Malatya Medine Turizm Otobüs Bileti

Malatya Medine Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  92 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1996
 • KURUCU
  Ali Keskin
 • FİRMA SKORU
  4,3

Malatya Medine Turizm Hakkında

Medine Turizm firma merkezi Malatya'da bulunmaktadır. 1996 yılında Ali Keskin tarafından kurulmuştur. Firma yurt içi birçok şehre yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Medine Turizm online otobüs biletlerini Biletall.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Medine Turizm otobüsleri seyahatlere uygun olup, en önemlisi güvenli ve konforlu 2+1 koltuk kapasitesi ile orjinal Mercedes Benz Tourismo 2017 16 RHD 2+1 özellikleri geniş iç hacmi bulunan araçlar ile sağlanmaktadır. .

Araçların uydudan Wİ-Fİ bağlantısı ile yolculuk esnasında internete bağlı kalınabilir ve kesintisiz tüm Tv kanalları izlenebilir, 220V elektrik priz ile mevcut telefon ve tablet şarj edilebilir, android tablet kullanımı, USB ile dosya transferi özellikleri ile dosyalarınızın aktaramını gerçekleştirilebilmektedir.

Geniş seyahat ağı bulunmaktadır. Dinlenme tesisleri ve mola esnasında rahat ve güvenli kendisine ait tesislerde yolculara dinlenme imkanı vermektedir. Bilet alımları internet üzerinden 3D Securty güvenli sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Otobüslerin geniş bagaj hacimleri ve bagaj kapasiteleri oldukça yüksektir. Uzun yolculuklarda istenilen tüm eşyalar rahatlık ve güvenli şekilde taşınacaktır. Koltukların 2+1 olması yolculuk esnasında özellikle gece yolculuklarında rahat bir ortam sağlamaktadır.

Medine Turizmi Tercih Etmek İçin 6 önemli Sebep

1- Güvenli Seyahat

2- Yolculuk süresi boyunca zengin içecek menüleri

3-Teknoloji ile bağlı kalma (usb dosya transfer, direkt uydudan wi-fi,220V elektrik, android tablet kullanımı)

4-Geniş Seyahat güzergahları

5-Nezih ve tam kapasiteli mola noktalarının kullanılması

6-Bagaj kapasitesinin yüksek olması

Medine Turizmin özel Terminalleri

Firma başta merkezi Malatya olmak üzere birçok şehirlerde terminal noktaları bulunmaktadır. Bu terminaller Medine Turizm yolcularının rahatlıkla erişebileceği 31 ayrı şehirdeki noktalarda yer almaktadır.

Bazı Terminal noktaları en uzak noktaları birbirine yaklaştırmakta ve yolcuların daha hızlı ve zahmetsiz yolculuk yapmalarına olanak sağlamaktadır.

örnek bir kaç terminal noktaları İstanbul Esenler ve Alibeyköy, Adana, Aksaray, Afyon, Bolu, Düzce, İskenderun, İzmir, İzmit, Ceyhan, Dörtyol, Gebze, Düzce, Gölbaşı, Düziçi, Gaziantep, Akşehir, Tarsus, Turgutlu ve birçok şehirlere yolculuk güzergahı mevcuttur.

Medine Turizm Şubeleri

Firmanın toplamda ülke genelinde 20 adet şubesi bulunmakta olup hedefleri 81 il de şube açmaya yöneliktir. Medine Turizm otobüs bileti şubelerden temin edilebileceği gibi internet veya mobil internet üzerinde veya Medine Turizm otobüs bileti çağrı merkezi 4440 934 üzerinden de rezervasyon yapılabilmektedir. Ayrıca Yine aynı kanallar üzerinden Güzergâh değişiklik, iptal, iade gibi işlemlerde gerçekleşmektedir.

Medine Turizm Tesisleri

konforlu kendi tesislerinde mola verme imkanları mevcuttur. Turizm firmasına ait 7 ilde tesisleri vardır. Bu tesisler;Gürün Aktaşlar Tesisleri,Kırşehir Mavikent Tesisleri, Akabe Düzce Tesisleri,Narlı Ulu Tesisleri,Aksaray Tapan Tesisleri,Sultandağı Kirazlıbahçe Dinlenme Tesisleri ve Kula Str Dinlenme Tesisleri'dir.

Turizm firmasının en önemli vizyonu Kaliteli bir sürüş ile yolcularına uzun yolları konfor ile birleştirerek kısaltmak ve yormadan keyifle sevdiklerine kavuşturmak en önemli amaçları arasında yer almaktadır.

Misyonu ise mevcut yolcu güzergah ve kapasitesini genişleterek 81 ilde güvenli yolculuk ilkesine bağlı kalarak kalitesini ödün vermeden hizmet ağını genişletmektir.

bus
ba-favicon-white