1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Boliviana De Aviacion Boliviana De Aviacion Uçak Bileti

"La Nuestra, La De Togos"

Boliviana De Aviacion Hakkında Bilgiler

Kuruluş Tarihi
2007
Firma Kısaltması
BoA
Firma Merkezi
Viru Viru Uluslararası Havaalanı
IATA Kodu
OB
Çağrı Merkezi
+591 (4) 414 08 73
Uçak Sayısı
20
Ortalama Kullanıcı Puanı
4,7/5

Boliviana De Aviacion Hakkında

Boliviana de Aviacion şu anda 5 ülkede 13 noktaya uçuyor. Filo büyüklüğü ve taşıdığı yolcu bakımından Bolivya'nın en büyük havayolu şirketidir. Genel merkezi Cochabamba’da bulunan şirketin filosunda 20 adet uçak bulunmaktadır. Şirketin hava ve yer operasyonlarında çalışan 2345 adet personeli bulunuyor.

Boliviana de Aviacion, genellikle sadece BoA olarak anılır. Tamamen Bolivya devletine ait bir havayolu şirketidir. Boliviana de Aviacion Ekim 2007'de kurulmuştur ve Mart 2009'da faaliyete başlamıştır.

Ülkenin 80 yıllık hava yolu olan Lloyd Aereo Boliviano'nun ikincil şirketi olarak kurulan Boliviana de Aviacion daha sonra ağını genişleterek ülkenin tek hava yolu şirketine dönüşmüştür. Havayolu şirketi Cochabamba'da, El Alto Uluslararası Havalimanı’nda ve Viru Viru Uluslararası Havalimanı'nda faaliyetlerini sürdürüyor.

Madrid ve Miami'ye uzun mesafeli ulaşım hizmetleri de dahil olmak üzere çoğu uluslararası uçuş, Santa Cruz de la Sierra'da Viru Viru'dan hareket etmektedir.

Amerika kıtasına uçuşlar yapan şirketin filosunda; 11 adet Boeing 737-300, 1 adet Boeing 737-500, 1 adet Boeing 737-700 NG ve 2 adet Boeing 767-300 modelleri bulunmaktadır. Yılda 1 milyonun üzerinde yolcu taşıyan şirket, Bolivya içinde 12, dışında ise 6 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.

Boliviana De Aviacion Online Check - in

Biletall.com’dan online olarak Boliviana de Aviacion Airlines ucuz uçak bileti almış olan yolcular, bilet üzerindeki numarayı ve kimlik bilgilerini kullanarak, firma sitesinden online check in işlemi de yapabilmektedirler. Yolcular bu işlemlerini, Biletall.com’da listelenen Boliviana de Aviacion Airlines uçak saatleri kapsamında ve hava yolu şirketinin belirlediği süreler içinde (kalkıştan en az 3 saat önce) yapmak zorundadırlar.

Online Check-in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Biletall.com’dan en ucuz Boliviana de Aviacion Airlines uçak bileti alan yolcular, online check in işlemlerini gerçekleştirirken, firma sitesinde görülebilen boş koltuk durumundan, koltuk tercihlerini yapabilmektedir. Koltuk seçimini yapan yolcular, şirketin yemek menüsünden faydalanabilmektedirler.

Boliviana De Aviacion Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

  1. Tüm uçuşlarında güvenliği birinci planda tutuyor ve şartlar ne olursa olsun bu konuda taviz vermiyor.
  2. Kabin içi ve yer hizmetlerindeki servis hizmetlerindeki kalitesi ve hızı ile aynı rotayı kullanan şirketlerin çok önünde yer almaktadır.
  3. Uçaklarının bakımı konusunda yapılan kontrollerde üst seviyede olduğunu gösteren birçok belgeye sahiptir.
  4. Uçuş filosunu yenilerken aynı zamanda kabinlerde gerçekleştirdiği değişikliklerle, yolcularına uçuş konforu konusunda her türlü imkanı sağlamıştır.
  5. Dünya mutfağından ve yöresel lezzetlerden seçerek hazırladığı yemek menüleri ile de kalitesini ortaya koymaktadır.
  6. Sürekli hizmet içi eğitim ile üst seviyeye çıkardığı servis elemanlarının kaliteli ve pozitif yaklaşımları ile yolcularına samimi bir iletişim imkanı sağlıyor.
  7. Bekleme salonları ile özel tasarlanmış VIP salonları ile de uçuş saatini beklemeyi zevkli anlara dönüştürüyor.

Boliviana De Aviacion Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Boliviana de Aviacion Airlines uçak seferleri ile yolculuk yapacak olan yolcuların bazı kurallara uyması gerekmektedir. Bu kurallar; bagaj ağırlığı, bagaj boyutu, taşınabilir olan eşyalar ve tanışamaz eşyaları kapsamaktadır.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

Bagaj: Boliviana de Aviacion Airlines, kargo bölümünde taşınacak bagajlar için standart  23 kg ve 158 cm ölçüyü esas almaktadır.

Kabin/El Bagajı: Boliviana de Aviacion Airlines, kabin bagajı olarak tanıdığı hakkın ağırlık ve boyut sınırının aşılması durumunda, fazla olan yükü şirket personeli tarafından kargo bölümüne yerleştirilmek üzere teslim alabilmekte veya ek ücret uygulayabilmektedir. Şirketin kabin bagajında müsaade ettiği ölçüler 55 cm x 40 cm x 20 cm olmaktadır. Bu boyutlar havaalanındaki ölçü bölmesinden kontrol edilebilmektedir. El bagajları bir parça ve 7 kg olarak belirlenmiştir. Amerika ve İspanya için ağırlık 10 kg olarak kabul edilmektedir.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Yurtiçi: Boliviana de Aviacion Airlines yurt içi uçuşlarda bagaj aşım ücreti olarak (23 kg ile 32 kg arası) 35 dolar ek ücret almaktadır.

Yurtdışı:  Boliviana de Aviacion Airlines yurt dışı uçuşlarında ise bu ücreti Amerika rotası için 100 ile 130 dolar, İspanya rotası için ise 35 Euro olarak uygulamaktadır.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Boliviana de Aviacion Airlines uçak biletleri ile yolculuk yaparak havaalanına iniş yapan yolcular bagajını teslim alırken bir bagajda hasar ya da bagajın bulunamama durumunda, hemen şirket personeline bildirmeleri gerekmektedir.  Şirket bazı malzemelerin ödemesini yapmamaktadır. Bunlar; elektronik ürünler (kameralar, cep telefonları, dizüstü bilgisayar, ses ekipmanı ve bilgisayar parçaları gibi), altın, gümüş, platin ve diğer değerli metaller, elmaslar ve mücevher ile nakit paralar olarak sıralanmaktadır. Kaybolan bagajların tazmininde, daha önce taşınan eşyaların değer beyanı verilmediyse, tazminat içeriğe göre değil, kayıtlı ağırlığa göre yapılmaktadır. Bagajların geç tesliminde teslim süresi üzerinden ücret ödenirken, hasar gören bagajların onarımı mümkün değilse yenisinin temini yoluna gidilmektedir.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Boliviana de Aviacion Airlines şirketi uluslararası kurallara uygun olarak, bazı malzeme ve maddelerin bagajlarda taşınmasına müsaade etmemektedir. Bunlar; alarm cihazları, patlayıcı cihazlar (mühimmatlar dahil), sıkıştırılmış gazlar (yanıcı basınçlı gazlar, yanıcı ve zehirli söndürücüler, dalış oksijen şişeleri gibi), yanıcı sıvılar (çakmak, boya, tiner ve yakıt doldurmak için gaz şişeleri gibi), yanıcı katılar (kolayca tutuşabilen ve kendiliğinden yanabilen maddeler gibi), zehirler ve bulaşıcı maddeler (aşılar ve böcek öldürücüler gibi), radyoaktif malzemeler, aşındırıcı ve oksitleyici malzemeler, piller ile lityumlu paten ve kaykaylar olarak sıralanmaktadır. El bagajlarında ise; tamir araçları (tornavida gibi), her türlü silah, golf ve paten araçları ile keskin kenarlı malzemelerin (makas ve bıçak gibi) taşınmasına izin verilmemektedir.

Boliviana De Aviacion Yiyecek, İçecek ve İkram

Boliviana de Aviacion Airlines yolcularına aperatif yiyecekler, içecekler ve özel yemek servisleri sunmaktadır. Bu servisler uçuşa göre değişiklik göstermektedir.

 Özel Yemek Servisi

Özel menü istekleri bilet alırken ya da uçuştan 48 saat önce yapılmaktadır. Diyabet hastaları için özel menüler bulundurulmaktadır. Bu menüler; meyve tabağı, şeker kontrollü olan menü, glüten içermeyen menü, tuzsuz ve vejetaryen menü seçenekleri olmaktadır.

Boliviana De Aviacion Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Biletall.com’un sağladığı Boliviana de Aviacion Airlines en ucuz uçak bileti ile hava yolu seyahatini tercih eden yolcular, şirketin modern uçakları ile konforlu bir seyahat yapabilmektedirler. Biletall.com’da yolcuların seçtiği rotaya bağlı olarak düzenlenen seferin her türlü bilgisi güncel olarak bulunmaktadır.

Boliviana de Aviacion Airlines Seferleri:

Boliviana de Aviacion Airlines, yurt içi ve yurt dışında 18 noktaya uçuş gerçekleştirmektedir.  Şirketin yaptığı seferler; Buenos Aires, Salta (Arjantin), Cobija, Cochabamba, La Paz, Madrid (İspanya), Miami, Santa Cruz (USA), Sucre, Sao Paulo (Brezilya), Tarija ve Trinidad olarak sıralanabilir.

 Boliviana de Aviacion Airlines Rezervasyon:

Boliviana de Aviacion Airlines uçak bileti rezervasyon işlemini çağrı merkezi ya da Biletall.com’dan yapan yolcular, en son rezervasyon tarihine kadar biletlerini almalıdırlar. Rezervasyonlarında bilgi veya tarih değişikliği yapmak isteyenler de bu işlemlerini Biletall.com üzerinden kolayca yapabilirler.

Boliviana de Aviacion Airlines Bilet Al:

Boliviana de Aviacion Airlines şirketinin yaptığı tüm uçuşlar için gerekli olan biletler, Biletall.com’dan en uygun fiyatlara temin edilebiliyor. Havaalanına gitmeden, biletle ilgili tüm işlemler de online yapılarak zaman kazanılıyor ve uçuşa kısa bir süre kala (normalde uçuş saatinden 2,5 ile 3 saat önce havaalanına gelmek gerekiyor) havaalanına gitme imkanı elde edilebiliyor. Check in yapılmış olan şirket biletleri için havaalanında başka hiçbir işleme gerek kalmadan, uçağa binilebilmektedir.

 

Boliviana De Aviacion Bilet İptal/İade Prosedürü

Boliviana de Aviacion Airlines, bilet iptal ve iade prosedürü olarak uluslararası standartları uygulamakta ve biletin alındığı yere müracaatı zorunlu tutmaktadır. Biletall.com’dan bilet alanlar, bu işlemleri kolayca gerçekleştirebilmektedir.

Boliviana De Aviacion Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Boliviana de Aviacion Airlines, modern uçakları ve iç tasarımı sayesinde yolcularına özel rahatlık sağlayacak ve seyahat esnasında film izleyip müzik dinleyebilecek konfora sahip, vücut şekline göre ayarlanabilen koltuklar sunmaktadır.    

 Bebek ve Çocuk Yolcular

Boliviana de Aviacion Airlines güvenlik nedenleriyle, sadece doğumun sekizinci gününden itibaren bebekleri taşımaktadır. Bebekler, ebeveynlerinden biri veya yakın akrabaları eşliğinde seyahat etmelidir. Bebeklerin seyahatinde doğum sertifikalarının bulundurulması zorunlu olmaktadır. Ek bir koltukta oturan bebeğin, çocuk oranıyla alınan bir bileti olmalıdır. Çocuk koltuğu ve arabasına müsaade edilen seferleri bilet alma esnasında görmek mümkün olmaktadır.

 Hamile Yolcular

Boliviana de Aviacion Airlines, 0 ile 28. haftalar arasındaki hamileliklerde, havaalanından veya şirketin ofisinden doldurulacak bir form istemektedir. 28 haftadan 34.haftaya kadar hamileliklerde en fazla yedi gün önce sağlık kuruluşlarından alınan seyahat müsaade raporu talep ediyor. 35. haftadan sonra ise hamile yolculara özellikle yurt dışı uçuşlarda izin verilmemektedir.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Boliviana de Aviacion Airlines şirketi engelli yolculara önceden bildirilmek ve sağlık raporunun bulunması şartıyla, bir çok uçuşta tekerlekli sandalyelerin kullanılmasına izin vermektedir. Kendi ihtiyacını göremeyecek durumda olanlar için ise mutlaka refakatçi istenmektedir. Özel koşulların önceden bildirilmesi takdirinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

 Evcil Hayvanlar

Boliviana de Aviacion Airlines, evcil hayvanların bagaj bölümünde taşınması için, önceden muhafaza edildikleri standart taşıma araçlarının ağırlık ve ölçülerinin bildirilmesine ve onaylanmasına müteakip ücretinin ödenmesi zorunlu tutulmaktadır. Şirket taşınacak hayvanların özelliklerine uygun olarak, kargo bölümünde sağlıkları açısından taşınamayacak hayvanlara müsaade etmemektedir. Evcil hayvanlara kabinde müsaade etmeyen şirket, bagaj bölümünde de taşınamayacak kedi ve köpek cinslerini seçme hakkını saklı tutar. Bu durumun önceden bildirilmesi gerekmektedir.

Seyahat Sigortası

 Boliviana de Aviacion Airlines,  tüm yolcularına seyahat sigortası kapsamında  uçuş sağlamaktadır.

Boliviana De Aviacion İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (2)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%67
%33
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,7
3 Değerlendirme
A*** Ö***
3 Eylül Salı
çok memnun kaldık
D*** A*** Y***
28 Temmuz Pazar
sıcak sandviç ikramı çok iyi
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Boliviana De Aviacion sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Boliviana De Aviacion Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 25.01.2020 02:46:31 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=36788
/
36788