ATS Turizm Otobüs Bileti

ATS Turizm

ATS Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  177 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2015
 • KURUCU
  Ali Sürücü

ATS Turizm Hakkında

ATS Turizm firması, müşterilerinin değişiklik gösteren beklentilerine en doğru zamanda en ideal çözümleri sağlayarak güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaya çalışmaktadır. üstelik müşteri memnuniyeti esası hakkında da beklentiyi en üst düzeyde karşılamaktadır. Söz konusu olan bu firmanın sektör genelinde referans ve belirleyici marka konumuna gelmek istemesi de dikkat çekmektedir. Müşterilerinin güvenliğini sağlayabilmek için bütün önlemleri almaya çalışmasının yanı sıra hem hizmet kalitesinin hem de müşteri memnuiyeti esasının seviyesini üst sınırlara çıkarmaya uğraşmaktadır. Ayrıca filosunda mevcut durumda olan modern ve gelişmiş otobüsler ile müşterilerine rahat ve konforlu bir yolculuk yapma olanağı sağlarken bünyesinde bulunan personelleriyle de sunduğu hizmet alternatifleriyle %100 oranında müşteri memnuniyeti elde etmeyi amaçladığı net bir şekilde ifade edilebilir.

ATS Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Ayrıca ATS Turizm firması bünyesinde yer alan bütün personellerin hatta özellikle şoförlerin eğitim almış olması son derece büyük bir önem içermektedir.
 2. Yolculuklar sırasında yolcuların güvenliğine de gereken önemi ve özeni göstermeye çalışan ATS Turizm firması şoförlerinin tamamının dikkatli ve eğitimli kişililer olduğu söylenebilir.
 3. Bununla beraber bütün trafik kurallarına tam anlamıyla uymasına da büyük oranda dikkat edilmektedir.
 4. Müşterilere kaliteli ve konforlu bir seyahat olanağı sağlanırken güvenlik bakımından da bütün önlemler alınıp yolcuların varış yerlerine herhangi bir problem yaşamadan gitmeleri sağlanmaktadır.
 5. Hizmet kalitesi esasına özen gösteren ve köklü bir şirket olarak ifade edilen ATS Turizm firması ile yolculuk etmek için çok sayıda neden sıralanabilir

ATS Turizm özel Terminalleri

Söz konusu olan ATS Turizm firmasının filosunda mevcut olan 2+1 koltuklarla yolculuklarınız sırasında adeta ev rahatlığında hissediyormuş gibi seyahat edebilirsiniz. Bu sayede çok daha konforlu bir yolculuk deneyimi yaşama olanağına sahip olmanız mümkün hale gelecektir. Sizler de ATS Turizm firmasının şube ve terminallerine giderek bu firmanın otobüs seferlerinden bilet alabilir ve mükemmel bir yolculuk deneyimi elde edebilirsiniz.

ATS Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Firma kapsamında yer alan ve yolculara sunulan otobüslerin tamamı teknolojik ve modern donanımlara sahip durumdadır. Bu özelliklerinin yanı sıra seyahatiniz boyunca kesinlikle sıkılmadan vakit geçirmenizi ve uzun yolculukları tabir-i caizse göz açıp kapanana kadar bitirmenizi sağlamaktadır.

ATS Turizm Bilet İptal Prosedürü

ATS Turizm firması dahilinde üst düzey güvenlik önlemleri alınıp gerçekleştirilen seferlerle varış noktasına problemsiz ulaşmanız sağlanmaktadır. Bununla beraber herhangi bir şekilde mal ve can kaybı yaşanmaması için de gerekli tedbir ve önlemler alınmaktadır. İnsanı değerli gören bir şirket olarak ifade edilen ATS Turizm firması için müşteri memnuniyeti esası ve iş ahlakına uygun bir şekilde hizmet sunabilmek, ticari kavramların önüne geçerek önem kazanmaktadır. Bu gibi detaylar ATS Turizm firması adına son derece önem taşımaktadır. Sizler de seçimlerinizde bu bilgileri göz önüne alabilir ve firma seçiminizi yapabilirsiniz.

Otobüs Biletleri

bus
ba-favicon-white