Midyat Güneydoğu Turizm Otobüs Bileti

Midyat Güneydoğu Turizm

Midyat Güneydoğu Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  40 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1977
 • KURUCU
  Midyat Güneydoğu Turizm

Midyat Güneydoğu Turizm Hakkında

Midyat Güneydoğu Seyahat 1977 Yılından itibaren şehirlerarası otobüs firması olarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Mardin / Midyat merkezli olan Midyat Güneydoğu Seyahat firması şehri ile bağdaşmış bir şekilde güler yüzlü, disiplinli, %100 müşteri memnuniyeti için kaliteli hizmetine devam etmektedir. 

Midyat Güneydoğu Seyahat'e ait yaklaşık 15 şube bulunmakta ve merkez şube olarak Estel Otogar'ı kullanmaktadır. Diğer şubeleri ise İstanbul, Ankara, Mersin, İzmit gibi büyük şehirlerdedir. 

Midyat Güneydoğu Seyahat otobüs bileti için Biletall.com'dan firmaya ait, geneli Doğu kalkışlı ve varışlı olan seferleri sorgulayabilir, Midyat Güneydoğu Seyahat seferlerine ait bilet fiyatları ve sefer saatleri ve daha fazlasını inceleyip, diğer firmalar ile karşılaştırarak en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Midyat Güneydoğu Seyahat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Doğu bölgesinin en iyi ve kaliteli firmalarından birisi olması,
 2. çalışan ekibin dürüst, saygılı, müşteriye önem veren ve ilgili olması,
 3. Bilet fiyatlarının uygun olması,
 4. Filosunda bulunan otobüs özelliklerinin fazla ve yeni olması,
 5. Seyahatiniz boyunca ikram, su gibi ihtiyaçların karşılanması ve durduğu dinlenme tesislerinin kaliteli olması.

Midyat Güneydoğu Seyahat özel Terminalleri

Firmaya ait özel terminal bulunmamaktadır. Doğu seferlerinin genelinde uzun seyahat süresi olmasından dolayı firma kaliteli dinlenme tesislerinde mola vermektedir. 

Firmanın mola verdiği tesislerden bazıları Askoç Park , Akün Pozantı, Koçhisar Tesisleri, Bolu Tursan, Ereğli Vatan, Akşehir özkan, Kula STR  gibi yolculara kaliteli hizmet sağlayan dinlenme tesisleridir.

Midyat Güneydoğu Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Midyat Güneydoğu filosunda yaklaşık 7/10 araç bulunmaktadır. Araçların geneli Mercedes markalı ve konforlu seyahat edebilmeniz için yeni özellikli otobüslerdendir. 

Filoda bulunan araçlarda rahat koltuk, TV ekranı, wifi gibi gibi başlıca özellikler yer almaktadır.

Midyat Güneydoğu Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Midyat Güneydoğu Seyahat firmasından satın aldığınız otobüs biletleri için yazahanelerine gidebilir veya 0482 462 1530 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Opsiyon süresi dolmuş olan biletlerde iptal/iade yapılmaz.

Biletall.com'dan satın aldığınız Midyat Güneydoğu Seyahat firmasına ait otobüs biletlerinin iptali için, online iptal/iade yapabilir veya Biletall.com müşteri hizmetlerini 0(850) 360 32 58 arayabilirsiniz.

ba-favicon-white