Denver Havalimanı Uçak Bileti

Havaalanı

IATA

ICAO

Denver Havalimanı DEN KDEN

Denver Havalimanı Hakkında Bilgi

Uçakların varış ve kalkış saatlerinin öğrenilebildiği Biletall.com'dan Denver uçak bileti alan ziyaretçiler, Denver'a tam zamanında inmektedirler. Denver, Colorado Eyaleti'nin büyük şehri ve başkentidir. Rocky Dağları'nın eteklerine kurulmuş olan şehir ismini, Kansas Bölgesi'nin valisi olan James W. Denver'den almıştır.

Orta Amerika'da turistik yer olan Denver, park ve rekreasyon alanları ile ilgi çekmektedir. ünlüsü 314 dönüm olan City Park olmak üzere, 200 tane yeşil park alanı vardır. Evans Park, Washington Park, Red Rocks Park meşhurları arasındadır. Botanik Bahçesi, ancak bir günde gezilebilmektedir. Denver Union Station, Clyfford Still Museum, hayvanat bahçesi, doğa ve bilim müzesi, gidildiğinde görülmesi gereken yerler arasındadır. Tarihi bölgelerden eğlence yerlerine, parklardan müzelere kadar gezilecek çok sayıda destinasyon mevcuttur. Kültürel yaşam açısından, Denver Sanat Müzesi, Kirgland Dekoratif ve Güzel Sanatlar Müzesi, Ellie Coulkins Opera Binası, LoDo tarzında sanat galerileri meşhurdur.

Denver ucuz uçak bileti almak amacı ile Biletall.com'a giren ziyaretçilerimiz, biletlerini ekonomik yoldan alarak Denver'e geldikleri zaman, havaalanının tarihçesini de Biletall.com'dan öğrenebileceklerdir.

Dünya'nın ikinci, Amerika Birleşik Devletleri'nin büyük havalimanı olan Denver Havaalanı'nın yapımına 1990 senesinde başlanmış, 1995 senesinde hizmete girmiştir. Havalimanına girdikten sonra her yerde mistik figürler ve sembollere rastlanmaktadır. Terminale girmeden önce, İncil'de kıyamet alametleri hakkında anlatımların yapıldığı Revelation kısmında tasvir edilmekte olan Kıyamet Atı, kıpkırmızı parlamakta olan şeytani bakışları ve ürkütücü suratı ile gelenleri karşılamaktadır.

üzerinde yara izleri olan ata, zombi at denmektedir. Havalimanı binasından içeriye girildiği zaman, Antik Mısır Mitolojisi'nin Anubis Heykeli ile karşılaşılmakta ve girişteki kitabe taşının altında 2094 yılında açılacak olan zaman kapsülü yer almaktadır. Şeytan, ifrit, Nazi askerlerinin resimleri ve heykelleri havalimanının her yanını groteks, korkunç ve içi karartan bir görünüm ile kaplamış durumdadır.

Denver uçak biletleri alma konusunda Biletall.com'da hiç bir sıkıntı ile karşılaşmayan ziyaretçiler, Denver Havalimanı'na gelince, buradaki tüm farklı hizmetlerden mitolojik bir atmosfer içerisinde yararlanabilmektedirler. Evcil hayvanları bulunan ziyaretçiler, bunları havalimanı içerisinde ki hayvan oteline bırakarak, rahatlıkla restoranlarda yemek yiyebilmekte ve biri birinden farklı onlarca mağazadan, hediyelik eşya alışverişi yapabilmektedirler.

Wi-Fi hizmetlerinin de bulunduğu havalimanında, internet ile ilgili işlerini de yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Denver uçak saatleri konusunda hiçbir sıkıntı yaşanmamakla birlikte, ziyaretçilerin Türkiye ile Denver arasındaki saat farkını unutmamaları gerekmektedir. Denver uçak bileti fiyatları konusunda ekonomik yoldan biletlerini almış olan misafirler, Denver Uluslararası Havaalanı ile ilgili son haberlere de, Biletall.com'dan anında ulaşabilmektedirler.

En ucuz Denver uçak bileti için Biletall.com'dan faydalanan ziyaretçiler, Havalimanı'na geldikten sonra şehir merkezine nasıl gidecekleri konusunda da, siteden bilgi alabilmektedirler. Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak çok rahattır.

Denver Havaalanı'na iniş yapmış olan misafirler, şehir merkezine toplu taşıma araçları ile gidebilmektedirler. Araçlar, merkeze 40 dakikada varmaktadır. Ziyaretçilerin merkeze gidişte, Denver saat farkı göz önüne alındığında, Denver'in Türkiye konumundan 9 saat geride olduğunu hatırlamalarında yarar vardır.

Taksi, havalimanından şehre ulaşmak için bir diğer seçenektir. Konforlu ve hızlı bir ulaşım imkanı sunan taksiler sayesinde, daha rahat yolculuk edilebilmektedir.

Misafirler için bir diğer seçenek de araç kiralamaktır. Araç kiralama firmaları havaalanı içerisinde yer almaktadır. Dönüş için Denver uçak bileti rezervasyon işlemlerini önceden yaptırmak gerekmektedir.

Denver uçak seferleri için bilet alma işlemini tamamlayan ziyaretçiler, Biletall.com'dan şehir içi ulaşım hakkında bilgi edinebilmektedirler. Denver'de toplu ulaşım için fazla kullanılmakta olan araçlar, otobüs ve trendir. 1000 den fazla otobüs ve otobüs durağı yer almaktadır. 125'in üzerinde de otobüs güzergahı vardır. Otobüs fiyatları, gidilecek yerin bölgesel ya da yöresel olmasına göre, farklılık göstermektedir.

Yaşlı ve çocuklar için, indirimli bilet uygulaması bulunmaktadır. Otobüslere nakit ödeme yapılabilmekte veya günlük bilet alınabilmektedir. Otobüslerde günlük bilet fiyatları 5,20 USD olmaktadır. Biletler, Havaalanı'ndan ve Safeway marketlerinden alınabilmektedir.

Denver Havalimanı Havayolları

flight
ba-favicon-white