Çayırağası Vip Otobüs Bileti

Çayırağası Vip

 • İSTASYON SAYISI
  77 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1944
 • KURUCU
  Fehmi Çayırağası
 • FİRMA SKORU
  3,8

Çayırağası Vip Hakkında

1944 yılında Gaziantep merkezli olarak kurulan çayırağası Turizm yalnızca Gaziantep'in değil aynı zamanda Türkiye'nin ilk otobüs firmalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet sunmak amacı ile çağı yakından takip eden çayırağası Turizm seneler içerisinde büyük gelişme göstererek ve yenilikler yaparak günümüzün modern otobüs firmaları arasında yerini almış ve yükselen bir ivme ile iyi yerlere gelmeye devam etmektedir. Bugün 80 noktaya sefer düzenlemekte olan çayırağası Turizm, yolcularına kaliteli hizmet verebilmek adına hem teknik anlamda hem de personel anlamında oldukça hassas davranmaktadır. Filosunda yer alan modern otobüsler ile yolcularına konforlu ve rahat bir yolculuk yapma imkanı tanırken bünyesinde yer alan personeller ile de sunmuş olduğu hizmetler ile %100 müşteri memnuniyeti kazanabilmeyi amaçlamaktadır. Firma bünyesinde görev yapan tüm personellerin özellikle de şoförlerin eğitimli olması büyük önem taşıyor. Seyahatler esnasında yolcuların güvenliklerine de büyük önem vermekte olan çayırağası Turizm şoförlerinin tümünün eğitimli ve dikkatli kişiler olup tüm trafik kurallarına harfiyen uymalarına büyük özen göstermektedir. Yolculara konforlu ve kaliteli bir seyahat imkanı tanınırken güvenlik açısından da tüm önlemler alınarak yolcuların varış noktalarına herhangi bir sorun yaşamadan ulaşmaları sağlanmaktadır.

Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Hizmet kalitesine önem veren ve köklü bir firma olan çayırağası Turizm ile seyahat etmek için pek çok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden en önemli beş tanesi şu şekilde sıralanabilir:

 1. Oldukça köklü bir firma olan çayırağası Turizm çok uzun yıllardır sektörde olması ile bu alanda nasıl hizmet verilmesi gerektiğini çok iyi bilen ve yolculara kaliteli seyahat imkanı tanımakta olan bir firma olarak hizmet vermektedir.
 2. çayırağası Turizm otobüs filosunda yer alan 2+1 koltuklar ile seyahatlerinizde ev konforunda koltuklarda yolculuk yapabilir ve böylelikle daha konforlu bir seyahat deneyimi yaşama imkanına sahip olabilirsiniz.
 3. Otobüslerin tümü modern ve teknolojik donanımlara sahip olup yolculuğunuz boyunca sıkılmadan zaman geçirmenizi ve uzun yolları göz açıp kapayıncaya kadar bitirmenizi sağlar.
 4. Yüksek güvenlik önlemleri alınarak düzenlenen seferler ile varış noktasına sorunsuz ulaşmanız sağlanarak can ve mal kaybı yaşanmaması sağlanır.
 5. İnsana değer veren bir firma olan çayıroğlu Turizm için müşteri memnuniyeti ve iş ahlakına uygun olarak hizmet sunmak ticari kaygıların önünde yer almaktadır.

özel Terminalleri

çayırağası Turizm kendisi için otobüs terminallerinde ayrılmış olan peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Yolcu indirip bindirme işlemleri bu peronlarda gerçekleştirilirken bilet temini, sefer bilgisi ya da seyahatiniz ile ilgili başka sorularınız için terminal ya da şubelerde yer alan çayırağası Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Filosunda Bulunan Otobüsler

çayırağası Turizm filosunda Mercedes, Travego ve Setra gibi otobüslerin modern modelleri yer almaktadır. Otobüslerde 2+1 koltuk seçeneği, koltuk arkası televizyon, kulaklık, internet gibi imkanlar bulunurken yine otobüslerde bulunan klimalar ile otobüs içerisindeki havanın sürekli yenilenmesi ve astım ya da alerji problemleri olan hastaların rahat yolculuk edebilmeleri sağlanmaktadır.

Bilet İptal Prosedürü

Otobüs biletlerinizin iptali söz konusu olduğu durumlarda almış olduğunuz bileti sefer saatinden en az 24 saat önce yazıhaneye teslim etmeniz gerekmektedir aksi halde iptal ya da açığa alma gibi konular söz konusu değildir.

bus
ba-favicon-white