1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Wroclaw Uçak Bileti

16 Temmuz
Bugün
Çoğunlukla Bulutlu
20°C
17 Temmuz
Yarın
Parçalı Bulutlu
23°C
18 Temmuz
Perşembe
Parçalı Bulutlu
24°C
Para Birimi
Polonya Zlotisi (PLN)
Zaman Dilimi
GMT +2
Wroclaw Şehri En İyileri
  • Gece Kulüpleri
  • Wrocalaw Tarihi Opera Binası
  • Obwarzanek

En Ucuz Wroclaw Varışlı Uçak Seferleri

İstanbul - Wroclaw
Lot Polish Airlines
22 Tem 2019
30 Tem 2019
Adana - Wroclaw
Lot Polish Airlines
16 Tem 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Wroclaw Kalkışlı Uçak Seferleri

Wroclaw - İstanbul
Lot Polish Airlines
01 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Wroclaw Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Wroclaw Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Wroclaw Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Ülke Kodu
PL
Priz Voltajı ve Tipi
230v
Resmi Dil
Lehce
Toplu Taşıma Fiyatı
4 PLN
Yemek Fiyatı
20 PLN
Alkolsüz İçecek Fiyatı
3,50 PLN

Wroclaw’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Şubat
En Ucuz Gün
Pazar
En İyi Mevsim
Sonbahar
En İyi Ay
Eylül

Ucuz Wroclaw uçak bileti avantajlarından yararlanarak Wroclaw’a gelmeyi arzulayan ziyaretçilerin en başta dikkat etmesi gereken husus şehre hangi sezonda gelineceğinin bilinmesidir.

Wroclaw’a seyahat için en uygun mevsim Sonbahar’dır. Özellikle Eylül gibi bir sonbahar ayında şehri ziyaret ederseniz festival deneyimini yaşayabilirsiniz. Wroclaw’a gelmek için en ucuz mevsim ise Kış mevsimidir. Düşük bütçeli gezileriniz için kış mevsimini tercih edebilirsiniz.

Wroclaw Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Wroclaw uçak bileti avantajlarından yararlanarak buraya ziyareti gerçekleştirenler Wraclow havaalanından kent merkezine gitmek için çeşitli ulaşım alternatiflerine sahiptir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 4 PLN

Kentin bir çok noktasında otobüs durakları bulunmaktadır. Buraya ziyareti gerçekleştirenler havaalanı yakınındaki otobüs durağından kent merkezine gidebilirler. Kent merkezlerine 15 dk da bir seferler düzenlenmektedir. Havalimanından ortalama süre: 25 dakika Havalimanından uzaklık: 15
Taksi

Ortalama Fiyatı: 50 PLN

Şehir merkezine rahat bir yolculuk yapmak isteyen ziyaretçiler, bu ulaşım aracıyla ulaşımlarını sağlayabilirler.
Raylı Araçlar

Ortalama Fiyatı: 4 PLN

Havaalanından kent merkezine gitmek için en fazla kullanılan ulaşım aracı tramvaylardır. Buraya gelen ziyaretçiler bilet satış noktalarından 4 Zloty karşılığında bilet alarak kent merkezine yolculuklarını gerçekleştirebilirler.

Wroclaw Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Kafe
ATM
Restoran
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Wroclaw’da havayolu seyahatleri için yolculuk gerçekleştirilen havaalanının adı Wroclaw Havaalanı’dır. Wroclaw uçak bileti kullanarak buraya yolculuk gerçekleştiren ziyaretçilerin havaalanında yararlanabileceği bir çok hizmet mevcuttur.

Wroclaw havaalanı içerisinde ziyaretçilerin vakit öldürebileceği muazzam lükslükte kafeteryalar, çok büyük yemek markalarının hizmet verdiği restoranlar, yaralanmalar ya da sağlık sorunları için acil müdahale birimi, eşyalarınızı emanet edebileceğiniz vestiyerler gibi bir çok hizmet birimi bulunmaktadır.

Wroclaw havaalanı kent merkezine yaklaşık olarak 15 km uzaklıktadır. Herhangi bir ulaşım aracıyla şehir merkezine varış süresi maksimum 25 dk sürmektedir.

Wroclaw’a Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Wroclaw uçak bileti ile bu benzersiz şehre gitmek için en önemli sebeplerinizden biri hiç kuşkusuz Wraclow’un geleneksel mutfağından lezzetler olacaktır. Şehirde çok sayıda yöresel lezzet sunan yemek yeme mekanları bulunmaktadır.
  2. Wroclaw’ın tarihi dokusu bozulmamış ender şehirlerden birisidir. Wroclaw, ortaçağ Avrupa’sını yaşamak isteyenlerin ilk geleceği durak noktalarından biridir.
  3. Wroclaw tabiat parkları ziyaretçilerine eşsiz manzaralar sunmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler bu tabiat parkların bol bol yürüyüş yapabilir ya da bisiklet turlarına katılabilirler.
  4. Wroclaw’a gelme sebeplerinizden biri şüphesiz burada her yıl geleneksel olarak gerçekleştiren panayır tadındaki festivaller olacaktır.
  5. Wroclaw, ziyaretçilerine gündüzler ne kadar mütevazi bir yaşam seçeneği sunuyor olsa da bu şehir geceleri çok renklidir. Özellikle gece kulüpleri eğlence sevenlerin durak noktalarındandır.

Wroclaw Hakkında

Silezya Ovası'nın merkezinde yer alan Wroclaw, Dolnoslaskie Voyvodalığı'nın başkentidir. Almanya'nın 160 km doğusunda ve Çek Cumhuriyeti'nden 120 km kuzeyde bulunan Aşağı Silezya'nın ekonomik, kültürel ve entelektüel başkenti. Yaklaşık 650.000 nüfuslu bir nüfusa sahip olan Wroclaw, Polonya'nın dördüncü büyük şehridir.

Wroclaw da çok önemli bir ulaşım merkezidir. Üç uluslararası güzergahın bir geçiş noktasıdır, iki büyük tren istasyonu, iki nehir limanı ve tüm dünyayla bağlantı sağlayan uluslararası bir havaalanı vardır. Bölgesel ekonominin anahtar sektörleri arasında ulaşım, makine elektrik mühendisliği ve gıda endüstrisi bulunmaktadır. Orta-hafif sanayi, ticaret, hizmet ve eğitim, büyük istihdam sektörleridir.

Wroclaw, eşsiz güzellik ve ilginç bir tarih şehridir. Şehrin sadeliği hem sakinleri hem de ziyaretçiler tarafından takdir edilmektedir. Wroclaw’ı büyüleyici kılan tarihi merkezleri, tabiat parkları, iyi restoranları, otelleri ve dost canlısı insanlarıdır. Tüm bu sayılanlar aynı zamanda Wroclaw’ı ziyaret etmek için yeterli bir seçenek yapmaktadır.

Wroclaw Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
3,40 PLN
Taksi
2,50 PLN/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Wroclaw’ı gezip görme amaçlı gelen ziyaretçilerin ve yerel halkın en fazla kullandığı şehir içi ulaşım araçları tramvaylar ve otobüs hatlarıdır. Şehir içinde her yer yürüme mesafesinde olduğundan burada daha çok bisiklette şehir içi ulaşımında kullanılan yaygın olarak kullanılan ulaşım araçları olarak görülmektedir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Şehrin farklı bölgelerine gitmek isteyen ziyaretçilerin kullanabileceği ancak sık kullanılmayan bir tercih olarak karşılarına çıkan ulaşım aracı ise taksilerdir. Ziyaretçiler bu vasıta ile gidecekleri yerlere güvenli ve konfor bir şekilde ulaşımlarına sağlayabilirler.

Wroclaw Vize Şartları

Polonya Vize İstiyor mu?
Evet
Polonya Vize Ücreti
60 EUR
Polonya Vize Detayları
Schengen vizesi ile girebileceğiniz ülkelerin arasında yer alan Polonya,seyahat dönüşü en az 6 ay geçerliliği olmayan, deforme olmuş, yıpranmış ve vize basım işlemlerinin gerçekleşebilmesi için en az 2 ay geçerli özellikleri taşımayan pasaportlarla gerçekleştirilen vize başvurularını kabul etmez.

Wroclaw’da Gezilecek Yerler

Wrocalaw Tarihi Opera Binası
ZOO Ekibi Egzotik Hayvanlar Sergisi
Wroclaw Tiyatro Müzesi
Gerçek Bir Opera Zevki İçin: Wrocalaw Tarihi Opera Binası

Wrocław Opera (Opera Wrocławska), Polonya'daki en büyük ve en önemli operalardan biridir. 1997'den bu yana Polonya'nın tek tarihi opera binası ve yüzlerce sanatçıyla, sıra dışı sahnelere ve özel efektlere sahip bir yapıdır. Ziyaretçilerin oldukça fazla ilgisini çeken tarihi bir durak noktasıdır.

ZOO Ekibi Egzotik Hayvanlar Sergisi

ZOO Ekibi Egzotik Hayvanlar Sergisi, 100'den fazla büyüleyici örnek sunmaktadır. Sergiyi keşfettikçe, çeşitli egzotik hayvanları görebilir ve aynı zamanda konuyu bilenlere de konuşabilirsiniz. Bu sergi ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi görmektedir. Sergi içerisinde yer alan hayvanlarla da bolca fotoğraf çektirerek yaşadığınız deneyimleri ölümsüzleştirebilirsiniz.

Wroclaw Tiyatro Müzesi

Tiyatro Müzesi sadece Wroclaw tiyatrolarının ilginç tarihini öğrenmek için değil, aynı zamanda tiyatro oyuncularının araçlarını da incelemek için size fırsat verecektir. Ziyaretçiler Tiyatro müzesinde, bir çok tiyatro ünlü tiyatro sanatçısının kullanmış olduğu tiyatro araçlarını dilediğince inceleyebilirler.

Wroclaw’da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Zurek
Obwarzanek
Flaczki
Wroclaw Denin Akla Gelen İlk Lezzet: Zurek

Wroclaw yöresel lezzetlerinin en başında gelen müthiş bir yemek seçeneğidir. Wroclaw’un en başta gelen çorbalarından biri olan Zurek olmadan Polonyalılar güne başlamazlar. Wralow Uçak bileti ile buraya gelen ziyaretçiler tarafından oldukça sevilen bir yöresel lezzet olan bu çorba çeşidi sunumu ile son derece dikkat çekmektedir.

Kahvaltının Tacı: Obwarzanek

Polonya kahvaltılarının vazgeçilmezi olan Obwarzanek oldukça lezzetli bir Polonya mutfağı örneğidir. Diğer bir yandan Wroclaw’da sabahları bu yöresel lezzetten yemek çok eski bir gelenektir. Buraya gelen ziyaretçiler Wroclaw pastanelerinde bu lezzet deneyimini yaşayabilirler.

Akşam Yemeklerinin Vazgeçilmezi: Flaczki

Dana işkembesinin çeşitli işlemlerden geçirilmesi ve çeşitli yöresel baharatlardan hazırlanan bu yöresel çorba buraya gelen ziyaretçiler ve yerel halk tarafından akşam yemeğinde tüketilen enfes bir yöresel lezzettir.

Konaklama İçin Wroclaw Otel Seçenekleri

Ucuz Wroclaw uçak bileti ile buraya gelen ziyaretçiler unutmamalıdır ki konaklama konusunda Wroclaw çok fazla seçenek ve lükse sahip bir şehirdir.

Art Hotel

Şehrin tam merkezinde yer alan muhteşem Art Hotel , mimarisi ve güzel iç mekanları ile misafirleri için şaşırtıcı bir sanat eseridir. Otantik taş portallar, özenle boyanmış kapı girişleri ve asırlık panelli ve alçı tavanlar, müşterilerin konforu için modern mobilyalar ve dekoratif duvar resimleriyle birleştirilmiştir. Art hotel, aynı zamanda çiftlere yönelik romantik bir hafta sonu için mükemmel bir ortam yaratıyor.

Kielbasnicza 20, Wrocław, Poland,
Granary Hotel

Pazar Meydanı'na sadece birkaç adım mesafede yer alan Granary Hotel , 47 süit, bünyesinde barındırdığı sağlıklı yaşam merkezi ve seçkin bir restoranı ile rahatlığı ve lüksü bir araya getirmektedir. Granary hotel müşterilerine kusursuz bir oda sunabilmek için odalarını en modern mimari ile dizayn etmiştir. Granary hotel lüksü seven ziyaretçiler için mükemmel bir seçenektir.

Pawla Wlodowica 6, Wroclaw, Poland,
Puro Hotel

Puro Hotel, modern bir dış cephesi ile ve müşterilerinin ihtiyaç duyabileceği tüm imkanları sunan zarif, rahat ve çağdaş odalar ile konaklamak için mükemmel bir yerdir. Bu otel misafirleri için sıcak sosyal alanlar yaratmaya özen göstermektedir: Puro Hotel’in lobisi, mutfağı, barı ve bahçesi, diğer misafirler ile buluşmak ve etkileşmek için en uygun şekilde tasarlanmıştır. Parlak renkler, tonlarca doğal ışık ve şık bir atmosfer sunan Puro Hotel, iş gezileri, tatiller ve hafta sonu kaçamakları için mükemmel bir seçimdir.

Mennicza 24, Wroclaw, Polonya

Wroclaw Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Wroclaw 1.405,55 TL 4 Saat 10 Dakika
İzmir - Wroclaw 1.754,77 TL 32 Saat 45 Dakika
Adana - Wroclaw 1.907,58 TL 8 Saat 25 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Wroclaw ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Sömestr Tatilini Değerlendirebileceğiniz En İyi 8 Yer
Sömestr Tatilini Değerlendirebileceğiniz En İyi 8 Yer
01 Şubat 2019
Tatil fırsatı elimize kolay kolay geçmiyor, bu sepele hazır çocukların da okulu tatil olmuşken nerelere gidilebilir biraz düşündük. Türkiye’nin dört bir tarafı ayrı güzel derler, ne kadar doğru. Biz d
Türkiye’de Karın En Çok Yakıştığı Manzaralar
Türkiye’de Karın En Çok Yakıştığı Manzaralar
02 Ocak 2019
Kışın gerçek renklerini belli ettiği şu günlerde hepimiz karlı fotoğraf görmeye az çok alıştık. Peki, sevmeyenlere bile kışı sevdiren mükemmelliği, bembeyaz bir örtü gibi görüntüsü ile en güzel manzar
Bozcaada'da Lezzet Dolu Festival: Yerel Tatlar Festivali
Bozcaada'da Lezzet Dolu Festival: Yerel Tatlar Festivali
05 Eylül 2018
Son zamanların popüler tatil beldesi Bozcaada pek çok seyahatseveri ağırlıyor. Havası ve huzurlu ortamıyla sevilen tatil cennetinin aynı zamanda enfes yemekleri bulunuyor. Özellikle Eylül ayında Bozca
Dünyadaki En Yaratıcı Heykeller
Dünyadaki En Yaratıcı Heykeller
01 Şubat 2017
İnsanlar artık sadece bir yerlerde tatil yapmak için gezmiyor. Dünyayı tanımak birçok kişinin en büyük tutkularından biri haline gelmiş durumda. Yurt dışına ya da başka bir şehre gittiğinizde her gün

Wroclaw Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (5)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%100
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
5 Değerlendirme
Bol baharatlı yemekleri çok güzel ama ufak bir hatırlatma valizinizden şişme montunuzu eksik etmeyin
Çok farklı biryer gerçekten çok keyif alacağınız biryer
4 gün kamp yaptık, şehirde gezmediğimiz yer kalmadı.
Kurban bayramı için oraya gitmiştik gerçekten çok güzeldi
Doğası ve insanları çok farklı gidin ve görün kesinlikle
2
5
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Wroclaw Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

16.07.2019 04:31:43
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Wroclaw, (WRO)
WRO
PL

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=10948
/
10948