Suvarnabhumi Havalimanı Uçak Bileti

Havaalanı

IATA

ICAO

Suvarnabhumi Havalimanı BKK VTBS

Suvarnabhumi Havalimanı Hakkında Bilgi

Bangkok, Tayland'ın başkenti ve büyük şehridir. Bu şehirde çok sayıda yapılacak aktivite vardır ve dünya üzerindeki eğlenceli şehirlerden de bir tanesidir. Aynı zamanda fiyatlar bakımından da son derece tatmin edici bir yaşantı söz konusudur. Doğal olarak bu fiyatlar konaklama imkanlarına da yansımıştır ve son derece makul fiyatlar üzerinden konforlu bir şekilde konaklamak mümkün olabilecektir. Pek çok ünlü otel zinciri de bu kente şubelerini açmıştır.

Bangkok, sadece bir turistik rota değildir. Buna ek olarak ulaşımda kavşak nokta vasfı da bulunmaktadır. Ne de olsa başta Uzakdoğu olmak üzere dünya üzerindeki pek çok yere bu kentten aktarma yapılabilmektedir. Aynı zamanda yakınlarında bulunmakta olan Phuket ve Krabi gibi adalar sayesinde de oldukça sık tercih edilen bir rota olarak bilinmektedir. Bu nedenle maceraperest kişiler, bu şehre gitmek için Bangkok uçak bileti arayışı içerisindedir.

Bu havalimanının inşasından üç yıl önce Taylandlı pilotlar Fransa'ya uçuş eğitimi almak için gitmiştir. Bu sayede Tayland ilk savaş pilotlarına sahip olmuş ve bu havalimanında çalışmaya başlamışlardır. Aynı zamanda Vietnam Savaşı sırasında da ABD üssü olarak yine Don Mueang Havalimanı kullanılmıştır. Buna ek olarak bu havalimanı kraliyet yandaşları ile devletçiler arasında da son derece çetin çatışmalara sahne olmuştur. Bangkok ucuz uçak bileti için Biletall.com'u kullanan kişilerin Tayland seyahatlerinin buradan başlaması mümkün olabilecektir.

Kişiler, Bangkok uçak biletleri işlemlerini Biletall.com'dan tamamlar tamamlamaz bu havalimanına doğru yolculuklarına başlayabilirler. Aynı zamanda bu havalimanında çok sayıda imkan da mevcuttur. Bunlara arasında kafeler, lokantalar, büfeler ve yerel para biriminin elde edilmesini mümkün kılan döviz büroları yer almaktadır. Bunun yanı sıra Araç kiralama ofisleri de bu alanda mevcuttur. Elbette 24 saat boyunca açık olan bu havalimanında bazı müesseseler sadece belirli saat dilimleri içerisinde hizmet veriyor olabilir.

Bangkok uçak saatleri konusunda da emin olunduktan sonra hangi imkanlardan istifade etmenin mümkün olabileceği anlaşılacaktır. Biletall.com'da Bangkok uçak bileti fiyatları düzenli bir şekilde sunulmuş bulunmaktadır ve kişileri bütçelerine uyan seçenekten yana tercihlerini kullanabilirler. Bu havalimanı, şehir merkezine yaklaşık olarak 23 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Bu nedenle kişileri nispeten uzun bir yolculuk beklemektedir.

Bu kente gitmek isteyenler en ucuz Bangkok uçak bileti için Biletall.com'dan rahatlıkla istifade edebilirler. Buna ek olarak Bangkok uçuşlarında kişilerin ne şekilde şehir merkezine ulaşabilecekleri de düşündürücü bir konudur.

Havalimanı ile şehir merkezi arasında yer alan toplu taşıma ağı sayesinde son derece kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilecektir. Otobüs ile ulaşım son derece ekonomiktir. Aynı zamanda toplu taşıma seçeneği her 12 dakikada bir hareket etmektedir. Ne de olsa Don Mueang son derece işlek bir havalimanıdır. Bangkok saat farkı da doğru bir şekilde hesaplandığı zaman bu otobüslere yetişebilmek mümkün olacaktır.

Kişiler şüphesiz ki konforlu ve hızlı bir yolculuk seçeneği için taksi ile ulaşım seçeneğinden yana da tercihlerini kullanabileceklerdir. Aynı zamanda taksi ulaşımı son derece makul fiyatlı olduğundan dolayı kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Pek tabi kalabalık gruplar için de ideal bir seçenek olarak dikkat çekecektir.

çok sayıda araç kiralama seçeneği, Don Mueang Havalimanı içerisinde mevcuttur. Bu seçenekler arasından kişiler, arzu ettiklerini tercih ederek güvenilir bir şekilde araçlarını kiralayabilirler. Aynı zamanda bazı hava yolu firmaları yolcularına özel kampanyalar da icra edilmektedir. Bundan dolayı da Bangkok uçak bileti rezervasyon işlemleri Biletall.com'dan yapılır yapılmaz bu araç kiralama seçeneklerini araştırmak icap edecektir.

Gezginler, bütçelerine ve beklentilerine uygun olan Bangkok uçak seferleri ile ilgili gerekenleri yaptıktan sonra toplu taşıma araçları hakkında da bilgi edinmek isteyeceklerdir. Bangkok halkının ve turistleri sık tercih ettiği toplu ulaşım seçeneği metrodur. Metro hattı sayesinde şehrin pek çok noktasına trafik ve benzeri sıkıntılar olmadan ulaşılması mümkün olabilecektir. Metrolarda kartlı sistem geçerlidir ve bu kartlara bakiye yüklenmesi icap edecektir. Her biniş karttan 30 Baht civarında kontör harcanacaktır.

Suvarnabhumi Havalimanı Havayolları

flight
ba-favicon-white