Tekrar Dene Kapat
Anadolu Jet

Anadolu Jet, Türk Hava Yollarının iştiraki bir şirket olarak kurulmuştur. Anadolu jet 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin başkanı Türk havayolları bölgesel uçuşlar başkanı olan İbrahim Doğan 'dır. Anadolu jet in genel müdürlük ve yönetim ofisi Ankara da bulunmaktadır.

Anadolu jet THY ve Bora Jet ile ortak uçuşlar yapmaktadır.

Anadolu Jet firmasından bilet satın almak, iptal, iade ve değişiklik işlemleri için 0 850 360 32 58 nolu Biletall çağrı merkezini veya 444 2 538 nolu Anadolu jet çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır.

Anadolu jet uçuşlarını yurt içi ve Kıbrıs a yapmaktadır ve toplamda 45 noktaya uçmaktadır. (Adana, Bursa, Van, Muş gibi.)

  • O,W,P,V sınıflı biletlerde uçuş öncesi ve uçuş sonrasında değişikliğe izin verilmez.
  • A,L,T,Q,E,S,H,M,B sınıflı biletlerde uçuşa 12 saatten fazla süre varsa 30 TL ceza, hizmet bedeli ve varsa sınıf farkı ücreti yolcudan talep edilir.
  • A,L,T,Q,E,S,H,M,B sınıflı biletlerde uçuşa 12 saatten az 2 saatten fazla süre varsa 50 TL ceza, hizmet bedeli ve varsa sınıf farkı yolcudan talep edilir.
  • A,L,T,Q,E,S,H,M,B sınıflı biletlerde uçuşa 2 saatten az süre varsa değişiklik yapılmaz.


Anadolu Jet filosunda toplamda 41 adet yolcu uçağı bulunmaktadır.

Embraer1957/3Adet

Anadolu Jet Filosu

 

B737-800/38Adet

Anadolujet b737

 

Anadolu Jet yolcularına ücretsiz olarak online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check in yapmak için linke tıklamanız yeterlidir: thy.com/onlinecheckin/start.tk?lang=tr&airline=anadolujet

Anadolu Jet yolcularına havalimanlarında da check-in hizmeti sunmaktadır. Havalimanlarının yoğunluğuna göre uçuştan 3 ile 1 saat öncesinde havalimanında olmanız yeterlidir.


İstanbul Atatürk Havaalanı check-in bankoları

Atatürk Havaalanı Check inTrabzon Havaalanı check-in bankoları

Anadolu Jet Online Check in

 

Anadolu Jet yolcularına her ay yeni sayısı yayınlanan Anadolu jet magazin dergisini ücretsiz olarak vermektedir. Uçak içinde koltuk ceplerinde bulabileceğiniz Anadolu jet magazin dergisinin güncel sayısına Anadolu jet internet sitesinde de erişebilirsiniz

Anadolu Jet yolcularına ücretsiz olarak ikramlar sunmaktadır çay ve kahvenin yanı sıra tatlı veya tuzlu ikramlarını da sunmaktadır.

Anadolu jet yolcularına yurt içinde 15 kg Kıbrıs uçuşlarında ise 20 kg bagaj hakkı sunar. Ekstra bagaj için kilogram başına 6 TL ücret ödemeniz gerekmektedir.

 

MİLES&SMİLES

Anadolu jet yolcularına miles&smiles kart hizmeti vermektedir. THY ile ortak olarak kullanableceğiniz kartın başvurusunu THY ve Anadolu jet internet sayfasından yapabilirsiniz. Miles&Smiles kart ile uçtukça kazandığınız miller sayesinde ücretsiz bilet kazanabilir, anlaşmalı markalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Miles and Smiles

Anadolu jet yolcularına bir çok indirimli özel program uygulamaktadır. Bunlardan bazıları yolcu 360 araç kiralama hizmeti otopark hizmeti jet genç hizmeti havalimanı transferi hizmeti ve daha birçok hizmettir.

Benzer Firmalar

Anadolu Jet
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Anadolu Jet
Firma Ünvanı :
Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı
Kuruluş Yılı :
2008
Firma Merkezi :
Kentpark İş Merkezi AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km. No: 164 Kat: 6 Çankaya/ANKARA
Çağrı Merkezi :
444 2 538