Hedef Turizm
Hedef Turizm

Hedef Turizm Genel Tanıtımı

Sivas merkezli olarak kurulan Hedef Turizm kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir bakış açısına sahip olmayı ilke edinmiş olup rakipleri arasında ilkleri yapmayı başarmış olan öncü bir seyahat firmasıdır. Kurulduğu günden bu yana yenilikler yaparak hizmet vermeye devam eder Hedef Turizm yolcularına konforlu ve huzurlu bir yolculuk deneyimi yaşatabilmek adına her türlü ihtimali düşünüyor ve bu doğrultuda kendisini geliştirecek çalışmalar yapmaya devam ediyor. Filosunda yer alan otobüslerin sahip olduğu modern ve teknolojik özellikler ile yolcularına uzun yollarda bile sıkılmadan yolculuk yapma ve konforlu bir seyahat imkanı tanımaktadır. Güler yüzlü çalışan kadrosu ile beraber hizmet vermekte olan Hedef Turizm personellerinin saygılı ve dürüst kişiler olmasına özen göstererek yolcularına konforlu ve kaliteli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Yol boyunca yapılan ikramlar ve otobüslerin sahip olduğu teknolojik özellikler ile yolcuların tümüne kaliteli ve konforlu bir seyahat imkanı sunulmaya çalışmakta ve bu yolculukların güvenlikli bir biçimde tamamlanabilmesi için yüksek güvenlik önlemleri alınarak hizmet sunulmaktadır.

Hedef Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Hedef Turizm gerek edinmiş olduğu prensipler gerekse müşterilerine verdiği değer ile tercih edilme olasılığını yüksek tutan bir seyahat acentesidir. Onlarca sebep içerisinden Hedef Turizm’i tercih etmek için en önemli beş sebep ise şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Hedef Turizm yolcularının tümüne aynı oranda değer vermekte ve her bir yolcunun özel olduğunu düşünerek tüm yolculara aynı saygı, özen ve güler yüz ile hizmet sunmaya özen göstermektedir.
  • Hedef Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özelliklere sahip olup yolcularına konforlu, kaliteli ve güvenlikli bir yolculuk imkanı sunarak huzurlu bir yolculuk geçirilmesini sağlamaktadır.
  • Hedef Turizm bünyesinde görev yapmakta olan personellerin tümü güler yüzlü hizmet kalitesini benimsemiş olup bu şekilde hizmet sunmaktadır.
  • Hedef Turizm eksiklerini belirleyip bu eksikleri tamamlarken müşteri yorumlarını ve eleştirilerini göz önünde bulundurarak yolcuların beklenti ve isteklerini karşılayacak özelliklere sahip olmayı amaçlamaktadır.
  • Hedef Turizm seyahat esnasında yüksek güvenlik önlemleri alarak yolcuların can ve mal sağlığını korumaya özen göstermekte ve bu doğrultuda yolcularına güvenlikli bir seyahat imkanı tanımaktadır.

Hedef Turizm Özel Terminalleri

Hedef Turizm yolcularına şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan peronlarında hizmet vermektedir. Bilet temini, seyahat bilgisi gibi konular için ise terminal yahut şubelerde yer alan yazıhaneler ile iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz. Online aldığınız biletlerin dökümü yahut telefon ile rezervasyon için yine bu merkezlere başvurabilirsiniz. 

Hedef Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Hedef Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern ve teknolojik özellikler ile bezenmiş olup yolculara kaliteli ve konforlu bir seyahat imkanı tanımak amacı ile özenle seçilmiştir. Otobüslerin tümünde internet hizmeti bulunmakta ve böylelikle yolcuların internetten yararlanmaları sağlanmaktadır. Otobüslerde aynı zamanda ikram, su ve televizyon gibi özellikler de yer almaktadır.

Hedef Turizm Bilet İptal Prosedürü

Hedef Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptal edilebilmesi yahut açığa alınabilmesi için sefer saatinden en az 24 saat önce biletlerin şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelere iadesinin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir. Tarihi geçmiş biletler için ise iptal gibi durumlar söz konusu değildir.

Benzer Firmalar

Hedef Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Hedef Turizm
Firma Merkezi :
Sivas
Kurucular :
Osman Doğan, Mehmet Emin Doğan
Kuruluş Yılı :
2006
Çağrı Merkezi :
0 346 226 43 96
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
16 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,5 / 5