1
(12-65)
- +
(2-12)
- +
(0-2)
- +
(13-24)
- +
(65+)
- +
- +
AKILLI ARAMA TEKNOLOJİSİ İLE BİLETALL SEYAHAT ARAMA MOTORU HİZMETİNİZDE!
Jeju Havalimanı

Jeju Havalimanı Uçak Bileti

Ülke & Şehir
Güney Kore / Jeju
Yolcu Sayısı
26.000.000
Kuruluş Tarihi
1968
Uçak Trafiği
158.691
Havalimanı Kodu
CJU
Merkeze Uzaklık
15 Km
Havalimanı Statüsü
Sivil
Havalimanı Telefonu
+82 166 126 26
Trafik Tipi
İç / Dış Hat
Havalimanı Adresi
2 Gonghang-Ro, Cheju, Jeju-Do, Güney Kore

Jeju Havalimanı Kalkışlı Popüler Seferler

Jeju - Seul
Korean Air
23 Ağu 2020
Jeju - İstanbul
Korean Air
03 Eyl 2020

Jeju Havalimanı Varışlı Popüler Seferler

Seul - Jeju
Korean Air
16 Ağu 2020
İstanbul - Jeju
Türk Hava Yolları
20 Ağu 2020
İstanbul - Jeju
Türk Hava Yolları
21 Ağu 2020
Fiyatlar önümüzdeki bir ay için en ucuz uçak bileti fiyatlarıdır. Anlık olarak değişiklik gösterebilir.

Jeju Havalimanı Uçuşu Olan Firmalar

Jeju Havalimanı Yakınındaki Diğer Havalimanları

Jeju Havalimanı Nerede?

Jeju'ya Hoşgeldiniz

Zengin kültürünün kattığı güzellikleri ile Güney Kore gelişmiş bir ülkedir. Teknolojisinin gelişmişliği, Taoizm'den gelen bilgelik ve zengin bir kültür ülkeyi bambaşka bir seviyeye taşımaktadır. İkinci Dünya Savaşı'nın ardından ikiye bölünen ülke, günümüzde de Güney Kore ve Kuzey Kore olarak ayrı parçalar halinde varlığını sürdürmektedir.

Jeju, Güney Kore'de yer alan tek özerk eyaleti konumundadır ve bir adadır. Jeju'nun bütün geliri turizmden sağlanmaktadır, bu nedenle bu bölgeye birçok turist yılın hemen hemen her zamanında ziyarete gelmektedir. Doğa yürüyüşleri yapmak, okyanus manzaralı olarak günbatımını izlemek, plajlarda dinlenmek Jeju adasının sunduğu muhteşem güzelliklere birer örnektir. Güney Kore uçak bileti ile adanın genel yapısı ve yapabileceğiniz diğer aktiviteler konusunda daha çok bilgi sahibi olabilmektesiniz.

Jeju Havalimanı Tarihçesi

Jeju Havalimanı, Güney Kore'nin Jeju adasında yer alıyor. 1968 senesinde açılan bu havalimanı, bölgeye erişim sağlamakta kullanabileceğiniz tek havalimanı olmaktadır. Birçok anakara parçasından buraya seferler düzenlendiği için, bölgenin turizm gelir kaynağına büyük bir katkı sağlamaktadır.

Jeju Havalimanı'na çin, Hong Kong, Güney Kore, Malezya, Tayland, Japonya ve Tayvan gibi bölgelerden binlerce insan uçmaktadır. çoğu uçuş bu bölgelerden aktarmasız olarak sağlanabildiği için, insanlar tatillerini geçirme planlarını Jeju adası odaklı olarak yapıyor. Jeju Havalimanı'ndaki yoğun trafik ve milyonlarca yolcu nedeniyle, bölgede ikinci bir havaalanı inşaatının başlatılması sağlanmıştır. 2025 senesinde halka açılacak yeni havalimanıyla birlikte, Jeju adasına daha kolay bir şekilde misafirler ulaşabileceklerdir. Güney Kore ucuz uçak bileti işlemleri Biletall.com'da yapıldığında, bütçenize uyan fiyatları bulabileceksiniz.

Jeju Havalimanı Nerede? İçerisinde Neler Var?

Jeju Havalimanı Nerede?
• Şehir merkezine 15 Km uzaklıkta.
• Şehir merkezine ortalama 22 Dk sürmektedir..
Jeju Havalimanı İçerisinde Neler Var?
Kafe
Duty Free
ATM
Büfe
Hediyelik Eşya
Araç Kiralama

Jeju Havalimanı'na yapılan uçuşlar iç hat ve dış hat seferleri olarak farklı terminallere giriş yapmanızı sağlayacaktır. Güney Kore uçak biletleri işlemlerinizde rotaya göre aramalarınızı gerçekleştirirseniz, farklı havayolu firmalarının bilet fiyatlarını görme şansınız olacaktır.

Jeju Havalimanı, Jeju adasındaki tek havalimanıdır. Bu nedenle, Biletall.com'dan Güney Kore uçak saatleri aramaları pek çok alternatif uçak fırsatını bulmanızı sağlayacaktır. Ayrıca aramaları yalnızca rota odaklı olarak yaparsanız, farklı firmalardan bilet seçeneklerini de bulabilme imkanınız olur. Böylelikle ekonomik bir uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Jeju Havalimanı'nda restoranlarda Güney Kore'nin eşsiz ve farklı lezzetlerini tatma imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca mağazaları gezerek Güney Kore'nin ve Jeju adasının hediyelik eşyalarını inceleyebilir, sevdiklerinize sürpriz yapmak için bu hediyelik eşyalardan alabilirsiniz.

Biletall.com'daki Güney Kore uçak bileti fiyatları gözden geçirme aşamasında, size fiyat karşılaştırmalı olarak bilet bulma avantajı sunulmaktadır.

Jeju Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Toplu Taşıma Araçları
0,30 USD / 22 Dk
Havalimanı Servisleri
6 USD / 20 Dk
Taksi
14 USD / 18 Dk
Araç Kiralama
Esnek Fiyat
Toplu Taşıma Araçları

Ortalama Ücret: 0,30 USD
Ortalama Süre: 22 Dk

Jeju adasında gidilecek istikamete göre toplu taşıma fiyatlarının bulunduğunu görebilirsiniz. Ancak maksimum ulaşım ücreti 3.000 Won olmaktadır. Güney Kore saat farkı sebebiyle saat ayarınızı Jeju Havalimanı'na indiğiniz zaman yapmayı unutmamalısınız. Saatinizi 6 saat ileri almak, adanın yerel saatini kullanmanızı sağlayacaktır, çünkü Güney Kore ile Türkiye arasında 6 saatlik bir zaman dilimi bulunuyor.

Havalimanı Servisleri

Ortalama Ücret: 6 USD
Ortalama Süre: 20 Dk

Jeju Havalimanı'ndan adanın merkezi konumlarına seyahat edebilmeniz Jeju Havalimanı'nın düzenlediği seferler dahilinde de mümkün olabilmektedir. Ancak seferleri kullanmanız. Jeju Havalimanı'nın yoğunluğu nedeniyle bir hayli zor olacaktır.

Taksi

Ortalama Ücret: 14 USD
Ortalama Süre: 18 Dk

Jeju Havalimanı'ndan adaya giderken, taksileri kullanmak hızlı bir ulaşım için idealdir. Jeju adasında taksilerde standart bir tarife uygulanıyor olması da, sizi istediğiniz noktaya götürmeleri konusunda ekonomik seçenekler sağlayacakları anlamını taşımaktadır.

Araç Kiralama

Ortalama Ücret: Esnek Fiyat

Jeju Havalimanı'nın bünyesinde çalışmakta olan bazı araba kiralama servisleri bulunmaktadır, Ayrıca, Güney Kore uçak bileti rezervasyon işlemlerinizi tamamlamadan önce, arabanızı online olarak ayırtma imkanınız bulunmaktadır. İnternette Jeju Havalimanı'nın yer verdiği firmaları araştırabilir, size en iyi seçenekleri sunan bir firmayı tercih edebilirsiniz.

Jeju Şehir İçi Ulaşım Bilgileri

Şehir İçi Ulaşım Fiyatları
Otobüs: 0,30 USD
Taksi: 0,50 USD / Km
Raylı Araçlar: 0,50 USD
Popüler Şehir İçi Ulaşım Aracı

Güney Kore uçak seferleri ile Güney Kore'nin muhteşem manzaralar sunan Jeju adasına uçabilirsiniz. Jeju Havalimanı bu bölgede şu anda tek havalimanı olduğu için, birçok sefer bulabiliyorsunuz ve farklı havayolu firmalarının fiyatlarını değerlendirerek ucuz bir bilet bulabiliyorsunuz. Adada ulaşımlar Güney Kore'nin para birimi olan Won ile yapılıyor, ancak dolar veya Euro gibi para birimleri de geçerlidir. Türk Lirası'nı döviz bürolarında bozdurarak karşılığında Won alabilirsiniz.

Jeju Havalimanı'na Türkiye'den uçtuğunuzda, dış hat seferlerini kullanırsınız. Terminalden Jeju Havalimanı'na girdikten sonra, adada konaklamayı seçtiğiniz mekana ulaşmak birkaç alternatifle mümkün oluyor. Minibüsler, otobüsler ve taksiler sizi hızlı ve ekonomik bir şekilde gideceğiniz noktaya ulaştıracaklardır. Adada taksi ile ulaşımlar hızlı ve ekonomik olmasından dolayı tercih edilebilmektedir. Toplu taşımayı kullanmak ise, adayı turist yoğunluğu bulunan bir zamanda ziyaret etmeyi tercih ettiyseniz, kalabalık seferlere yer verecektir.

Diğer Şehir İçi Ulaşım Araçları

Jeju Havalimanı'ndaki araba kiralama servislerini kullanabilmek de bir seçenektir. Ancak ada genelinde kullanılan ulaşım imkanlarının birçoğu son derece ekonomik olduğundan, araba kiralama servislerine misafirler tarafından yüksek talep gösterilmemektedir. Eğer adada rahat bir gezi gerçekleştirmeyi seçiyorsanız, o zaman araba kiralamak alternatif seçeneklerden bir tanesi olabilir.

Jeju Havalimanı Galerisi

Jeju Havalimanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

 • Jeju Havalimanı nerede?

  Jeju şehrinde merkeze 15 Km uzaklıkta bulunmaktadır. Adresi: 2 Gonghang-Ro, Cheju, Jeju-Do, Güney Kore
 • Jeju Havalimanı kaç yılında açıldı?

  1968 yılında açılmıştır.
 • Jeju Havalimanı merkeze uzaklığı ne kadar?

  Merkeze 15 Km uzaklıktadır.
 • Jeju Havalimanı adresi nedir?

  Adresi: 2 Gonghang-Ro, Cheju, Jeju-Do, Güney Kore
 • Jeju Havalimanı telefon numarası nedir?

  Telefon numarası: +82 166 126 26
 • Jeju Havalimanı kodu nedir?

  Uluslararası havalimanı kodu: CJU
 • Jeju Havalimanı uçuşu olan firmaları nelerdir?

  Uçuşu olan firmalar: Korean Air, Türk Hava Yolları

Jeju Havalimanı Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (69)
İyi (15)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
%82
%18
%0
%0
%0
Ortalama Puan
4,8
84 Değerlendirme
U*** İ***
27 Mayıs Pazartesi
güvenlikli bir otoparka sahip olması güzel
Ö*** P***
8 Nisan Pazartesi
otoparkı yeterli
2
2
Yorum Yap
Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme

Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Jeju Havalimanı Uçak Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir. ( 8.08.2020 05:39:05 )

İstanbul, (Tümü)
IS1T
TR
Cheju, (CJU)
CJU
KR

Arayın, Uçak biletiniz için yardımcı olalım!

+90 (850) 360 32 58
Sizi Arayalım
Beni Ara
https://biletall-cdn.mncdn.com/img-v7/ortak/preloader.svg?v=57800
/ True
57800