EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg Havalimanı Uçak Bileti

18co

açık

19 Mayıs 08:04

Havaalanı

IATA

ICAO

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg Havalimanı BSL ZZZZ

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg Havalimanı Hakkında Bilgi

İsviçre'nin nüfus sayısı çok olan üç büyük şehrinden birisi Basel'dir. Basel şehri aynı zamanda Avrupa'nın üç önemli ülkesine komşuluk ederek Almanya, Fransa ve İsviçre üçgeninde yer alan bir sınır şehridir. Basel şehrinin nüfusunun sadece üçte birini yabancı ülkelerden çalışmaya gelen göçmenlerden oluşmaktadır.

İsviçre'nin Basel şehri yüz ölçümü açısından büyük olmadığı için küçük bir kent sayılır. Bundan dolayı şehre gelen misafirler şehrin her yerini bir gün içerisinde gezebilirler. İsviçre'nin Basel şehri tarihi bir kent olduğundan çok sayıda misafir kabul etmektedir. Ayrıca şehri ikiye bölen Ren Nehri de şehre daha da fazla turist çekmektedir. Nehrin şehre verdiği güzellikler şehre gelen misafirlerin ilgisini çekmektedir. Bizim ülkemizden de birçok kişi Basel 'e gitmeyi planlayıp Basel uçak bileti almak için Biletall.com'u seçmektedir.

İsviçre'nin Basel şehrinde bulunan EuroHavalimanı Havaalanı İsviçre'ye komşu ülkeler olan Fransa, Almanya ve İsviçre tarafından ortak kullanılıyor. EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı avantajlı bir havaalanı olarak bu üç ülkeyi ziyaret etmek isteyen bütün yolcular tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca Basel yolcuları bir uçak bileti ile üç ülkeyi gezme fırsatını da yakalamış oluyorlar. Basel üzerinden geçiş yaparak birçok şehri gezmek isteyen yolcuların sayısı oldukça fazla.

EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı'na gelen misafirler için yol tarifi olarak Almanya çıkışı, Fransa çıkışı, Basel çıkışı gibi tabelalar bulunmaktadır. EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı'ndan Basel kent merkezine olan uzaklığı ise sadece 6 km kadardır. Türkiye ile Basel yolculuğu havayolu ile yaklaşık 3 saat sürüyor. Basel 'i ziyarete gitmek isteyen misafirler Basel ucuz uçak bileti fırsatlarını değerlendirmek için Biletall.com'da yapılan kampanyaları takip etmektedirler.

Yolcular Basel'e gitmek için basit bir şekilde Biletall.com'dan Basel uçak biletleri işlemlerini tamamlayabilmektedirler. Basel yolcuları Basel Havalimanı'nın hizmetlerinden yararlanarak ihtiyaçlarını giderebilmektedirler. Hatta yolcular Basel uçak saatleri konusunda da Biletall.com'dan aldıkları bilgiler ile herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı'nda bulunan yeme içme mekanlarından yararlanarak birbirinden lezzetli yemekleri yiyebilmektedir. EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı içerisinde yer alan büfelerde yolcular için çeşitli ürünler satılmaktadır, misafirler bu büfelerden alış verişler de yapabilmektedirler. EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı'nda turistler hediyelik eşya satan mekanlarından sevdiklerine hediyeler alabilmektedir.

Havaalanı Basel şehrine yaklaşık olarak 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Havaalanından şehir merkezine 5 dakika içinde gidebilmektedirler. Misafirler Basel kent merkezine gitmek için toplu taşıma hizmetlerinden istediklerini kullanarak ulaşım sağlayabilmektedirler. EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı'nda yer alan dış ve iç hatlar bölümleri misafirlerin yolculuklarını rahat geçirmeleri için oluşturulmuştur. Havaalanının dış hatları bölümünde bulunan misafirler istedikleri diğer dış ülkelere, iç hatlar kısmında bulunan misafirler ise İsviçre'nin diğer şehirlere seyahat edebilmektedirler. Biletall.com'da Basel uçak bileti fiyatları düzenli bir şekilde yolcuların bilgilerine sunulmaktadır.

Basel'e gitmek isteyen havayolu yolcuları en ucuz Basel uçak bileti için Biletall.com'dan merak ettikleri gerekli araştırmaları yaparak sunulan birçok kampanyadan haberdar olup bu fırsatlardan yararlanabilmektedirler. Havalimanına geldikten sonra şehir merkezine ulaşmak için çeşitli ulaşım araçlarını tercih edebilirsiniz.

EuroHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı'na inen yolcular Basel kent merkezine gitmek için kendilerini bekleyen toplu taşıma hizmeti veren araçlar ile ulaşım yapabilmektedirler. Bu araçlar ile şehir merkezine yaklaşık 5 dakika zaman zarfında ulaşım sağlanmaktadır. Basel'e gidecek olan yolcular için merak konusu olan Basel saat farkı olarak bilinmektedir. Biletall.com'da saat farkı bilgilerinde bulunmaktadır. Türkiye ile Basel arasındaki mesafe yaklaşık olarak 3.50 saat gibi bir saat farkı bulunmaktadır.

Misafirlerin Basel kentine ulaşmaları için kullanabilecekleri bir başka ulaşım olanağı ise taksilerdir. Taksiler ile Basel kent merkezine çok daha hızlı gidilmektedir. Basel şehrinde taksi ücretleri kısa mesafe sebebi ile pahalı olmamaktadır. Bunun için yolcular hiç çekinmeden taksileri kullanabilir ve Basel şehrinin her bölgesine taksiler ile gidebilirler.

Misafirler Basel Havaalanı'na iniş yaptıktan sonra EURHavalimanı Basel Mulhouse Freiburg Havaalanı'nda bulunan araç kiralama firmalarından araç kiralayarak Basel kentinde bütün görülmesi gereken yerleri görmeye gidebilmektedirler. Kiralık araçların hepsi konforlu olup oldukça lüks araçlar olduğu için biraz pahalı olabilmektedir, Ancak rahat bir sürüş özelliğine sahip bir araç isteyen yolcular bu kiralık araçları kiralayabilirler. Basel'e seyahat etmek isteyen yolcular daha erken dönemde Basel uçak bileti rezervasyon işlemleri Biletall.com'da yaptırmaktadırlar.

İsviçre yolcuları Kendileri için en uygun Basel uçak seferleri hakkında yeterli araştırmaları Biletall.com'da yapmaktadırlar. Ayrıca Basel yolcuları uçak bileti işlemleri ile birlikte birçok bilgiyi Biletall.com'dan alabilmektedirler. Bu bilgiler içerisinde en önemlisi ise Basel şehir içi ulaşım seçenekleridir. Basel'in tarihi yerlerini gezmek için otobüsler en doğru seçim olmaktadır. Belediye otobüsleri yolcuları gitmek istedikleri bölgelere ekonomik olarak götürdüğü için otobüsler tercih sebebi olmaktadır.

Basel'deki otobüs fiyatları tam bilet 3.60 CHF ve öğrenci bileti ise 3.00 CHF olmaktadır.

EuroAirport Basel-Mulhouse-Freiburg Havalimanı Havayolları

ba-favicon-white