Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Kuruluş Tarihi
1962
Firma Merkezi
İzmir
Çağrı Merkezi
Kurucular
Hüseyin Mazlum Bababalım
Ort. Kullanıcı Puanı
4,9/5
Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm En Popüler Otobüs Seferleri

Kuşadası - İzmir
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Eskişehir - Ankara
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Bodrum - İzmir
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
İzmir - Bodrum
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Ankara - Bursa
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Bursa - Ankara
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Antalya - Ankara
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
22 Ağu 2019
22 Ağu 2019
22 Ağu 2019
22 Ağu 2019
Ankara - Alibeyköy
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Ankara - Antalya
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Alibeyköy - Ankara
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
İzmir - Antalya
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Antalya - İzmir
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
İzmir - Ankara
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Ankara - Denizli
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
Ankara - İzmir
Otobüs Bileti
22 Ağu 2019
22 Ağu 2019

Kullanıcıların Aradığı Diğer Otobüs Firmaları

Pamukkale Turizm Hakkında

Pamukkale Turizm otobüs firmasına ait kampanyalı ve indirimli otobüs biletleri Biletall.com’da! Pamukkale Turizm otobüs bileti için seferleri, saatleri ve fiyatları sorgulayın, benzer firmalar ile karşılaştırarak en ucuz bileti seçin, konforlu seyahat edin.

Firma Genel Merkezi

1962 yılında Denizli’de Bababalım ailesi tarafından kurulan Pamukkale Turizm genel merkezini 1972 yılında ulusal marka kimliği doğrultusunda İzmir’e taşımıştır. Günümüzde de halen İzmir merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Pamukkale Turizm Kuruluşu

1931 yılında Denizli 1. dönem milletvekili Hacı Mazlum Bababalım’ın Atatürk’e ilettiği şehirlerarasında karayolu ile taşımacılık yapacak bir firma kurulması önerisi Atatürk’ün takdir ve onayını almıştır. Ancak o dönem şartlarında gerçekleşemeyen bu fikir, Bababalım ailesinin sonraki nesilleri tarafından 1962 yılında gerçekleştirildi.

Adını kurulduğu kent olan Denizli’nin ve ülkemizin en önemli değerlerinden kabul edilen Pamukkale’den alan Pamukkale Turizm, faaliyetlerine başladığında tarihler 16 Ocak 1962’yi göstermekte idi.  

Pamukkale Turizm Bileti Nasıl Alınır?

Pamukkale Turizm bilet alımı Biletall.com ile çok kolay! İster evde, ister işte, isterseniz de yolda olun, dilediğiniz yerden bilgisayarınız veya cep telefonunuzu kullanarak Pamukkale Turizm bileti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Biletall.com’a girmek, seyahatiniz için kalkış varış noktalarını seçmek, seyahat tarihini de seçerek tüm otobüs seferlerini listelemek. Bu listeden dilediğiniz Pamukkale Turizm seferini seçerek kolayca bilet alabilir, siz de “Pamuk Yolcu” olabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Otobüsleri ve Filosu

Ülkemizin en büyük yolcu taşımacılığı firmalarından olan Pamukkale Turizm bünyesinde 600’e yakın otobüs bulundurmaktadır.  Bu araçlardan 100 tanesinin alımı 2016 yılında, 100 tanesinin alımı da 2017 yılında yapılmıştır. Dolayısıyla oldukça yeni ve modern bir filo ile hizmet verilmektedir.

Pamukkale Turizm, 3500’ü aşkın çalışanı ve deneyimli kadrosu ile sizleri sevdiklerinize kavuşturmak için ilk günkü heyecan ve 60 yıllık deneyim ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Pamukkale Turizm Otobüs Özellikleri

Her konuda ülkemizin ve seyahat sektörünün öncü firmalarından olan Pamukkale Turizm, otobüslerinde sunduğu hizmetler açısından da ilklere imza atmıştır. 2000’li yılların başında ilk online bilet satışı hizmetini başlatan firma, bilgisayarların hayatımızın bir parçası olmaya başladığı bu yıllarda otobüslerini baştan aşağı değiştirerek sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Pamukkale Turizm, Pamukyol ve Teknobüs adını verdiği otobüs donanımları ile koltuk arkası ekranlar, otobüs içi mobil internet, film, müzik, oyun, her koltukta priz gibi olanakları tüm otobüslerinde standartlaştırmıştır. Ayrıca “Kontrol Sende” sloganı ile koltuk arkası ekranların tamamına entegre ettiği USB girişleri sayesinde yolculuğunuz boyunca dilediğiniz filmleri veya müzikleri kullanabilmenize de olanak sağlamıştır.

2+1 Otobüsler: Pamukkale Turizm otobüslerinin çoğunluğunda 2+1 oturma düzeninde yerleştirilmiş koltuklar ile rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.  

Wi-Fi / Kablosuz Internet: Otobüslerinde standart olarak sunulan yüksek hızlı mobil internet bağlantısı sayesinde yolculuğunuz boyunca internet hizmetinden kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz.   

Kişisel Multimedya Hizmeti: Pamukkale Turizm otobüslerinde koltuk arkalarında bulunan geliştirilmiş kişisel multimedya ekranları içeriğinde barındırdığı yüzlerce film ve binlerce şarkıdan dilediğinizi kullanmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca cihazlarda yüklü oyunlar sayesinde çocuklarınız ve siz de yolculuk boyunca hiç sıkılmayacaksınız. Diğer multimedya ekranlarından farklı olarak, Pamukkale Turizm otobüslerinde bulunan cihazlara kendi USB belleğinizi takabilir, istediğiniz film ve müziği açabilirsiniz.                  

220V Prizler: Araç içindeki prizler sayesinde şarzınızın bitme derdi olmadan elektronik cihazlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Açık Büfe: Araç içerisinde yolculuğunuz boyunca açık büfe hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede araçtaki yiyecek ve içeceklerden dilediğiniz miktarda alabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Bagaj Hakkı

Pamukkale Turizm ile yapacağınız seyahatlerde Karayolu Taşıma Kanunu’na göre belirlenmiş olan ve tüm taşıyıcıların uymak zorunda olduğu kurallar dahilinde bagajlarınızı taşıyabilirsiniz. Aracın bagaj bölümüne büyük valizlerinizi teslim edebilir, daha küçük çantalarınızı ise baş üstü bagaj alanlarına yerleştirebilirsiniz.

Pamukkale Turizm Servisleri

1976 yılında Türkiye yollarında bir ilki gerçekleştirerek şehir içi servislerini hizmete sunan ilk firma Pamukkale Turizm olmuştur. Bu hizmetin sektöre kazandırılmasını sağlayan Pamukkale Turizm, günümüzde de sefer yaptığı birçok kentte şehir içi servisleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Pamukkale Turizm servis olanaklarından yararlanabileceğiniz kentler şu şekildedir: İstanbul, İzmir, Ankara, Denizli, İzmit (Kocaeli), Antalya, Aydın, Balıkesir, Isparta, Çanakkale, Bursa, Sakarya, Afyon ve Uşak.

Pamukkale Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Köklü bir firma olan Pamukkale Turizm ile seyahat etmeniz için en önemli beş sebep şu şekildedir:

  1. Pamukkale Turizm denildiği zaman akla güler yüzlü, müşteri odaklı yaklaşım ve kaliteli hizmet gelmektedir. Bu açıdan sektörde itibarı en yüksek firmalardan birisi konumundadır.
  1. Sunduğu geniş yelpazeli ikram seçenekleri ile yolculuğunuz boyunca çeşitli lezzetlerden tadabilirsiniz. Ayrıca açık büfe olarak sunulan bu hizmet sayesinde dilediğiniz miktarda talep edebilirsiniz.
  1. 2016 ve 2017 yıllarında tüm filosunun yarısını değiştiren Pamukkale Turizm, son model otobüs filosu ile sizleri sevdiklerinize kavuşturmak adına hizmet vermeye devam ediyor.
  1. Ülkemizin en köklü turizm firmalarından birisi olan Pamukkale Turizm, yaklaşık 60 yıllık bilgi ve tecrübesini sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullanmaktadır.
  1. Sektörde bir ilk olan Pamukkale Akademi sayesinde tüm personellerini yetiştiren, eğitimler veren ve profesyoneller olarak geliştiren Pamukkale Turizm, bu sayede müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmayı başarıyor.

Pamukkale Turizm Özel Terminalleri

Pamukkale Turizm özellikle İstanbul’un farklı semtlerinde yer alan kendine ait özel aktarma merkezleri sayesinde vakit kaybetmeden yolcularını ineceklere yere en yakın konumda indirmeyi amaç edinmiştir.

İstanbul içerisinde yer alan Pamukkale Turizm Özel Terminalleri arasında Pamukkale Turizm Kurtköy Tesisleri, Pamukkale Turizm Dudullu Hareket Merkezi ve Pamukkale Turizm Hadımköy Tesisleri bulunmaktadır.

Pamukkale Turizm İkram Seçenekleri

Açık büfe olarak uygulanan Pamukkale Turizm ikramları sayesinde yolculuğunuz boyunca dilediklerinizden istediğiniz kadar almanız mümkündür. Ayrıca diğer firmalardan farklı olarak Pamukkale Turizm otobüslerinde geleneksel Türk kahvesi de yolculara ikram edilmektedir. Ayrıca sıcak aylarda dondurma da yolculara sunulan ikramlardan bir diğeri olmaktadır.

Pamukkale Turizm İletişim Bilgileri

Pamukkale Turizm ile ilgili öneri ya da şikayetlerinizi iletmek isterseniz veya bilgi almak için ulaşmak isterseniz aşağıda belirtilen Pamukkale Turizm çağrı merkezi numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Biletall.com’dan aldığınız Pamukkale Turizm biletlerinde işlem yapmak için de Biletall.com çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Pamukkale Turizm İletişim: (0850) 333 35 35

Pamukkale Turizm Resmî Web Sitesi: https://www.pamukkale.com.tr

Pamukkale Turizm Bilet İptal Prosedürü

Biletall.com’dan aldığınız Pamukkale Turizm bileti iptalini yine Biletall.com’dan yapabilir veya biletinizi açığa alabilirsiniz. Biletall.com bilet iptali sayfasından PNR no ve soyadınız ile arama yaparak listeleyebileceğiniz biletiniz üzerinde online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca +90 (850) 360 32 58 numaralı 7/24 aktif olan Biletall.com çağrı merkezini de arayarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Eğer aldığınız Pamukkale Turizm biletini herhangi bir Pamukkale Turizm yazıhanesinden fiziksel olarak teslim aldıysanız, bilet iptali ve değişim işlemleri için Pamukkale Turizm ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tarihi geçmiş biletleriniz için ise iptal, açığa alma yahut ücret iadesi gibi durumlar söz konusu olamamaktadır.

Pamukkale Turizm Konaklama Tesisleri

Pamukkale Turizm seyahatinizin her alanında olduğu gibi mola verdiği dinlenme tesislerinde de oldukça titiz davranmaktadır. Firmanın kendisine ait bir adet tesisi de olmakla beraber farklı firmalarla birlikte kullandığı dinlenme tesisleri de bulunmaktadır. Yolculuk ettiğiniz güzergahınıza göre uygun zamanlarda mola vererek ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. Pamukkale Turizm dinlenme tesisi ise Pamukkale Gelenbe Dinlenme Tesisi (Manisa) olarak belirtilebilir.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti İçin Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

22 Ağustos 2019 Pamukkale Turizm ve diğer otobüs firmalarının seferlerine ait ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve bilet fiyatı.
Güzergah Günlük Sefer Sayısı Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Kuşadası - İzmir Otobüs Bileti 50 22 TL 1 Saat 45 Dakika
Eskişehir - Ankara Otobüs Bileti 54 45 TL 3 Saat 30 Dakika
Bodrum - İzmir Otobüs Bileti 40 52 TL 3 Saat 15 Dakika
İzmir - Bodrum Otobüs Bileti 37 54 TL 3 Saat
Ankara - Bursa Otobüs Bileti 61 78 TL 5 Saat 45 Dakika
Bursa - Ankara Otobüs Bileti 64 78 TL 5 Saat 45 Dakika
Antalya - Ankara Otobüs Bileti 39 95 TL 8 Saat 15 Dakika
Esenler (Bayrampaşa) - Ankara Otobüs Bileti 231 95 TL 6 Saat 45 Dakika
Dudullu (Ataşehir) - Ankara Otobüs Bileti 61 95 TL 6 Saat 45 Dakika
Ankara - Dudullu (Ataşehir) Otobüs Bileti 44 95 TL 5 Saat 45 Dakika

Pamukkale Turizm Firması İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (44)
İyi (4)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%92
%8
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,9
48 Değerlendirme
Muavinler güler yüzlü hizmetleri iyi ve kaliteliydi
Çok memnun kaldim
Hizmet guzeldi
Başarılar diliyorum
Muavin güleryüzlü yardımsever biriydi ikramlar iyiydi. Hizmet kalitesi çok iyiydi.
Kesinlikle mükemmel
Güler yüzlü ve iyi hizmet veriliyor teşekkürlerimi sunuyorum.
Her şey süperdi sadece internet gücü kötüydü.
İyi bir firma özellikle muavinler çok kibar teşekkürler pamukkale
Süper firma
Karnım ağrıdığı için bana pet şişede sıcak su torbası hazırlayan muavin abiye çok teşekkürler
Yolculuk sonrası servis güzergahları yeterli değil.
çalışan arkadaşa diksiyonu davranışı kibarlığı için ayrıca teşekkür ederim :)
Çalışanların hepsi ,özellikle otobüsten indikten sonra bornova servis şöförü çok güleryüzlüydü.Çok güzel bir yolculuktu teşekkürler .
Sizden memnunum başarılarınızın devamını dilerim. Biraz hız konusunda kaptanları uyarırsanız muhteşem olur. Saygılarımı sunarım sızlere
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Pamukkale Turizm Otobus Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

21.08.2019 02:34:16
İZMİR
676
İzmir
676
ANKARA
84
Ankara (Aşti)
84

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42194
/
42194