyüleyici örnek sunmaktadır. Sergiyi keşfettikçe, çeşitli egzotik hayvanları görebilir ve aynı zamanda konuyu bilenlere de konuşabilirsiniz. Bu sergi ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Sergi içerisinde yer alan hayvanlarla da bolca fotoğraf çektirerek yaşadığınız deneyimleri ölümsüzleştirebilirsiniz.

Wroclaw Tiyatro Müzesi

Tiyatro Müzesi sadece Wroclaw tiyatrolarının ilginç tarihini öğrenmek için değil, aynı zamanda tiyatro oyuncularının araçlarını da incelemek için size fırsat verecektir. Ziyaretçiler Tiyatro müzesinde, bir çok tiyatro ünlü tiyatro sanatçısının kullanmış olduğu tiyatro araçlarını dilediğince inceleyebilirler.

Wroclaw’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Zurek
Obwarzanek
Flaczki
Wroclaw Denin Akla Gelen İlk Lezzet: Zurek

Wroclaw yöresel lezzetlerinin en başında gelen müthiş bir yemek seçeneğidir. Wroclaw’un en başta gelen çorbalarından biri olan Zurek olmadan Polonyalılar güne başlamazlar. Wralow Uçak bileti ile buraya gelen ziyaretçiler tarafından oldukça sevilen bir yöresel lezzet olan bu çorba çeşidi sunumu ile son derece dikkat çekmektedir.

Kahvaltının Tacı: Obwarzanek

Polonya kahvaltılarının vazgeçilmezi olan Obwarzanek oldukça lezzetli bir Polonya mutfağı örneğidir. Diğer bir yandan Wroclaw’da sabahları bu yöresel lezzetten yemek çok eski bir gelenektir. Buraya gelen ziyaretçiler Wroclaw pastanelerinde bu lezzet deneyimini yaşayabilirler.

Akşam Yemeklerinin Vazgeçilmezi: Flaczki

Dana işkembesinin çeşitli işlemlerden geçirilmesi ve çeşitli yöresel baharatlardan hazırlanan bu yöresel çorba buraya gelen ziyaretçiler ve yerel halk tarafından akşam yemeğinde tüketilen enfes bir yöresel lezzettir.

Konaklama İçin Wroclaw Otel Seçenekleri

Ucuz Wroclaw uçak bileti ile buraya gelen ziyaretçiler unutmamalıdır ki konaklama konusunda Wroclaw çok fazla seçenek ve lükse sahip bir şehirdir.

Art Hotel
Şehrin tam merkezinde yer alan muhteşem Art Hotel , mimarisi ve güzel iç mekanları ile misafirleri için şaşırtıcı bir sanat eseridir. Otantik taş portallar, özenle boyanmış kapı girişleri ve asırlık panelli ve alçı tavanlar, müşterilerin konforu için modern mobilyalar ve dekoratif duvar resimleriyle birleştirilmiştir. Art hotel, aynı zamanda çiftlere yönelik romantik bir hafta sonu için mükemmel bir ortam yaratıyor.
Kielbasnicza 20, Wrocław, Poland,
Granary Hotel
Pazar Meydanı'na sadece birkaç adım mesafede yer alan Granary Hotel , 47 süit, bünyesinde barındırdığı sağlıklı yaşam merkezi ve seçkin bir restoranı ile rahatlığı ve lüksü bir araya getirmektedir. Granary hotel müşterilerine kusursuz bir oda sunabilmek için odalarını en modern mimari ile dizayn etmiştir. Granary hotel lüksü seven ziyaretçiler için mükemmel bir seçenektir.
Pawla Wlodowica 6, Wroclaw, Poland,
Puro Hotel
Puro Hotel, modern bir dış cephesi ile ve müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm imkanları sunan zarif, rahat ve çağdaş odalar ile konaklamak için mükemmel bir yerdir. Bu otel misafirleri için sıcak sosyal alanlar yaratmaya özen göstermektedir: Puro Hotel’in lobisi, mutfağı, barı ve bahçesi, diğer misafirler ile buluşmak ve etkileşmek için en uygun şekilde tasarlanmıştır. Parlak renkler, tonlarca doğal ışık ve şık bir atmosfer sunan Puro Hotel, iş gezileri, tatiller ve hafta sonu kaçamakları için mükemmel bir seçimdir.
Mennicza 24, Wroclaw, Polonya

Wroclaw Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Wroclaw 977,48 TL 21 Saat 35 Dakika
Ankara - Wroclaw 1.775,51 TL 7 Saat 35 Dakika
Adana - Wroclaw 1.984,17 TL 8 Saat 25 Dakika
İzmir - Wroclaw 1.985,66 TL 8 Saat 30 Dakika
Antalya - Wroclaw 2.034,18 TL 8 Saat 10 Dakika
Alanya - Wroclaw 2.254,83 TL 25 Saat 35 Dakika
Bükreş - Wroclaw 794,49 TL 3 Saat 40 Dakika
Berlin - Wroclaw 834,35 TL 3 Saat 50 Dakika

Wroclaw Uçak Bileti Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Wroclaw uçuşu olan firmalar hangileridir?
  Air France, Deutsche Lufthansa, Klm, Lot Polish Airlines, Swiss International Air Lines, Türk Hava Yolları.
 • Wroclaw yurt dışı uçak bileti ne kadar?
  Wroclaw varışlı popüler yurt dışı uçak seferlerinden en ucuzu Bükreş - Wroclaw olup, bilet fiyatı 794,49 TL'dir.
 • Wroclaw şehrine gitmek için en uygun zaman hangisi?
  Yılın en uygun zamanı Şubat ayıdır.

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Wroclaw ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Hamilelikte Seyahat Hakkında Bilinmesi Gerekenler
Hamilelikte Seyahat Hakkında Bilinmesi Gerekenler
22 Şubat 2020
Kulağa başta riskli gelse de her konuda olduğu gibi anne adaylarımız da aşağıda birazdan bahsedeceğimiz kural ve durumlara adapte olurlarsa, konforlu bir şekilde seyahatlerini gerçekleştirebilirler.
Ergan Kayak Merkezi
Ergan Kayak Merkezi
05 Kasım 2019
Ergan Kayak Merkezi Hakkında Erzincan ilinde bulunan Ergan Kayak Merkezi 12 ay boyunca farklı sportif faaliyetler ile yerli yabancı birçok turistlerin uğrak yerlerinden biri olmuştur. Munzur Sıra
Tüm Tatları Bitirdim Diyenlere, Dünyanın En Pahalı Yiyecekleri
Tüm Tatları Bitirdim Diyenlere, Dünyanın En Pahalı Yiyecekleri
29 Temmuz 2019
Nadir olan tatlar hep biraz pahalı oluyor. Tadabileceğim tüm yemekleri tattım diyorsanız, sizler için dünyanın en pahalı yiyeceklerini sıraladık. Safran Eğer pirinciniz parlak sarı ise, işte o z
Dünyadaki En Yaratıcı Heykeller
Dünyadaki En Yaratıcı Heykeller
01 Şubat 2017
İnsanlar artık sadece bir yerlerde tatil yapmak için gezmiyor. Dünyayı tanımak birçok kişinin en büyük tutkularından biri haline gelmiş durumda. Yurt dışına ya da başka bir şehre gittiğinizde her gün

Wroclaw Uçak Seyahati Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (71)
İyi (10)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%88
%12
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
81 Değerlendirme
M*** Z***
4 Kasım Pazar
Bol baharatlı yemekleri çok güzel ama ufak bir hatırlatma valizinizden şişme montunuzu eksik etmeyin
Y*** H*** Ş***
13 Eylül Perşembe
Kurban bayramı için oraya gitmiştik gerçekten çok güzeldi
S*** T*** G***
29 Ağustos Çarşamba
Doğası ve insanları çok farklı gidin ve görün kesinlikle
F*** K***
21 Eylül Cuma
Çok farklı biryer gerçekten çok keyif alacağınız biryer
H*** S***
20 Eylül Perşembe
4 gün kamp yaptık, şehirde gezmediğimiz yer kalmadı.
2
5
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Wroclaw Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 25.05.2020 04:59:09 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Wroclaw, (WRO)
WRO
PL

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678