Lider Anatolia Otobüs Bileti

Lider Anatolia

 • GENEL MERKEZ
  Çorum
 • KURULUŞ YILI
  2014
 • KURUCU
  Hasan Ceylan

Lider Anatolia Hakkında

Lider Anatolia Turizm, çorum'un önde gelen firmaları arasında yer alan Lider Turizmin kapanması sonucunda, bu firmanın ayakta kalan ortakları tarafından kurulmuştur. Yeni firmanın yönetim kurulu başkanı Nadir Demir olmuş ve çok kısa bir süre içerisinde seferlerine başlayarak, Lider turizmin kalite ve çizgisini yenileyerek sürdürmüştür. Kısa bir süre sonrasında yeni bir yönetim ve yeni isim değişikliği ile tekrardan yüzü yenilenen firma Hasan Ceylan yönetiminde Şahin Lider Anatolia Seyahat olarak hizmetlerine devam etmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Samsun, Uşak, Afyon, Mersin, Bodrum, Denizli, Hatay gibi noktalara anında kendini yenileyerek seferlerine başlamıştır. İşinin uzmanı ve eğitimli elemanları ile yolculuğunuzun tamamı güve içerisinde tamamlanmaktadır.

Lider Anatolia Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Birkaç dönemdir isim ve yönetim değişiklikleri ile yüzü değişse de kalite ve konfor sunma adına titiz çalışmaları aynı kalitede devam etmektedir. Ayrıcalıklı hizmetleri ile huzurlu yolculuklar sunan firma, farklı özellikleri bir arada sunarak kuruluşundan çok kısa bir süre içerisinde hızlı bir ivme kazanarak yolcuların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Bu alanda Lider Anatolia Turizmi tercih etmek için beş önemli neden bulunmaktadır.

 1. Güler yüzlü personeli ile her alanda yolcuların tüm beklentileri ve ihtiyaçları karşılanmaktadır.
 2. Koltuk ekranları üzerinden uydu yayınları ve wi-fi bağlantısı üzerinden internet bağlantısı sunulmaktadır.
 3. Konfor ve rahatlık sunacak her detay düşünülmüş araç iç dizaynlarında rahat koltuk özelliklerinin yanında araçların içi düzenli olarak havalandırılmaktadır.
 4. Yolculuklar sırasında belirli alanlarda molalar verilmektedir. Bu da yolcuların sorunsuz bir şekilde yolcuklarını tamamlamasını sağlayacaktır.
 5. Online şubelerden, çağrı merkezlerinden ya da acentelerden anında firmaya ulaşmak mümkün olmaktadır.

Lider Anatolia Turizm özel Terminalleri

çorum başta olmak üzere merkezi noktalarda acenteleri bulunan Lider Anatolia Turizm, en çok şubesi İstanbul, Ankara ve çorum merkezleri içerisinde yer alıyor.

 • Ankara Aşti Şubesi ( Tel: 0 312 224 0519 )
 • Antalya Şubesi ( Tel: 0 242 331 21 19 )
 • Bodrum Şubesi ( Tel: 0 252 316 1014)
 • çorum Merkez Şubesi ( Tel: 0 364 505 0119 )
 • İstanbul Harem Şubesi ( Tel: 0 216 342 1492 )
 • Isparta merkez Şubesi ( Tel: 0 246 227 3232 )

Lider Anatolia Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Lider Turizm otobüsleri içerisindeki koltuklar ergonomik tasarımları ile yolcularına maksimum konfor özellikleri sunmaktadır. Firmanın internet üzerinden bilet alınmasını oldukça kolay bir hale getiren sistemi bulunmaktadır. Bu da yolcuların Türkiye'nin her alanında pratik bir şekilde bilet rezervasyonlarını yaptırmalarını sağlayacaktır. Ayrıcalıklı yolculuklar sunma hedefi ile araçları tamamen teknolojik özelliklerle donatılmış olmaktadır. Bu sayede yolcuların uzun süren şehirlerarası yollarda herhangi bir sorun ile karşılaşması mümkün olmamaktadır. Otobüslerin iç dizaynları geniş ve ferah özelliklerden oluşmaktadır. Bu da yolcular için çok daha konforlu bir yolculuk oluşmasını sağlayacaktır. Emniyet kemeri, havalandırma sistemi, araç takip sistemi, Tv modülü gibi teknolojik özellikleri ile Lider Anatolia Turizm yolcuları huzurlu bir şekilde seyahat etmektedir.

Lider Anatolia Turizm Bilet İptal Prosedürü

Lider Anatolia Turizm yolcuları tüm işlemlerini online şubeler üzerinden tamamlayabilmektedir. Bunun yanında bulunduğunuz şehirlerdeki acentelere uğrayarak ta tüm işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlamanız mümkün olacaktır.

LİDER ANATOLİA İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus
ba-favicon-white