1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Tiflis Uçak Bileti

17 Ağustos
Bugün
Parçalı Bulutlu
32°C
18 Ağustos
Yarın
Parçalı Bulutlu
31°C
19 Ağustos
Pazartesi
Güneşli
33°C
Para Birimi
Lari (GEL)
Zaman Dilimi
GMT +4
Tiflis Şehri En İyileri
  • Ruslara Ait Kalıntılar
  • Mtatsminda Eğlence Parkı
  • Khinkali

En Ucuz Tiflis Varışlı Uçak Seferleri

30 Ağu 2019
Ankara - Tiflis
Türk Hava Yolları
17 Ağu 2019
Antalya - Tiflis
Atlasglobal
15 Eyl 2019
İzmir - Tiflis
Atlasglobal
30 Ağu 2019
Alanya - Tiflis
Pegasus
24 Ağu 2019
Ordu - Tiflis
Pegasus
12 Eyl 2019
Kars - Tiflis
Türk Hava Yolları
25 Ağu 2019
Samsun - Tiflis
Türk Hava Yolları
01 Eyl 2019
Erzurum - Tiflis
Türk Hava Yolları
11 Eyl 2019
Trabzon - Tiflis
Türk Hava Yolları
29 Ağu 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

En Ucuz Tiflis Kalkışlı Uçak Seferleri

Tiflis - İstanbul
Atlasglobal
04 Eyl 2019
Tiflis - Bakü
Azerbaijan Airlines
13 Eyl 2019
Tiflis - Ankara
Pegasus
05 Eyl 2019
06 Eyl 2019
Tiflis - İzmir
Pegasus
24 Ağu 2019
Tiflis - Samsun
Pegasus
12 Eyl 2019
13 Eyl 2019
Tiflis - Alanya
Türk Hava Yolları
21 Ağu 2019
Tiflis - Kayseri
Türk Hava Yolları
18 Ağu 2019
Tiflis - Ordu
Türk Hava Yolları
10 Eyl 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Tiflis Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Tiflis Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Tiflis Şehri İçin Faydalı Bilgiler

Tiflis Havaalanları
Ülke Kodu
GE
Priz Voltajı ve Tipi
220v
Resmi Dil
Gürcüce
Toplu Taşıma Fiyatı
0,50 GEL
Yemek Fiyatı
15 GEL
Alkolsüz İçecek Fiyatı
7 GEL

Tiflis’e Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Kış
En Ucuz Ay
Ocak
En Ucuz Gün
Salı
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Ucuz Tiflis uçak bileti kullanarak Tiflis’e gitmek isteyen ziyaretçilerin dikkat etmeleri gereken en önemli konulardan birisi de ziyaret ve yolculuk için en uygun zamanın hangisi olduğunu tespit etmektir.

Normal şartlarda kentin güzelliklerini yaşamak adına en uygun mevsim yaz aylarıdır. Ayrıca festivallerin olduğu için kış aylarında da Tiflis’i ziyaret etmeniz eğlenceli olacaktır.

Tiflis Havalimanından Şehir Merkezine Ulaşım

Tiflis uçak bileti ile seyahat eden yolcular havalimanından kent merkezine gitmek için farklı ulaşım araçlarından yararlanabilmektedir.

Otobüs

Ortalama Fiyatı: 0,50 GEL

Toplu taşıma ile havalimanından Tiflis şehir merkezine gitmek isteyen yolcular belediye otobüslerinden yararlanarak da havalimanından kent merkezine ulaşım sağlayabilmektedir. 37 numaralı otobüs hattını kullanarak kısa sürede havalimanından şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlanmaktadır.

Taksi

Ortalama Fiyatı: 25 GEL

Havalimanından şehir merkezine gitmek için toplu taşıma araçlarını kullanmak istemeyen ve daha rahat bir şekilde istediği noktaya gitmek isteyen ziyaretçiler için en uygun seçeneklerden birisi de taksidir. Havalimanından günün her saati kalkan taksiler sayesinde istenilen noktaya daha kısa ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Tiflis Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Döviz Bürosu
Kafe
ATM
Büfe
Araç Kiralama
Emanet Eşya

Tiflis'de havayolu ulaşımı için kullanılan havalimanı Georgia Tbilisi Airport Havalimanı'dır. Tiflis Uçak bileti avantajlarından yararlanarak havayolu ile şehre seyahat eden yolcular ve farklı noktalara uçmak isteyen yolcular havalimanını kullanmaktadır.

Georgia Tbilisi Havalimanı'nın şehir merkezine olan uzaklığı 17 km olduğu için havalimanından kent merkezine 25 dakika gibi kısa bir sürede ulaşım sağlanabilmektedir.

Havalimanı iç ve dış hatlar olmak üzere iki farklı terminale sahiptir. İç hatlar terminalinde yolcular için cafe, büfeler, sağlık ünitesi ve emanet eşya ofisi bulunmaktadır.

Aynı şekilde dış hatlar terminalinde de sayıları birer adet olmak üzere sağlık ünitesi, gazete büfesi, bulunmaktadır.

Tiflis’e Uçmak İçin 5 Sebep

  1. Tiflis uçak bileti kampanyasından yararlanarak Tiflis’e uçmak için en temel sebep para biriminin Türk Lirasından değersiz olmasıdır.
  2. Türk Lirasının daha değerli olmasının yanı sıra zaten şehir de ulaşım ve konaklama ciddi anlamda daha ucuzdur.
  3. Gürcistan’ın tarihinin genel olarak Ruslara dayanması Tiflis’ te de Ruslara ait kalıntılar görebileceğiniz anlamına gelmekte
  4. Hemen hemen her bakkalda 0.8 Lari gibi fiyatlardan kahve satılıyor. Çok yabancılık çekmeyeceksiniz.
  5. Lari’ nin TL ye göre değer kaybetmesinden dolayı teknolojik eşyalar bizim ülkemize göre çok daha uygun fiyata satış görüyor. Ülkemize dönerken bir çok hediyelik eşya getirebilirsiniz.

Tiflis Hakkında

Gürcistan’ın başkenti olan Tiflis şehrinde bir buçuk milyona yakın insan (Gürcü, Ermeni ve Rus) nüfusu yaşamaktadır. Bu nüfus oranı neredeyse Gürcistan nüfusunun yarısına tekamül etmekte. Yerli halkın %95’i Hıristiyanlık inanışına, %4’ü Müslümanlık inanışına, %1’i ise Yahudilik inanışına sahiptir.

Hem Tiflis’te hem de Gürcistan genelinde bizim alıştığımızın aksine direksiyonu sağda bulunan araçlara sıklıkla rastlayabilirsiniz. Ancak şehirdeki trafik akışı sağ şeritten devam ediyor. Ayrıca Gürcistan’da yayın hayatına devam eden televizyon kanallarında Yetenek Sizsiniz, X Factor, O Ses, Çarkıfelek gibi bizim alışık olduğumuz televizyon programlarının Gürcistan’a uyarlanmış şekillerini takip etme imkanı yakalayabilirsiniz.

Sigara yasağı ile alakalı kanunlarda henüz buralarda uygulanmıyor. Hemen hemen her ortamda kapalı ortamlarda dahil olmak üzere sigara içiliyor. Havalimanı da buna dâhil! Gürcistan’daki sigara fiyatlarının da ucuz olmasının bunda bir etkisi var tabi ki. Fiyatlara örnek vermek gerekiyorsa; Rothmans 2.2, Winston 2.8, Kent 3, Marlboro ise 4.5 Lari gibi uygun fiyattan satılıyor, 1 Lari’nin şuan 1.85 TL olduğunu belirtirsek oldukça ucuz fiyatlar.

Tiflis Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Belediye Otobüsleri
0,60 GEL
Taksi
0,50 GEL/Km
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Tiflis'de şehir içi ulaşımda kullanılan en temel ulaşım aracı otobüslerdir. Şehrin tüm merkezi noktalarından geçtiği için Tiflis halkı diğer ulaşım araçlarına göre otobüsleri tercih etmektedir.

Tiflis Vize Şartları

Gürcistan Vize İstiyor mu?
Hayır
Gürcistan Vizesiz Kalınabilecek Süre
1 Yıl
Gürcistan Vize Detayları
Pasaport olmadan kimlik ile giriş yapılabilir.

Tiflis’de Gezilecek Yerler

Eski Şehir Merkezi (Altstadt)
Tsminda Katedrali
Narikala Kalesi
Barış Köprüsü (Peace Bridge)
Mtatsminda Eğlence Parkı
Narikala Kalesi

Narikala Kalesi’ne ulaşabilmek için teleferiğe binilmesi gerekmekte. Bu teleferiğe de Rike parkından binebilirsiniz. Teleferiğin yanında hemen gişeler bulunuyor, kartsız teleferiğe binilmesi mümkün değil, bu kartların ücreti 2 Lari, kaleye çıkmak ise 1 Lari. Dilerseniz aldığınız kartı sonra iade de edebilme imkanınız var, fişini bu yüzden saklayınız.

Mtatsaminda Eğlence Parkı

Tiflis’in en yüksek tepesine bir eğlence parkı kurulmuş ve fiyatlar ciddi anlamda çok uygun. İçeride roller coasterdan tutunda dönme dolaba kadar her türlü eğlence materyali var. Yine buraya girebilmek için de kart sahibi olmanız gerekiyor. Tabii bu kartı içine para yükleyerek içeride de kullanabilmeniz mümkün. Kartın ücreti 2 Lari, içeri giriş de 2 Lari. Eğlence parkı içindeki eğlence materyallerinin fiyatlarına örnek verilmesi gerekirse; dönme dolap: 3.5 Lari, çarpışan araba 2.90 Lari. Kalan materyallerde oldukça ucuz.

Hamamlar (Sulphur Bath)

Tiflis’te deyim yerindeyse adım başı hamam var ve en çok ilgi gören yerlerin başında geliyor. Hamamlara gidecekseniz iki seçeneğiniz bulunuyor; ortak kullanım alanı ya da özel odalar. Ortak kullanım alanı olarak adlandırılan odalar saat 9’da kapanmakta ve zaten bu ortak alanlar sadece No:5 adı verilen hamamda var. Özel odaların fiyatladırması ise 30 Lariden başlıyor ama kese vs. attırmak istiyorsanız 50 Lari’yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Ortak alanlı olanların fiyat tarifesi ise 15 Lariden başlıyor. Şunu unutmayın; fiyatlar sadece giriş ücretini içermekte. Ekstra bir şey yaptırmak isterseniz ekstra olarak para ödemeniz gerek.

Tiflis’de Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Khinkali
Kahve
Khachapuri
Gürcistan Denince Akla İlk Gelen Lezzet: Khinkali

Khinkali klın bir hamurun arasına et veya patates konularak yapılan ve anavatanı Gürcistan olan bir yemek türüdür. . Tereyağ veya yoğurt eklenerek ekstra lezzet katılarak yenilir. Türkiye'de de Artvin’de ve çevresinde yapılmakta olan aslında damak tadımıza çok yabancı olmayan bir yemek daha doğrusu mantı türüdür.

Bir Diğer Geleneksel Tat: Khanchapuri

Khanchapuri, ana maddeleri yumurta, peynir ve ekmek olan Gürcistan'ın geleneksel yemeği olarak anılan bir pide çeşidi. Khanchapuri, Acar bölgesinde daha bir kayık şeklindedir. İmereti bölgesinde ve Gürcistan'da daha yuvarlak ve oval bir şekilde yapılmaktadır.

Konaklama İçin Tiflis Otel Seçenekleri

Tiflis uçak bileti ile gerek iş, gerekse gezi amaçlı tiflis'e giden ziyaretçiler konaklama konusunda da geniş seçeneklere sahiptir.

Kope Hotel

Kope Hotel, Eski Tiflis bölgesinde, Kura Nehri'nin sol yakasında yer almaktadır. Otelde bir teras ve içecek mağazası bulunmaktadır. Tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi mevcuttur. Ücretsiz özel otopark da vardır.

Agmashenebeli Avenue 52, Chugureti, 0102 Tiflis, Gürcistan
Gold Star Hotel

Şehir veya bahçe manzaralı odaların tümü düz ekran TV ve minibar ile donatılmıştır. Duşlu özel banyolarda saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunur. Odaların tavanı 3 metre yüksekliğindedir.

Tsinamdzgvrishvili Street 90, Chugureti, 0102 Tiflis, Gürcistan
Citadines City Centre Tbilisi

Tesis, Tiflis'in yemek, alışveriş ve eğlence bölgesinin merkezindeki Özgürlük Meydanı'nda yer almaktadır. Bu modern daireler ücretsiz Wi Fi, tam donanımlı mutfak ve yaz aylarında açık çatı bar sunmaktadır.

Freedom Square 4 Bld.2A, 0105 Tiflis, Gürcistan

Tiflis Uçak Bileti Fiyatları İçin Seferler

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Batum - Tiflis 487,22 TL 35 Dakika
Bakü - Tiflis 512,33 TL 1 Saat 10 Dakika
İstanbul - Tiflis 542,00 TL 2 Saat 15 Dakika
Erivan - Tiflis 553,02 TL 30 Dakika
Ankara - Tiflis 617,38 TL 1 Saat 45 Dakika
Antalya - Tiflis 637,84 TL 18 Saat 30 Dakika
İzmir - Tiflis 638,67 TL 18 Saat 10 Dakika
Bodrum - Tiflis 639,55 TL 13 Saat 45 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Tiflis ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Mimari Aşıklarını Buraya Alalım: Mimarisiyle Nefes Kesen Şehirler
Mimari Aşıklarını Buraya Alalım: Mimarisiyle Nefes Kesen Şehirler
24 Haziran 2019
Paris’in Eyfel’i, Mısır’ın piramitleri, Londra’nın Saat Kulesi, dünyanın en ünlü ve en çok görülmek istenen mimari eserlerinden olabilir ama bir şehri gezmek tek bir simgeden çok daha fazlasını içeriy
19 Mayıs'ta Rota Samsun! Peki Bu Özel Günde Nereleri Ziyaret Etmeli?
19 Mayıs'ta Rota Samsun! Peki Bu Özel Günde Nereleri Ziyaret Etmeli?
16 Mayıs 2019
19 Mayıs 1919 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihindeki dönüm noktalarından biridir. Atatürk’ün Samsun’a ayak bastığı tarih olan 19 Mayıs aynı zamanda “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlanmaktadır
En'lerde Bugün : Dünya'nın En Büyük 7 Havalimanı
En'lerde Bugün : Dünya'nın En Büyük 7 Havalimanı
22 Kasım 2018
Küresel ticaretin gelişmesinde büyük rol oynayan havayollarındaki gelişimi dünyanın en büyük havaalanlarına bakarak görebiliriz. Dünyanın en büyük 20 havalimanından bir sene içinde yaklaşık 1.5 milyar
Dünyanın En Büyüleyici Tren İstasyonları
Dünyanın En Büyüleyici Tren İstasyonları
08 Ekim 2018
Artık çoğu insan hızından ötürü uçağı tercih ediyor olsa da seyahat tutkunlarını büyüleyen tren rotaları da bulunuyor. Tren ile seyahat oldukça eski zamanlara dayansa da günümüzde oldukça konforlu yol

Tiflis Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Çok İyi (5)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%83
%17
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
6 Değerlendirme
Tren ile diğer şehirlere geçiş çok rahat
Gerçekten güzeldi tatil keyifliydi.
Herşeye rağmen çok güzeldi. Biz çok keyif aldık, güzel bir şehir
Bir daha dünyaya gelsem basra da yaşamak isterim herhalde
İnsana ders verebilecek yerlerden birisi halinize şükretmeyi öğreneceksiniz
Tarihe merakınız varsa kesinlikle gidip görmeniz gereken biryer
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Tiflis Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

17.08.2019 03:21:41
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Tiflis, (TBS)
TBS
GE

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=42194
/
42194