Erektaş Seyahat
Erektaş Seyahat

Erektaş Seyahat Genel Tanıtımı

1987 yılında Ömer Yaşar Baç tarafından Tokat merkezli olarak kurulmuş olan Erektaş Seyahat o günlerden bugünlere kadar gelmeyi başarmış olan önemli bir turizm firması olarak faaliyet vermeye devam etmektedir. Filosunda yer alan son model Mercedes otobüslerle gerçekleşen seyahatlerde kendinizi güvenlik önlemleri alınmış olarak konforlu bir şekilde seyahat etme imkanınız sağlanmaktadır. Başarının asla tesadüf olmadığına inanan Erektaş Seyahat sektörde bulunan diğer firmalar ile rekabet ederken haksız rekabetten uzak durmaya ve ticari kaygıların hizmet kalitesine gölge düşürmesine izin vermemektedir. Gerek kullanmış olduğu otobüsler gerekse sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile Erektaş Seyahat yolcularına son derece konforlu ve kaliteli bir yolculuk imkanı tanımaktadır. Erektaş Seyahat bünyesinde görev yapmakta olan personellerin tümü eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış kişiler olmalarının yanı sıra iş ahlakına uygun davranışlar sergileyerek güler yüzlü hizmet kalitesini tercih etmektedirler. Erektaş Seyahat ile yapacağınız yolculuklarda konforunuz sağlanırken bir yandan can ve mal güvenliğinizin korunabilmesi adına önlemler alınmakta ve seferler yüksek güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Bu sayede varacağınız noktaya hızlı giderken bir yandan da güven içerisinde gitme imkanı sunulmakta ve seyahatlerinizin huzurlu bir biçimde tamamlanması sağlanmaktadır.

Erektaş Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Erektaş Seyahat yolcularına sunmuş olduğu hizmetler ile öncü olmayı başarabilmiş firmalardan bir tanesidir. Yine de Erektaş Seyahat ile yolculuk yapmak için göz önünde bulundurulması gereken beş önemli sebep şu şekilde sıralanabilir:

  • Güler yüzlü çalışan kadrosu ile sizlere yolcuğunuz boyunca kaliteli hizmet sunulmakta ve böylelikle uzun yolculuklarınızın keyifli ve konforlu geçmesini sağlanmaktadır.
  • Erektaş Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve çağın gerekliklerine uygun olarak seçilmiştir, otobüslerinde yer alan koltuk arkası TV, mp3 ve kulaklıklar ile yolcularına sinema ve TV izleyerek yolculuk etme imkanı tanır.
  • Yolcuların konforunu sağlamak amacı ile seyahatlerde birçok imkan sunulmasının yanı sıra rahat koltukların da çok önemli olduğu düşünülmekte ve çok uzun yolculuklar için oldukça rahat olan otobüsleri tercih etmektedir.
  • Teknolojik anlamda çağın gerekliklerini yerine getirmenin yanı sıra seyahatlerinizi güvenli bir biçimde yapabilmeniz adına yolculuklar esnasında tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve böylelikle varacağınız noktaya hızlı ama güvenli bir biçimde ulaşmanız sağlanmaktadır.
  • Erektaş Turizm yolcularına büyük önem vermekte ve bu doğrultuda mütşeri memnuniyetine büyük önem vermektedir bu sebeple yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına sürekli olarak yenilenmekte ve kaliteden taviz vermemektedir.

 

Erektaş Seyahat Özel Terminalleri

Erektaş Seyahat otobüs terminallerinde yer alan peronlarda yolcularına hizmet sunmaktadır. Bilet temini ve diğer tüm konular için ise internet sitesinden ve telefonla ulaşabileceğiniz gibi terminal ve şube yazıhaneleri ile iletişime geçerek de hizmet alabilmektesiniz.

Erektaş Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Erektaş Seyahat filosunda yer alan Mercedes marka otobüsler çağın sunduğu teknolojik imkanları bünyesinde barındırmakta ve bu donanımlar yolcuların kullanımına sunularak keyifli ve kaliteli bir yolculuk süreci geçirmeleri sağlanmaktadır.

Erektaş Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Erektaş Seyahatten almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda sefer saatinden en az 24 saat önce bilet iadesini yapmanız gerekmektedir aksi halde zamanı geçmiş başvurular için herhangi bir prosedür uygulanamamaktadır.

Erektaş Seyahat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Erektaş Seyahat
Firma Merkezi :
Maraş
Kurucular :
Semih Salim Baç
Kuruluş Yılı :
1987
Çağrı Merkezi :
0549 549 77 77
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
34 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,1 / 5