Sahil Gülü Turizm
Sahil Gülü Turizm

Sahil Gülü Genel Tanıtımı

Sinop da kurulduğu günden beri amacı kaliteli bir hizmet sağlayarak sektörde ki öncü firmalar arasında yer almak olan firma bu alanda çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Yolculara kalitesi ve sürekliliği olan bir hizmet veren firma Sahil Gülü otobüs bileti alan her bir yolcunun konforu ve memnuniyetini göz önünde bulunduran bir taşımacılık anlayışı ile hareket etmektedir.


Sahil Gülü Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Yapacağınız seyahatlerde Sahil Gülü otobüs bileti alarak bu firmayı tercih etmeniz için oldukça çok sebebiniz olacaktır bu sebeplerden 5 tanesi aşağıda bulabilirsiniz:

  • Uzman ekip ile güvenli ve risksiz bir yolculuk 
  • Araç içi sunulan ücretsiz ikramlar
  • Kurumsallık ile sorunlara yapıcı bir çözüm uygulamaları
  • Temiz ve yeni araçlar ile seyahat imkanı
  • Sık sefer sayısı ile uygun fiyatlı ulaşım imkanı


Sahil Gülü Özel Terminalleri

Yapacak olduğunuz seyahat için almış olduğunuz Sahil Gülü otobüs bileti ile şehirlerarası otobüs terminalleri içerisinde kendisine özel olarak ayrılmış olan peronları ile otobüsünüze ulaşabilirsiniz. Bu terminallerde bulunan gişeler ile biletlerinizi buralardan temin edebilir ya da şehir içlerinde bulunan bilet satış ofislerinden ve internet üzerinden temin edebilirsiniz.


Sahil Gülü Filosunda Bulunan Otobüsler

Sahil Gülü otobüs bileti aldıktan sonra yapacağınız her seyahatte son teknoloji ile donatılmış araçlar ile bu yolculuklarınızı yaparsınız. Firma olarak ana hedefin kalite olmasından dolayı bu alanda yapılması gereken her çalışma hızla tamamlanmaktadır. Bunun için her koltukta bir tv ekranı, okuma lambası ve emniyet kemeri gibi yolcuların hem güvenliğini sağlayacak hem de keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlayacak tüm ekipmanlara sahiptir.


Sahil Gülü Bilet İptal Prosedürü

Önceden planlanmış bir seyahatiniz için almış olduğunuz Sahil Gülü otobüs bileti ile ilgili bir iptal ya da tarih değişikliği işlemi yapmanız söz konusu olduğunda bilet satış ofisleri ya da çağrı merkezleri aracılığı ile bu işleminizi tamamlayabilirsiniz. Hareket saatinden sonra iptal işlemi uygulanmamaktadır.

Sahil Gülü Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Sahil Gülü Turizm
Firma Merkezi :
Sinop
Kurucular :
Kuruluş Yılı :
Çağrı Merkezi :
0368 67134 00
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
22
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
45 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,4 / 5