Divriği Nazar Turizm Otobüs Bileti

Divriği Nazar Turizm

 • İSTASYON SAYISI
  27 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2017
 • KURUCU
  Divriği Nazar Turizm
 • FİRMA SKORU
  4,4

Divriği Nazar Turizm Hakkında

Profesyonel bir şekilde şehirlerarası otobüs firması olarak hizmet veren Divriği Nazar Turizm kurulduğu günden itibaren sektörün ulaşım ihtiyacını karşılıyor. Geniş hizmet ağı ile müşterilerine yardımcı olan Divriği Nazar güvenilir bir yolculuk imkanı sunuyor.

Kaliteden ödün vermeden ekonomik fiyat politikasına uygun bir şekilde hizmet vermekte olup deneyimi ve tecrübesi ile ön planda yer alıyor. Tüm hizmet içeriğini yasal çerçeve içerisinde sunuyor.

Divriği Nazar Turizmi Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Sivas'a kaliteli bir yolculuk yapmak istediğinizde profesyonel hizmet alabilirsiniz.
 2. Güler yüzlü hizmet ilkesine bağlı olarak destek sunulmaktadır.
 3. Otobüsleri temiz ve bakımlıdır.
 4. Otobüs içi ikramlarında kaliteli seçenekler kullanılır.
 5. Koltukların arkasında dijital ekran özelliği bulunuyor ve yolculuk keyfini iki kata çıkarıyor.

Divriği Nazar Turizm özel Terminalleri

Kurumsal hizmet içeriği ön planda yer alan firmanın kendine ait bir terminali bulunmuyor. Otogarlar içerisinde yer alan yazıhanelerinden bilgi alabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir bir hizmet almak istediğinizde firmanın sunduğu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

Firma güler yüzlü hizmet ilkesi ve müşteri memnuniyetine de önem vererek çalışmalarını sürdürüyor.

Divriği Nazar Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Divriği Nazar otobüs filosunun genelinde koltuk arkalarında uydu yayını bulunmaktadır. Bu dijital ekranları kullanarak yolculuğunuzu keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca müzik yayını da yapılıyor ve istediğiniz tarzı seçerek kulaklıklarla dinleyebilirsiniz.

Okuma lambası hizmeti de bulunan firma tüm hizmetini memnuniyetiniz üzerine kurulmuştur. Otobüsleri temiz ve bakımlıdır. Ayrıca en yeni donanıma da sahiptir. Eşyalarınız otobüslerin bagaj bölümüne özel olarak yerleştirilir.

Ulaşım sırasında eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmemektedir. Otobüslerde cep telefonu kullanımı serbest olup herhangi bir sorun yaşanmamaktadır.

Divriği Nazar Turizm Bilet İptal Prosedürü

Planlarınızda herhangi bir değişiklik olduğunda firmanın kurumsal müşteri hizmetleri numarası olan 0346 418 2727'yi arayarak destek alabilirsiniz.

Bilet iptali veya değişiklik isteklerinizi Biletall.com'dan satın aldığınız Divriği Nazar otobüs bileti için müşteri memnuniyeti içerisinde yapılmakta olup profesyonel hizmet verilir. Bunun için seyahatlerinizde firmanın sunduğu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz.

bus
ba-favicon-white