1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
Yeni bir şey deneyin!Tekrar Dene

Karadağ
Uçak Bileti

Nüfus
622.471
Başkent
Podgorica
Para Birimi
Euro (€)
Zaman Dilimi
GMT +1
Telefon Kodu
+382
Resmi Dil
Karadağca
Ort. Yemek Fiyatı
7,50 EUR
Ort. İçecek Fiyatı
1,50 EUR
İstanbul - Podgorica Uçuş Süresi
1 Saat 50 Dakika
İstanbul - Podgorica Uçuş Mesafesi
823 Km

En Ucuz Türkiye - Karadağ Uçak Seferleri

İstanbul - Podgorica
Aegean Airlines
16 Tem 2019
İzmir - Podgorica
Atlasglobal
07 Ağu 2019
İstanbul - Tivat
Atlasglobal
05 Ağu 2019
Antalya - Podgorica
Atlasglobal
16 Tem 2019
Ankara - Podgorica
Türk Hava Yolları
11 Ağu 2019
Adana - Podgorica
Türk Hava Yolları
03 Ağu 2019
Kayseri - Podgorica
Türk Hava Yolları
31 Tem 2019
Dalaman - Podgorica
Türk Hava Yolları
02 Ağu 2019

En Ucuz Karadağ Kalkışlı Uçak Seferleri

Podgorica - İstanbul
Atlasglobal
31 Tem 2019
28 Tem 2019
Tivat - İstanbul
Atlasglobal
16 Tem 2019
Podgorica - İzmir
Atlasglobal
14 Ağu 2019
Podgorica - Ankara
Türk Hava Yolları
14 Ağu 2019
Podgorica - Antalya
Atlasglobal
23 Tem 2019
Podgorica - Adana
Türk Hava Yolları
19 Tem 2019
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Karadağ Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Şehirler

Karadağ Kalkışlı Gidilebilecek Popüler Ülkeler

Karadağ'a Nasıl Gidilir?

Karadağ'a gitmek isterseniz, Karadağ’ın başkenti olan Podgorica’ya İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan veya Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan yaklaşık 30 uçuşa göz atabilirsiniz. Karadağ'a günlük direkt uçuş bulunmaktadır.

Karadağ'a Biletall.com’dan bilet almadan Karadağ uçak bileti rezervasyon için de işlem yapılabilmektedir. Rezervasyon işleminizi ileri bir tarihe tanımlayıp, biletinizi daha sonra satın alabilirsiniz.

Karadağ uçak bileti için en çok tercih edilen uçak şirketi Türk Hava Yolları (THY), Alitalia, Lufthansa ve Aegean firmalarıdır. Bu firmalara ait Karadağ uçak seferlerini Biletall.com’dan listeleyebilir, bilet fiyatlarını karşılaştırabilir ve uçuş saatlerine göz atarak online Karadağ uçak biletini satın alabilirsiniz.

Karadağ Vize Şartları Neler?

Karadağ Vize İstiyor mu?
Hayır
Karadağ Vizesiz Kalınabilecek Süre
90 Gün
Karadağ Vize Şartları

Karadağ ile Türkiye arasında Vize Muafiyeti anlaşması bulunduğundan dolayı pasaportunuz ile birlikte 90 günü aşmayacak şekilde vizesiz seyahat edebilirsiniz. 

Karadağ'a vizesiz giriş sağlanabildiği için giriş esnasında bir ücret talep edilmemektedir.

Karadağ’a Gitmek İçin En Uygun Zaman

En Ucuz Mevsim
Sonbahar
En Ucuz Ay
Eylül
En Ucuz Gün
Pazartesi
En İyi Mevsim
Yaz
En İyi Ay
Temmuz

Türkiye'nin iklimi ile çok benzer bir iklime sahiptir. Eğer denize girmek isterseniz yaz aylarında, kayak yapmaya giderseniz kış aylarında gitmeniz gerekmetedir.

Karadağ Hakkında Bilgiler

Karadağ yaz ve kış turizm bakımından oldukça uygun ve tercih edilebilir bir ülkedir.

Karadağ’ın Başkenti

Karadağ'ın başkenti, pek çok tarihi izi barındıran Podgorica'dır.

Karadağ Nüfusu – Ukrayna Resmi Dili

Karadağ yaklaşık olarak 680 bin nüfusa sahiptir. Resmi dili her ne kadar Karadağca olsa da Sırpça, Boşnakca ve Hırvatça dilleride konuşulmaktadır.

Karadağ Para Birimi

Kendisine ait para birimi bulunmayan Karadağ, konumu bakımından Euro kullanmaktadır.

Karadağ’da Saat Kaç?

Karadağ Türkiye saat farkı bir saattir. Yerel saat olarak GMT +1 dilimindedir.

Karadağ'da Ne Ucuz? Gelirken Ne Getirilir?

Karadağ'dan pek çok ürünü uygun fiyatlar ile satın almak kolay olmayacaktır. Kur farkından dolayı fiyatlar biraz fazla gelebilir ama emin olabilirsiniz ki diğer avruğpa ülkelerine göre çok daha hesaplı. Bal üreticilerin yaptığı balmumundan yapılan biblolardan hediyelik olarak alabilirsiniz.

Karadağ Nerede?

Karadağ’a Uçmak İçin 5 Sebep

• Sveti Stefan
• Budva
• Kotor
• Balkan Mutfağı
• Sempatik Ülke
  1. Suların maviliği ile iç içe giren yeşilliklerin yükseltilerle süslenmesi. Adeta tablo gibi olan bu adaya, ada içerinde bulunan otellerden birinde kalmadığınız sürece giriş yapamıyorsunuz.
  2. Karadağ'ın en eski mekanları arasındadır. Eğlencenin merkezi tam olarak bu noktadır. Çeşitli plajlara, restoranlara ve eğlence sektörüne ev sahipliği yapmaktadır.
  3. Deniz ile karanın iç içe girmesi ile oluşan koskocaman bir liman. Görenleri kendisine hasta etmektedir. Doğa ile mimarinin birleşmesi UNESCO koruması altındadır.
  4. Balkan devletleri arasında kalan Karadağ, kendi mutfağının yanı sıra balkan mutfaklarını da misafirlerine sunmaktadır.
  5. Küçük ve az nüfüsa sahip ülke, herkesin içli dışlı olması ile bilinir. Kimse kendisini bu bölgede yabancı hissetmez. Hoşgörülü ve cana yakın yerel halk bu ülkeyi daha da sempatikleştiriyor.

Karadağ’ın En Güzel Şehirleri

Biletall.com’dan ulaşabileceğiniz Karadağ en ucuz uçak bileti aramaları sonucunda, en uygun Türkiye Karadağ uçak biletleri ile birlikte Karadağ’ı ziyaret etmek isteyen misafirler için Karadağ'ın popüler şehirleri hakkında bilgiler aşağıdaki yazımızdadır.

Podgorica

Podgorica Karadağ'ın başkenti, ülkenin ticari ve kültürel merkezi. Podgorica kelime anlamı olarak “küçük tepenin altında bulunan” anlamına gelir. Karadağ'da bir çok şehir tepe üzerine kurulu iken Podgorica tepelerin altına kurulmuştur. 2. Dünya Savaşında bomba altında kalan bu şehirde o zamanlardan kalmış yapıtları görmek mevcut. Şehir iki bölümden oluşmakta Trg Republike ve Old Town bölgeleri. Old Town daha çok eski ve harabelerin bulunduğu alan. Trg Republike ise yeni şehir olarak geçiyor ve restoranların, kafelerin ve eğlence alanlarının bulunduğu bölgedir.

Ulcinj

Ulcinj ülkenin deniz kıyısındaki şehirlerden birisi. Eğer denize girmek istiyorsanız tercihleriniz arasında Ulcinj olmalı. Çeşit çeşit plajlar ve deniz manzaralı mekanlarla sizleri misafir etmeye bekliyor. Ülkenin en eski şehiri Ulcinj'dir. Bu yüzden taş evler ve tarihi yapılarda görmek mümkündür.

Kotor

Kotor, Karadağ'ın kıyı kentlerinden birisi. Körfez kenti olan Kotor, dünyanın en güzel 25. körfezine sahiptir. Yaz aylarında seyahat edecekler için güzel bir tercih olacaktır. Kotor'da tarihi yapılarla körfezi iç içe göreceksiniz.

Karadağ’da Gezilecek Yerler

Karadağ Cumhuriyeti ucuz uçak bileti avantajları Biletall.com'da.Ülkeye gelen misafirler beklentilerinin çok üstünde bir ülkeyle karşılaşacaklar. Hem doğası hem de tarihi yapısı ile oldukça farklı bir deneyim elde edeceksiniz.

Karadağ Deniz Turizmi için Nerelere Gidilir?

Yurt içinde deniz turizmi yapmak istemeyen kişiler için doğru adres Karadağ olabilir. Denize kıyısı olan ülkede yaz aylarında deniz sıcaklığı 30 dereceyi bulmakta. Denizi de bizim denizimize göre daha az tuz oranına sahiptir.

Karadağ'dan Ne Alınır? Alışveriş Yapılacak Yerler

Güney Afrika Cumhuriyeti özellikle gece pazarları ile oldukça ünlüdür. Bu pazarlarda pazarlık yaparak fiyatı 2 ya da 3 kat indirmek de mümkün oluyor. Genel olarak el sanatları ürünleri satılıyor. El yapımı cüzdan, kemer, ahşap işlemeler en çok alınan ürünler arasında. Deve kuşu yumurtası ve bu yumurtanın kabuğundan yapılan ürünler de çok fazla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra boncuk ürünleri de oldukça dikkat ve ilgi çeken ürünler arasında. Bu boncuklardan yapılan kolyeler, bilezikler oldukça otantik ve aynı zamanda da sağlıklı.

Karadağ'ın Doğal Güzellikleri

Karadağ tüm sahilleri ile olağanüstü doğal güzelliklere sahiptir. Doğal yaşam parkları ve Sveti Stefan Adası ülkenin doğal güzellikleri arasındadır. Kışın seyahat edecek olanlar için Kış sporları oldukça önem taşımaktadır.

Karadağ'da Gezilecek Tarihi Yerler

Karadağın geçmişi dünya savaşına dayandığı için tarihi alan konusunda gezilecek müze, kale ve yapıtlar oldukça fazladır. Karadağ'da UNESCO tarafandan koruma altına alınan bölgeler mevcuttur. Durmitor, Tara Irmağı ve Kotor bunlardan bir kaçı.

Karadağ Gezi Rehberi

Vizesiz olarak 90 güne kadar kalma şansınız olan Karadağ gezi rehberi; bulunduğunuz yer nere olursa olsun sahil kentine gitmeniz en fazla 30 km olacaktır. Küçük ve refah seviyesi oldukça yüksek olan bir ülkedir. Avrupa'nın hızla büyüyen ülkesi Karadağ, dört mevsim misafirlerine aktivite imkanı sunmaktadır.

Ülkeye geldikten sonra araç kiralayabilirsiniz. Araç kiralamak sizin için güzel bir tercih olabilir. Dilediğiniz yere dilediğiniz zaman gidip görme imkanınız olur. Eğer havalimanından araç kiralarsanız şehir merkezine ulaşmanız ortalama 15-20 dakika arasında sürecektir. Eğer araç kiralamak istemezseniz şehir merkezine trenler ile gidebilirsiniz. Ülke içerisinde taksiler de tercih edilebilir. Taksi fiyatları diğer Avrupa ülkelerine göre gayet makuldur. Yeme içme konusuna gelecek olursak dert etmeyin bir çok çeşit ve mutfak bulunuyor ve fiyatlarda el yakmıyor.

Karadağ'da Ne Yenir? Nesi Meşhur?

Rastan
Kaçamak
Papara
Çevapi

Karadağ'da bir çok ülke mutfağı harmanlanmıştır. Kıyı ülkesi olduğundan dolayı yeşillik ve deniz ürünleri sık sık tüketilmektedir. Karadağ'da insanlar çocuklarına yemek yapmayı öğretir bu bir gelenektir.

Rastan

Karadağın en popüler yemeği olan Rastan, içerisinde lahana, et ve sosis içermektedir. Evlerde sıklıkla yapılan bu yemeği restoranlarda da tatmak mümkündür.

Kaçamak

Bu yemekde en popüler yemekleri arasında yer alır. Yerel restoranların menüsünde sık sık gözünüze çarpacaktır. İçerisinde peynir ve yerel patates bulunmaktadır.

Papara

Çeşitli baharatlar ile yapılan kebap türü et yemeğini Popara olarak da bilirler. Yöresel kebapları olan Papara ekmek, süt ve peynir ile servis ediliyor. Odun ateşinde piştiğinide belirtmek gerekir.

Çevapi

Balkan ülkelerinin vazgeçilmez yemeği Çevapi karadağ lezelletleri arasında yerini alıyor. Yerel restoranların çoğunda bu lezzete raslamak mümkün.

Njoke

Yöresel yemekleri arasında yer alan Njoke, Haşlanmış çırpılmış yumurta ekleniyor kıvamı alana kadar un ilave ediliyor. Hamur şekillendirilip, lokmalık parçalar kesilerek kaynar tuzlu suda pişiriliyor. Üzerine ev yapımı soslar dökülerek servis ediliyor.

Karadağ Ucuz Uçak Bileti İçin Seferler ve Bilet Fiyatları

Güzergah Bilet Fiyatları Ortalama Sefer Süresi
Belgrad - Podgorica 534,71 TL 50 Dakika
İstanbul - Podgorica 540,92 TL 20 Saat
Berlin - Podgorica 921,10 TL 2 Saat 5 Dakika
Sofya - Podgorica 1.121,10 TL 6 Saat 15 Dakika
Atina - Podgorica 1.137,07 TL 3 Saat 55 Dakika
İzmir - Podgorica 1.273,97 TL 14 Saat 30 Dakika
İstanbul - Tivat 1.301,50 TL 8 Saat 15 Dakika
Antalya - Podgorica 1.310,10 TL 27 Saat 5 Dakika
Bari - Podgorica 1.359,01 TL 7 Saat 15 Dakika
Bari - Tivat 1.359,01 TL 7 Saat 15 Dakika

Seyahatlerinizde Yardımcı Olabilecek Karadağ ve Diğer Şehirler Hakkındaki Blog Yazılarımız

Bayramda Gezilecek Yerler: 20 Harika Öneri
Bayramda Gezilecek Yerler: 20 Harika Öneri
15 Ağustos 2018
Bayram tatillerinizi en güzel şekilde değerlendirmeniz için Biletall.com olarak Türkiye’nin dört bir yanından bayramda gezebileceğiniz, eğlenebileceğiniz ve sevdiklerinizle vakit geçirebileceğiniz yer
Vize Masrafı Olmadan Gezebileceğiniz Balkan Ülkeleri
Vize Masrafı Olmadan Gezebileceğiniz Balkan Ülkeleri
23 Temmuz 2018
Avrupa kıtası üzerinde keşfedilmeyi bekleyen önemli yerler arasında Balkanlar apayrı bir öneme sahiptir. Seyahat planınızı yaparken vize işlemleri ile uğraşmak istemiyorsanız, ülkemiz vatandaşlarından
Interrail Nedir? Tadını Doyasıya Çıkaracağınız Interrail Rotaları
Interrail Nedir? Tadını Doyasıya Çıkaracağınız Interrail Rotaları
04 Haziran 2018
Interrail; basit anlatımıyla, tren ile Schengen üyesi ülkeleri seyahat etme fırsatıdır. Bu seyahat kapsamında birden fazla ülkeyi görebilirsiniz. Interrail’de tam 7 farklı bilet türü mevcut. Bütçenize
En Güzel 7 Balkan Şehri
En Güzel 7 Balkan Şehri
02 Haziran 2017
Bize hem kültürel anlamda, hem coğrafi anlamda yakın olan Balkanlar; ortak tarihi geçmişimizin de etkisiyle vatandaşlarımızın da en çok tercih ettiği destinasyonlardan. Balkanlar’da tarih var, kültür

Karadağ Uçak Seyahati Hakkında Kullanıcılarımızın Yorumları

Podgorica
Tarihi dokuları çok güzeldi, bol bol resim çekildik.
Podgorica
Herşey çok güzeldi ,teşekkür ederiz sevgilimle çok keyif aldık
Podgorica
İnsanları çok farklı ve güzel bir kültürleri var kesin gidin
Podgorica
Burada geçireceğiniz zamandan pişman olmayacaksınız emin olun
Podgorica
Aldığım video kayıtları sayesin de bir belgesel çıkartırım herhalde bu şehir ile alakalı olarak
Podgorica
Biz çok keyif aldık, kaldığımız otel çok güzeldi
2
6
Devamını Göster
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Karadağ Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.

16.07.2019 03:29:04
İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Podgorica, (TGD)
TGD
ME

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=10948
/
10948