1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!

Nordwind Airlines Nordwind Airlines Uçak Bileti

"Fly The Future."

Nordwind Airlines Hakkında Bilgiler

Kuruluş Tarihi
2008
Firma Kısaltması
NWS
Firma Merkezi
Moskova
IATA Kodu
N4
Çağrı Merkezi
+7 (495) 730 50 80
Uçak Sayısı
22
Ortalama Kullanıcı Puanı
5/5

Nordwind Airlines Hakkında

Nordwind Airlines, sürekli finansal yatırımlar ve yenilikçi hizmet gelişimi sayesinde ana pazardaki katılımcılarından birisi olmayı başarabilmiştir. Müşterilerinin modern ve teknolojik altyapılar ile sürekli servis iyileştirme programlarına yer verilen uçuşlara katılabilmeleri mümkün olabilmektedir. Bu sürekli iyileştirme çalışmalarıyla, uçuş ve bilet alımlarının kolay ve rahat olması sağlanmaktadır.

Nordwind Airlines uçak bileti ile Rusya'nın gelişmekte olan bir firması ile uçabilirsiniz. Sheremetyevo Uluslararası Havalimanı merkezinden yürütülen operasyonlar ile Moskova'da bulunan Rus kaynaklı havayolu şirketlerinden birisidir. Nordwind Airlines'ın kuruluşu 2008 yılında gerçekleştirilmiştir ve Pegas Touristik firmasının Rus ve Türk şubeleri tarafından kurulmuştur. Nordwind Airlines Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Asya ve Güney Amerika'da 59 noktaya hizmet vermektedir. Yolcu cirosu ile Avrupa'nın en büyük on havayolu firmalarının arasına girebilmeyi başarabilmiştir.

Nordwind Airlines uçak bileti fiyatları için farklı iki mevkiye yer bulabileceğiniz uçuşları Biletall.com'da arayabilirsiniz. Uçuş coğrafyası, Rus şehirlerini ve yabancı ülkeleri kapsayan 81 destinasyon içermektedir. Tarifeli uçuşlar merkez olarak Sheremetyevo havaalanından gerçekleştirilir. 2017 yılında Nordwind birçok iç hattan en geniş uçuş ağını oluşturmuştur.

Rusya'nın ilk on havayolu içerisinde olan Nordwind Airlines, size gidebileceğiniz birçok rotayı sunmaktadır. Bu rotalar Rusya'dan Afrika ve Güney Amerika'ya kadar uzandığı için geniş bir ağ seçeneğiniz olacaktır. Avrupa'da 22 şehir, Güney Amerika'da 3 bölge, Afrika'da 8 ülke ve Asya'da 6 ülke ile 14 şehir üzerindeki rotalarla planlarınızı firmanın geniş ağ seçenekleriyle değerlendirebilirsiniz. Toplamda firmanın ağları 81 rotayı kapsamaktadır ve bunların bir kısmı Rusya'daki uçuşları içermektedir.

Nordwind Airlines uçak bileti rezervasyon ile onlarca seferi her gün bulabilmektesiniz. Uluslararası yapılan charter uçuşlar 2017 yılında firmaya Skyway Hizmet Ödülü'nü "En İyi Havayolu" olarak kazandırmıştır. Uluslararası standartlar ve yenilenmiş uçakların tamamı konukların rahat hissetmesini sağlamak içindir. Bu da ödüllere sahip bir havayoluyla uçmanın ayrıcalıklarını size sağlayacaktır.

Nordwind Airlines en ucuz uçak bileti ile yerel yapılan seferler hariç iki mevki bulabiliyorsunuz. Bunlar Economy Class ve Business Class mevkileridir. Pegas Fly ile ortak yürütülen seferler sonucunda ekstra 20 uçağa daha yer verilmektedir, böylelikle firmanın filosu genişlemekte ve daha çok direkt uçuş yapılabilmektedir. Sezonluk uçuşlar için seyahat acenteleriyle gerçekleştirilen charter seferlere de Nordwind Airlines'da yer verilmektedir.

Nordwind Airlines Online Check - in

Nordwind Airlines'da webden hızlı check in işlemleri yapılabilmektedir. Nordwind Airlines uçak bileti fiyatları ile webden uçuş numaranıza ve uçuş tarihine göre check in işlemi yapabilirsiniz. Hızlı check in işlemleriyle birlikte uçuş kartınızı hemen alabilirsiniz. Ayrıca firmadan tercih edilen ek hizmetlerin bedellerini de bu check in işlemlerinde ödeme şansınız olacaktır. Firmanın havaalanlarındaki check in işlemleri de hizmete açıktır. Koltuk ve yemek seçimi gibi işlemler yapılabilmektedir. Koltuğunuzu seçmek ve yemek siparişinizi verebilmeniz için 24 saat ile 11 saat arasında işlem yapmanız gerekecektir.

Online Check in Sırasında Koltuk Seçimi ve Yemek Siparişi

Nordwind Airlines'ın uçuş uzunluğuna bağlı olarak yemek siparişleri alabilmesi söz konusu olabilmektedir. Atıştırmalıklar, sıcak yemekler, içecekler ve özel yemekler mutlaka önceden sipariş edilmelidirler. Ayrıca koltuğunuzu da seçerek size en uygun yeri ayırtabilirsiniz. Online check in yapmak, menü sipariş etmek için tek seçenek olarak yer almaktadır. Bu nedenle siparişinizi check in sırasında vermelisiniz.

Nordwind Airlines Firmasını Seçmek İçin 7 Sebep

  1. İki farklı mevki sunulmaktadır.
  2. Yemek siparişi uzun uçuşlarda verilebilmektedir.
  3. Güney Amerika, Afrika, Asya gibi rotaları kapsayan uçuşları vardır.
  4. Kurulan ortaklıklar sayesinde uçuş rotası arttırılabilmektedir.
  5. Planlı uçuşlarla direkt seferler bulunabilmektedir.
  6. Modern teknolojili uçaklar kullanılmaktadır.
  7. Her gün bilet bulunabilmektedir.

Nordwind Airlines Bagaj Hakkı ve Ücretlendirme

Nordwind Airlines'da iki mevkide farklı bagaj politikalarının uygulandığı görülmektedir.

 Ücretsiz Bagaj Hakkı Ne Kadar?

BAGAJ: 203 santim ölçüler ile Economy Class'ta 20 kg'lık bir adet ve Business Class'ta 30 kg'lık bir veya iki adet parçanın ücretsiz taşınmasına izin verilmektedir. Promosyonlu Business Class uçuşlarının bagajları Economy Class ile aynı standartlara sahiptir.

KABİN/EL BAGAJI: 55x40x20 olarak toplamda 115 santimlik bir el bagajı 5 kg'a kadar taşınabilmektedir. Business Class'taki müşterilerin iki parça el bagajı taşıma hakları bulunmaktadır.

 Fazla Bagajım Varsa Ne Kadar Ücret Öderim?

Tarifelerin kapsadığı bölgelere dair ücretler değişmektedir. Rusya-Almanya üzeri seferlerde 35-70 Euro ve Rusya-Portekiz üzeri seferlerde 50-100 Euro ekstra bagaj ödeneği uygulanabilmektedir.

 Kayıp, Hasarlı, Eksik Ve Geç Teslim Edilen Bagaj

Uçak kabininde kişisel eşyalarınızı unutursanız, bunları Nordwind Airlines'dan alabilme imkanınız olacaktır. Ayrıca hasar veya eksik durumlarında yolcu Kaybolan & Bulunan kontuarlarına danışmalıdır. Yolcuya, Mülkiyet Usulsüzlük Raporu (PIR) sağlanır ve bunu doldurması istenir. Bir kopyası size verilen raporu saklamalı ve bagaj bulunamadığı takdirde bu rapor ile hak talebi yapmalısınız.

 Bagaj Kısıtlamaları Nelerdir?

Birçok ürünü kabin bagajlarında veya bavullarda taşımak Nordwind Airlines ile mümkün olabilmektedir. Ancak biber gazı, ateşli silahlar veya aşındırıcı maddeleri taşımanıza izin verilmeyecektir. Bu nedenle kabin ve kargo bagajlarında taşınabilecek ürünlerin listesini firmadan temin etmeniz gerekmektedir.

Nordwind Airlines Yiyecek, İçecek ve İkram

Sipariş üzerine uzun uçuşlar kapsamında yemek alabilirsiniz. Kısa süreli uçuşlarda belli içecek ikramları yapılmaktadır.

 Economy Class İkramlar

Uzun süren uçuşlar kapsamında Nordwind Airlines'dan check in sırasında yemek siparişi oluşturabilmektesiniz. Kısa süreli uçuşlar kapsamında atıştırmalıkların servisi yapılabilmektedir.

 Business Class İkramlar

Ücretsiz içecek ve atıştırmalıklar haricinde seçilebilecek aperatif ve sıcak yemekler vardır. Ayrıca ücretli içecekleri de alabilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartınızla veya nakit olarak yapmanız gerekmektedir. Böylelikle hemen hemen her aperatif, menü ve içecekten yararlanabilirsiniz.

 Özel Yemek Servisi

Özel yemek siparişlerinin vejetaryen ve çocuk menülerine yer verdiği görülmektedir. Sağlıklı yiyeceklerle birlikte iki tür özel menü siparişi oluşturma hakkınız olacaktır.

Nordwind Airlines: Business Class

Business Class uçuşlarının yer aldığı Nordwind Airlines uçuşlarında Moskova ve birçok yere direkt uçuşlarda zaman kaybetmeden seyahat edebilirsiniz.

 Koltuk Diz Mesafesi

Nordwind Airlines tarafından kullanılan üç farklı uçakta Business Class uçuşlarına yer verilmektedir, bu nedenle uçuşun Business Class içerdiğinden emin olarak rezervasyonunuzu yaptırmalısınız. Airbus A330-200 uçaklarında 61, Boeing 767-300ER uçaklarında 38, Boeing 777-200ER uçaklarında 50 inç mesafeler bulunmaktadır.

 Yiyecek, İçecek ve İkram

Birçok sıcak ve soğuk içeceğin ücretsiz servisini alabilirsiniz ve yemek sipariş edebilirsiniz. Kahve, çay, alkolsüz içecekler gibi içecekler ücretsizdir. Bunların yanında küçük atıştırmalıklar servis edilmektedir. Uçuşunuz uzun ise sıcak yemek ve aperatifleri de deneme imkanınız olacaktır.

 CIP Salonu / CIP Lounge

Business Class müşterilerinin erişim sağlayabilecekleri özel salonlara Nordwind Airlines'da yer verilmemektedir.

 

Nordwind Airlines Seferleri, Rezervasyon ve Bilet Al

Nordwind Airlines'ın kaliteli ve güvenli uçuşları farklı rotaları kapsamaktadır. Ayrıca gerçekleştirilen ortaklıklar daha fazla rotanın kullanıma açılmasını sağlamaktadır. Böylelikle günlük yüzlerce uçuş bulabilmeniz mümkün kılınmaktadır. Ayrıcalıklı ve benzersiz hizmetleri almak için, Nordwind Airlines'in uçuşlarına katılmalısınız.

Nordwind Airlines Seferleri

Nordwind Airlines'ın kendi başına 81 rotaya sahip olduğu görülmektedir. Ayrıca ortaklıkları 20 rotayı daha firmaya sağlayabilmektedir. Böylelikle Nordwind Airlines uçak seferleri için 100'ü aşkın rota bulmanız firmanın geliştirme çalışmalarıyla mümkün olabilmektedir. Rezervasyonlarınızı ve check in işlemlerinizi firmayla kolaylıkla yapmanız, yenilikçi geliştirme çalışmalarının çerçevesinde sağlanabilmektedir.

Nordwind Airlines Rezervasyon

Nordwind Airlines'ın bütün biletlerini Biletall.com'da görüntüleyebilmektesiniz. Böylelikle aramalarınızı yapabilir ve iş ya da tatil planlarınızı Nordwind Airlines'ın uçuşlarıyla gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

 Nordwind Airlines Bilet Al

Nordwind Airlines'in bütün biletlerini ve alım işlemlerini Biletall.com'da bulabileceksiniz. Böylelikle hem kaliteli hem de ödüllü büyük bir Rus firmasıyla uçabilme avantajınız olacaktır. Firmanın uçuşlarının uluslararası kapsamlarda 100'ü aşkın rotaya yapılabilmesi de, farklı ülkelere kültürel geziler yapmanızı sağlayacaktır.

Nordwind Airlines Bilet İptal/İade Prosedürü

Yolcular, ilk bilet süresi içerisinde hareket edemediği zaman başlangıçta ödenen aynı tarife kategorisine sahip bir uçuşa transferi söz konusu olabilecektir. Bu durumların kapsamları yolcunun rezerve ettiği uçuşu iptal etmesi veya uçakların uçuşlarının iptal edilmesidir. Belli prosedürlere göre biletinizi iade veya iptal işlemlerine tabi tutabilirsiniz.

Nordwind Airlines Diğer Önemli Bilgiler

Koltuk Özellikleri

Economy Class bünyesindeki seyahatlerde 17-18 inç koltuk genişlikleriyle 29 inç mesafeniz olacaktır. Business Class bünyesinde seyahatlerde ise seçilen uçağın farklı alternatiflere yer vermesi söz konusu olmaktadır. Mesafeler 38-61 inç aralıkta, koltuk genişlikleriyse 19-21 inç aralıkta olabilmektedir.

Bebek ve Çocuk Yolcular

24 aylığa kadar olan bebeklerde koltuk ücreti ödenmesine gerek yoktur, bu nedenle uluslararası uçuşlar veya yerel uçuşlar kapsamında bilet alınması şartı bulunmamaktadır. Refakatçisiz çocuk hizmetlerine Nordwind Airlines'da yerel uçuşlarda 5-12 yaş, uluslararası uçuşlarda 6-12 yaş aralığı kapsar. Ebeveyn talebiyle 12-16 yaş aralığındaki çocuklara da refakatçisiz hizmeti verilebilmektedir.

 Hamile Yolcular

Hamile bayanlarda uçuş şartları son 4 hafta için rapor sunmayı gerektirmektedir. Hamileliğinizin son 4 haftası içerisindeyseniz, bu durumda tatmin edici tıbbi bir raporu Nordwind Airlines'a sunmanız gerekecektir ve işlemin uçuştan 7 gün önceden gerçekleştirilmesi şartı bulunmaktadır.

 Hasta ve Engelli Yolcular

Yolcuların fiziksel durumu ve yaşı uçuşta hayati tehlike yaratacak bir durum barındırıyorsa, o zaman Nordwind Airlines'dan bu duruma ilişkin hak talebi yapılamayacaktır. Sedyeyle uçuş bir uçuşta yalnızca bir hasta için geçerli olabilmektedir. 

Evcil Hayvanlar

Rehber köpeklerle seyahat, kontuarda yapılan check in işlemleriyle kabul edilebilmektedir. Lisans ve doğru belgeler sunulması durumunda görme engelli konuğun yanında rehber köpek olabilir. Uçak içerisinde rehber köpek ve kuş gibi hayvanlar taşınabilir. Kafeslerde ağırlık 8 kg'lık olmalı ve 20x60x35 santimi aşmamalıdır.

 Seyahat Sigortası

Her yolcuya seyahat sigortası imkanı tanınmaktadır, yararlanmak istemeyen yolcular bu haklarından feragat edebilirler.

Nordwind Airlines İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%100
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puan
5,0
3 Değerlendirme
B*** Ü***
20 Ağustos Salı
çok kaliteli hizmeti var
B*** Y***
19 Ağustos Pazartesi
daha güzel bir firma görmedim
2
3
Devamını Göster
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Biletall.com Nordwind Airlines sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. Nordwind Airlines Firması kendine ait kuralları ve özellikleri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. ( 25.01.2020 03:02:08 )

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=36788
/
36788