AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Pamukkale Turizm

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti

Kuruluş Tarihi
1962
Firma Merkezi
İzmir
Kurucular
Hüseyin Mazlum Bababalım
Çağrı Merkezi
Firma Yorum Sayısı
252
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,8/5
Nasıl Oy Verilir? Oy Ver

Pamukkale Turizm En Popüler Otobüs Seferleri

İstanbul - Tekirdağ
Otobüs Bileti
27 May 2020
Tekirdağ - İstanbul
Otobüs Bileti
27 May 2020
İstanbul - Bursa
Otobüs Bileti
27 May 2020
İstanbul - Kırklareli
Otobüs Bileti
27 May 2020
Bursa - İstanbul
Otobüs Bileti
27 May 2020
Kırklareli - İstanbul
Otobüs Bileti
27 May 2020
İstanbul - Eskişehir
Otobüs Bileti
27 May 2020
Çanakkale - İstanbul
Otobüs Bileti
27 May 2020
Eskişehir - İstanbul
Otobüs Bileti
27 May 2020
İstanbul - Balıkesir
Otobüs Bileti
27 May 2020
Ankara - İstanbul
Otobüs Bileti
27 May 2020
Ankara - Alibeyköy
Otobüs Bileti
27 May 2020
İstanbul - Çanakkale
Otobüs Bileti
27 May 2020
Ankara - İzmir
Otobüs Bileti
27 May 2020
Antalya - Ankara
Otobüs Bileti
27 May 2020
İstanbul - Ankara
Otobüs Bileti
27 May 2020
27 May 2020
İstanbul - İzmir
Otobüs Bileti
27 May 2020
İzmir - Ankara
Otobüs Bileti
27 May 2020
İzmir - İstanbul
Otobüs Bileti
27 May 2020

Kullanıcıların Aradığı Diğer Otobüs Firmaları

Pamukkale Turizm Hakkında

Pamukkale Turizm otobüs firmasına ait kampanyalı ve indirimli otobüs biletleri Biletall.com’da! Pamukkale Turizm otobüs bileti için seferleri, saatleri ve fiyatları sorgulayın, benzer firmalar ile karşılaştırarak en ucuz bileti seçin, konforlu seyahat edin.

Firma Genel Merkezi

1962 yılında Denizli’de Bababalım ailesi tarafından kurulan Pamukkale Turizm genel merkezini 1972 yılında ulusal marka kimliği doğrultusunda İzmir’e taşımıştır. Günümüzde de halen İzmir merkezli olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Pamukkale Turizm Kuruluşu

1931 yılında Denizli 1. dönem milletvekili Hacı Mazlum Bababalım’ın Atatürk’e ilettiği şehirlerarasında karayolu ile taşımacılık yapacak bir firma kurulması önerisi Atatürk’ün takdir ve onayını almıştır. Ancak o dönem şartlarında gerçekleşemeyen bu fikir, Bababalım ailesinin sonraki nesilleri tarafından 1962 yılında gerçekleştirildi.

Adını kurulduğu kent olan Denizli’nin ve ülkemizin en önemli değerlerinden kabul edilen Pamukkale’den alan Pamukkale Turizm, faaliyetlerine başladığında tarihler 16 Ocak 1962’yi göstermekte idi.  

Pamukkale Turizm Bileti Nasıl Alınır?

Pamukkale Turizm bilet alımı Biletall.com ile çok kolay! İster evde, ister işte, isterseniz de yolda olun, dilediğiniz yerden bilgisayarınız veya cep telefonunuzu kullanarak Pamukkale Turizm bileti alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Biletall.com’a girmek, seyahatiniz için kalkış varış noktalarını seçmek, seyahat tarihini de seçerek tüm otobüs seferlerini listelemek. Bu listeden dilediğiniz Pamukkale Turizm seferini seçerek kolayca bilet alabilir, siz de “Pamuk Yolcu” olabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Otobüsleri ve Filosu

Ülkemizin en büyük yolcu taşımacılığı firmalarından olan Pamukkale Turizm bünyesinde 600’e yakın otobüs bulundurmaktadır.  Bu araçlardan 100 tanesinin alımı 2016 yılında, 100 tanesinin alımı da 2017 yılında yapılmıştır. Dolayısıyla oldukça yeni ve modern bir filo ile hizmet verilmektedir.

Pamukkale Turizm, 3500’ü aşkın çalışanı ve deneyimli kadrosu ile sizleri sevdiklerinize kavuşturmak için ilk günkü heyecan ve 60 yıllık deneyim ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Pamukkale Turizm Otobüs Özellikleri

Her konuda ülkemizin ve seyahat sektörünün öncü firmalarından olan Pamukkale Turizm, otobüslerinde sunduğu hizmetler açısından da ilklere imza atmıştır. 2000’li yılların başında ilk online bilet satışı hizmetini başlatan firma, bilgisayarların hayatımızın bir parçası olmaya başladığı bu yıllarda otobüslerini baştan aşağı değiştirerek sektöre yeni bir bakış açısı kazandırmıştır.

Pamukkale Turizm, Pamukyol ve Teknobüs adını verdiği otobüs donanımları ile koltuk arkası ekranlar, otobüs içi mobil internet, film, müzik, oyun, her koltukta priz gibi olanakları tüm otobüslerinde standartlaştırmıştır. Ayrıca “Kontrol Sende” sloganı ile koltuk arkası ekranların tamamına entegre ettiği USB girişleri sayesinde yolculuğunuz boyunca dilediğiniz filmleri veya müzikleri kullanabilmenize de olanak sağlamıştır.

2+1 Otobüsler: Pamukkale Turizm otobüslerinin çoğunluğunda 2+1 oturma düzeninde yerleştirilmiş koltuklar ile rahat bir yolculuk geçirebilirsiniz.  

Wi-Fi / Kablosuz Internet: Otobüslerinde standart olarak sunulan yüksek hızlı mobil internet bağlantısı sayesinde yolculuğunuz boyunca internet hizmetinden kesintisiz olarak faydalanabilirsiniz.   

Kişisel Multimedya Hizmeti: Pamukkale Turizm otobüslerinde koltuk arkalarında bulunan geliştirilmiş kişisel multimedya ekranları içeriğinde barındırdığı yüzlerce film ve binlerce şarkıdan dilediğinizi kullanmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca cihazlarda yüklü oyunlar sayesinde çocuklarınız ve siz de yolculuk boyunca hiç sıkılmayacaksınız. Diğer multimedya ekranlarından farklı olarak, Pamukkale Turizm otobüslerinde bulunan cihazlara kendi USB belleğinizi takabilir, istediğiniz film ve müziği açabilirsiniz.                  

220V Prizler: Araç içindeki prizler sayesinde şarzınızın bitme derdi olmadan elektronik cihazlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Açık Büfe: Araç içerisinde yolculuğunuz boyunca açık büfe hizmeti sunulmaktadır. Bu sayede araçtaki yiyecek ve içeceklerden dilediğiniz miktarda alabilirsiniz.

Pamukkale Turizm Bagaj Hakkı

Pamukkale Turizm ile yapacağınız seyahatlerde Karayolu Taşıma Kanunu’na göre belirlenmiş olan ve tüm taşıyıcıların uymak zorunda olduğu kurallar dahilinde bagajlarınızı taşıyabilirsiniz. Aracın bagaj bölümüne büyük valizlerinizi teslim edebilir, daha küçük çantalarınızı ise baş üstü bagaj alanlarına yerleştirebilirsiniz.

Pamukkale Turizm Servisleri

1976 yılında Türkiye yollarında bir ilki gerçekleştirerek şehir içi servislerini hizmete sunan ilk firma Pamukkale Turizm olmuştur. Bu hizmetin sektöre kazandırılmasını sağlayan Pamukkale Turizm, günümüzde de sefer yaptığı birçok kentte şehir içi servisleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Pamukkale Turizm servis olanaklarından yararlanabileceğiniz kentler şu şekildedir: İstanbul, İzmir, Ankara, Denizli, İzmit (Kocaeli), Antalya, Aydın, Balıkesir, Isparta, Çanakkale, Bursa, Sakarya, Afyon ve Uşak.

Pamukkale Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Köklü bir firma olan Pamukkale Turizm ile seyahat etmeniz için en önemli beş sebep şu şekildedir:

 1. Pamukkale Turizm denildiği zaman akla güler yüzlü, müşteri odaklı yaklaşım ve kaliteli hizmet gelmektedir. Bu açıdan sektörde itibarı en yüksek firmalardan birisi konumundadır.
 1. Sunduğu geniş yelpazeli ikram seçenekleri ile yolculuğunuz boyunca çeşitli lezzetlerden tadabilirsiniz. Ayrıca açık büfe olarak sunulan bu hizmet sayesinde dilediğiniz miktarda talep edebilirsiniz.
 1. 2016 ve 2017 yıllarında tüm filosunun yarısını değiştiren Pamukkale Turizm, son model otobüs filosu ile sizleri sevdiklerinize kavuşturmak adına hizmet vermeye devam ediyor.
 1. Ülkemizin en köklü turizm firmalarından birisi olan Pamukkale Turizm, yaklaşık 60 yıllık bilgi ve tecrübesini sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullanmaktadır.
 1. Sektörde bir ilk olan Pamukkale Akademi sayesinde tüm personellerini yetiştiren, eğitimler veren ve profesyoneller olarak geliştiren Pamukkale Turizm, bu sayede müşteri memnuniyetini de en üst seviyede tutmayı başarıyor.

Pamukkale Turizm Özel Terminalleri

Pamukkale Turizm özellikle İstanbul’un farklı semtlerinde yer alan kendine ait özel aktarma merkezleri sayesinde vakit kaybetmeden yolcularını ineceklere yere en yakın konumda indirmeyi amaç edinmiştir.

İstanbul içerisinde yer alan Pamukkale Turizm Özel Terminalleri arasında Pamukkale Turizm Kurtköy Tesisleri, Pamukkale Turizm Dudullu Hareket Merkezi ve Pamukkale Turizm Hadımköy Tesisleri bulunmaktadır.

Pamukkale Turizm İkram Seçenekleri

Açık büfe olarak uygulanan Pamukkale Turizm ikramları sayesinde yolculuğunuz boyunca dilediklerinizden istediğiniz kadar almanız mümkündür. Ayrıca diğer firmalardan farklı olarak Pamukkale Turizm otobüslerinde geleneksel Türk kahvesi de yolculara ikram edilmektedir. Ayrıca sıcak aylarda dondurma da yolculara sunulan ikramlardan bir diğeri olmaktadır.

Pamukkale Turizm İletişim Bilgileri

Pamukkale Turizm ile ilgili öneri ya da şikayetlerinizi iletmek isterseniz veya bilgi almak için ulaşmak isterseniz aşağıda belirtilen Pamukkale Turizm çağrı merkezi numarası ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Biletall.com’dan aldığınız Pamukkale Turizm biletlerinde işlem yapmak için de Biletall.com çağrı merkezini 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.

Pamukkale Turizm İletişim: (0850) 333 35 35

Pamukkale Turizm Resmî Web Sitesi: https://www.pamukkale.com.tr

Pamukkale Turizm Bilet İptal Prosedürü

Biletall.com’dan aldığınız Pamukkale Turizm bileti iptalini yine Biletall.com’dan yapabilir veya biletinizi açığa alabilirsiniz. Biletall.com bilet iptali sayfasından PNR no ve soyadınız ile arama yaparak listeleyebileceğiniz biletiniz üzerinde online olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca +90 (850) 360 32 58 numaralı 7/24 aktif olan Biletall.com çağrı merkezini de arayarak dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilmeniz mümkündür.

Eğer aldığınız Pamukkale Turizm biletini herhangi bir Pamukkale Turizm yazıhanesinden fiziksel olarak teslim aldıysanız, bilet iptali ve değişim işlemleri için Pamukkale Turizm ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Tarihi geçmiş biletleriniz için ise iptal, açığa alma yahut ücret iadesi gibi durumlar söz konusu olamamaktadır.

Pamukkale Turizm Konaklama Tesisleri

Pamukkale Turizm seyahatinizin her alanında olduğu gibi mola verdiği dinlenme tesislerinde de oldukça titiz davranmaktadır. Firmanın kendisine ait bir adet tesisi de olmakla beraber farklı firmalarla birlikte kullandığı dinlenme tesisleri de bulunmaktadır. Yolculuk ettiğiniz güzergahınıza göre uygun zamanlarda mola vererek ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. Pamukkale Turizm dinlenme tesisi ise Pamukkale Gelenbe Dinlenme Tesisi (Manisa) olarak belirtilebilir.

Pamukkale Turizm Otobüs Bileti İçin Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

27 Mayıs 2020 Pamukkale Turizm ve diğer otobüs firmalarının seferlerine ait ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve bilet fiyatı.
Güzergah Günlük Sefer Sayısı Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
İstanbul - Tekirdağ Otobüs Bileti 2 41 TL 1 Saat
Tekirdağ - İstanbul Otobüs Bileti 4 41 TL 1 Saat
İstanbul - Bursa Otobüs Bileti 8 52 TL 2 Saat
İstanbul - Kırklareli Otobüs Bileti 3 57 TL 1 Saat
Bursa - İstanbul Otobüs Bileti 5 62 TL 1 Saat 30 Dakika
Kırklareli - İstanbul Otobüs Bileti 2 65 TL 1 Saat
İstanbul - Eskişehir Otobüs Bileti 1 66 TL 4 Saat
Çanakkale - İstanbul Otobüs Bileti 5 74 TL 4 Saat
Eskişehir - İstanbul Otobüs Bileti 2 80 TL 2 Saat 30 Dakika
İstanbul - Balıkesir Otobüs Bileti 7 81 TL 4 Saat 30 Dakika
Ankara - İstanbul Otobüs Bileti 12 90 TL 5 Saat
Ankara - Alibeyköy Otobüs Bileti 12 90 TL 5 Saat
İstanbul - Çanakkale Otobüs Bileti 3 92 TL 4 Saat 30 Dakika
Ankara - İzmir Otobüs Bileti 10 103 TL 6 Saat 15 Dakika

Pamukkale Turizm Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Pamukkale Turizm otobüs bileti ne kadar?
  Pamukkale Turizm firmasının popüler seferlerinden en ucuzu İstanbul - Tekirdağ otobüs bileti 41 TL'dir.
 • Pamukkale Turizm kurucusu kimdir?
  Hüseyin Mazlum Bababalım.
 • Pamukkale Turizm kaç yılında kuruldu?
  Yolcu taşımacılığına 1962 yılında başlamıştır.
 • Pamukkale Turizm merkezi neresidir?
  Firma merkezi İzmir şehrinde bulunmaktadır.
 • Pamukkale Turizm Çağrı merkezi numarası kaç?
  Çağrı merkezi numarası (0850) 333 35 35

Pamukkale Turizm Firması Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (211)
İyi (41)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%84
%16
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
252 Değerlendirme
N*** S***
25 Mart Çarşamba
Pamukkale ye ayrıca teşekkür ederim ve Şanlıurfa ya da seferleri açılmasını isterim
M*** T***
21 Mart Cumartesi
Böylesine nazik ve yardımsever çalışanları olsa keşke her firmanin.bavullarımı bile taşımama yardım ettiği için minnetarım.teşekkürler ...
A***
15 Mart Pazar
Saygılı,ilgili personelleri var.Memnun kaldım.Sürekli tercih ettiğim bir firma.
E*** B***
15 Mart Pazar
Güzel bir istanbul yolculuğuydu özellikle muavin olarak çalışan oğuzhan taskin kardeşimiz güler yüzlülügüyle sıkıcı bir yolculuk olmayacağını kanıtladı bize iyi çalışmalar dileriz.
N*** E***
12 Mart Perşembe
12.03.2020 3052744 sefer kodlu Bandirma izmir yolculugu yapiyorum. Aractaki soforun ve muavinin hem ilgisi guler yuzu hem cok sesitli bol ikramlarindan cok memnun kaldim. Tesekkurler pamukkale sadece rahat yolculuk yapmiyor calisanlariniz sayesinde ayr
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Pamukkale Turizm Otobus Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 26.05.2020 02:30:10 )

İSTANBUL
626
Esenler Otogarı
626
ANKARA
84
Ankara (Aşti)
84

Arayın, Otobüs Biletiniz için Yardımcı Olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=44678
/ True
44678