Mercan Tur Otobüs Bileti

Mercan Tur

 • İSTASYON SAYISI
  16 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2020
 • KURUCU
  Mercan Tur
 • FİRMA SKORU
  3,6

Mercan Tur Hakkında

En uygun fiyatlarla Mercan Turizm biletlerini listele, Biletall.com'dan hızlı ve güvenle satın al ! Mercan Turizm otobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da!

2020 yılında kurulmuş olan Mercan Turizm genç ve profesyonel çalışma ekibiyle yolcuların güvenini kuruluşundan itibaren kazanmaya başlamıştır. Balıkesir ve çevresinde hizmet veren Mercan Turizm sektörde yeni bir çağ açmayı hedeflemektedir.

Yolcu memnuniyetini her zaman en ön planda tutan Mercan Turizm ilk gününden itibaren yolcularının isteklerini dinlemeye başlamış ve bu yönde gelişmelerini sürdürmektedir. Mercan Turizm filosunu da yeni kurulmuş olmanın verdiği avantajla son derece modern ve yeni araçlarla oluşturmuştur. Her türlü imkânın sunulduğu bu araçlarda dilediğiniz takdirde ikramlarda verilmektedir.

Mercan Turizm ile 0532 596 96 70 numaralı iletişim numarasını arayarak şikâyetlerinizi veya görüşlerinizi yetkililere iletebilirsiniz.

Mercan Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

1- Güler yüzlü genç ve dinamik personel kadrosu

2- Yüksek konfora ve son teknoloji donanımlara sahip araçlar

3- Müşteri memnuniyetine önem verilmesi

4- Kaliteli ve bol çeşitli ikramlar

5- En son güvenlik standartlarına sahip araç filosu

Mercan Turizm özel Terminalleri

Balıkesir merkezli çalışmaya başlayan Mercan Turizm'in Balıkesir ve çevresinde birçok yazıhanesi ve şubeleri bulunmaktadır. Ancak Mercan Turizm'in özel bir terminali bulunmamaktadır.

Mercan Turizm Bilet İptal Prosedürü

Mercan Turizm otobüs biletini açığa alma veya otobüs biletinde değişiklik yapmak için firmanın şubelerine gidebilir veya 0532 596 96 70 numaralı Mercan Turizm çağrı Merkezi'ni arayarak biletiniz ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz. Opsiyon süresi geçmiş biletler için işlem yapmak mümkün değildir.

Biletall.com'dan almış olduğunuz Mercan Turizm bilet iptalini yine Mercan Turizm şubelerinden veya Mercan Turizm internet sitesinden “Kolay İptal/İade” alanından online şekilde sefer saatinize 24 saat kalaya kadar tüm ücretin iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sefer saatinden 12 saat öncesinde biletinizi iptal etmek isterseniz 6 ay boyunca geçerli biletinizin değeri kadar açık bilet alabilirsiniz.

bus
ba-favicon-white