Belgrad Havalimanı Uçak Bileti

17co

hafif yağmur

16 Mayıs 08:43

Havaalanı

IATA

ICAO

Belgrad Havalimanı BEG LYBE

Belgrad Havalimanı Hakkında Bilgi

Belgrad, balkanların en güzel şehirlerinden bir tanesi olarak gösterilmektedir. Bu şehrin konaklama imkanları son derece gelişmiştir. özellikle bu şehirdeki oteller zincirleri konuklarına unutulmaz tatil deneyimleri yaşatmaya adaydır.

Belgrad son derece ekonomik bir şehir olması ile beraber oldukça eğlenceli aktivitelere de ev sahipliği yapar. Bu aktivitelerin başında her şeyden evvel şehrin tarihi sokaklarında yürümek gelir. Ayrıca bu kente özgü, lezzetli yemekler de her yönden denemeye değerdir. Tüm bunlar ve çok daha fazlası için pek çok insan Belgrad uçak bileti araştırmalarını Biletall.com'dan yapmaktadır.

Bu havalimanı 1910 yılından bu yana varlığını muhafaza ediyor. Ancak uzun yıllar boyunca bir askeri üs ya da metruk arazi olarak kullanılmaktadır. Başka bir deyiş ile Belgrad Nikola Tesla Havalimanı'nın geçmişi çok da uzun yılları içermiyor.

Ancak bu limanın tarihi, 1910 yılında inşa edilen ve Balkan Savaşı'nda Türkiye'ye karşı kullanılan tahtadan bir hangar ile başlıyor. Nihayetinde 1992 yılında Nikola Tesla Havalimanı, şu anki modern kimliğine kavuşarak hem iç hem de dış hat yolculuklarına kendisini açıyor. Bu şehre gitmek isteyen kişiler, Belgrad ucuz uçak bileti için Biletall.com'u kullanabilmektedirler.

Biletall.com'dan Belgrad uçak biletleri rezervasyonlarını tamamlamış olanlar seyahatlerinde inecekleri tek havalimanının burası olduğunu bilmelidirler. Zira orta büyüklükte bir şehir olan Belgrad'da ikinci bir havalimanı yer almaz. Aynı zamanda Belgrad uçak saatleri de Biletall.com'da yer almaktadır. Zira toplu ulaşım seçeneklerinin mevcut olmadığı bir saatte alınacak olan uçak biletleri ciddi mağduriyetlere yol açabilir.

Havalimanında ise son derece geniş imkanlar yer almakla beraber bu havalimanının çok da büyük bir alan olmadığını ifade etmek icap ediyor. Ancak restoran ve büfe gibi imkanlar yeteri kadar mevcut. Bununla birlikte pek çok ünlü firmaya ait Araç Kiralama ofisleri de burada yer alıyor.

Hava yolu firmaları zaman zaman yolcularına özel Araç Kiralama kampanyaları icra edebiliyorlar. Aynı zamanda bu havalimanı şehir merkezine 18 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. Bu ise yaklaşık 25 dakikalık sürüş mesafesine denk geliyor. Biletall.com'da Belgrad uçak bileti fiyatları eksiksiz bir şekilde yer alıyor. Bu fiyatlar arasından en uygun olanları da bu sayede tercih edilebilmektedir.

Belgrad'a gitmek isteyenler en ucuz Belgrad uçak bileti için Biletall.com'da her türlü uçak seferi ve saatini araştırarak kendilerine en uygun olandan yana tercihlerini kullanabilirler.

Belgrad Nikola Tesla Havalimanı'ndan şehir merkezine gitmek isteyenler toplu taşıma araçları ile çok rahat ve ekonomik bir ulaşım sağlayabilirler. Otobüs biletleri şoförden temin edilebilecek olsa dahi neredeyse iki katı pahalıya alınacaktır.

Ancak gazete bayilerinden temin edilmesi halinde biletler neredeyse yarı fiyatına gelecektir. Ancak toplu taşımanın da belirli saatleri olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle Belgrad saat farkı çok iyi bilinmelidir.

Belgrad'a gelmiş olan kişiler elbette taksilerden de istifade edebilirler. Taksi ücretleri her ne kadar pek ekonomik olmasa dahi rahat ve hızlı bir ulaşım için bu vasıtayı tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda taksilerde dolandırıcılık da sık görülen bir durum değildir, Buna karşılık taksimetre ile seyahat edilmesinde yarar vardır.

Araç kiralamak için Belgrad'da çok sayıda firma mevcuttur. Bunlardan bazıları hava yolu firmalarına özel imkanlar ve kampanyalar da sunar. Aynı zamanda araç kiralayarak son derece makul fiyatlar ile şehrin her yerinin gezilebilmesi mümkün olabilecektir. Kişiler, Biletall,com'dan Belgrad uçak bileti rezervasyon işlemlerini tamamladıktan hemen sonra kiralık araç için de rezervasyon yapabilirler.

Bu şehirde en sık tercih edilen ulaşım araçlarından bir tanesi tramvaydır. Tramvay, hem ücretinin makul olması hem de şehirdeki pek çok önemli yere gitmesi bakımından sıklıkla tercih edilen bir ulaşım aracıdır. Tramvay kullanmak isteyenler, 140 RSD karşılığında arzu ettikleri duraktan binerek şehrin pek çok noktasına ulaşabilirler. Ancak buna rağmen çok da gelişmiş bir tramvay ağının mevcut olmadığını belirtmek lazımdır.

Belgrad Havalimanı Havayolları

ba-favicon-white