Bafra Seyahat Otobüs Bileti

Bafra Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  54 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2014
 • KURUCU
  Recep Saruhan
 • FİRMA SKORU
  4,2

Bafra Seyahat Hakkında

Bafra Seyahat otobüs şirketinin online bilet satın alma ve diğer bilet işlemlerini web sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye genelinde ileri gelen bütün otobüs şirketleri arasında adını geçirmeyi başarmış bir firmadır. Sizler de seyahatlerinizde bu otobüs firmasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yerle alakalı web adresinde herhangi bir bilgi bulamadıysanız eğer kesinlikle iletişim bilgilerini kullanmalı ve firmayla irtibat kurmalısınız. Yani kısacası bilet satın almak istediğinizde pek çok kolaylık sizlere sunulacaktır. Web adresi üzerinden gerçekleştirilecek Bafra Seyahat otobüs bilet işlemlerinde herhangi bir ek ücret ödemek durumunda kalmazsınız. Yani belirtilen bilet fiyatı ne yazıyorsa onu ödemiş olursunuz. Bu konuda bağlı bulunduğu sektörün ve firma ilkelerinin gerekliliklerini yerine getiren Bafra Seyahat firmasının son derece iddialı olduğu da net bir şekilde ifade edilebilir. Sizler de ihtiyaç duymanız halinde firma tercihinizi Bafra Seyahat firmasından yana yapabilir ve kaliteli bir yolculuk elde edebilirsiniz.

Bafra Turizm özel Terminalleri

Söz konusu olan Bafra Seyahat turizm şirketinin faaliyet gösterdiği bölgelerden bazıları; Alaçam, 19 Mayıs, Cevizli, Bafra, Güzelyalı, Gebze, İçmeler, Havza, İzmit, İstanbul, Kaynarca, Kavak, Osmancık, Merzifon, Samsun, Sakarya, Sultanbeyli, Sancaktepe, Tuzla ve Taflan gibi bölgelere otobüs seferi düzenlemektedir. Bafra Seyahat şirketi, kendi markası için otobüs terminallerinde ayrılan peronlarda müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yolcu indirme ve bindirme işlemlerini de bu peronlarda gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda sefer bilgisi, bilet temini ya da yolculuğunuzla alakalı diğer sorularınız için şube ya da terminallerde mevcut olan Bafra Turizm yazıhaneleriyle iletişim kurmalısınız.

Bafra Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Bafra Seyahat filosunda Setra, Mercedes ya da Travego gibi araçların modern modelleri bulunmaktadır. Bu otobüslerde ise 2+1 koltuk alternatifi, kulaklık, koltuk arkası TV ya da internet gibi çeşitli avantajlar sağlanırken yine araçlarda yer alan klimalarla otobüs içinde yer alan havanın devamlı yenilenmesi ve alerji ya da astım sorunu olan yolcuların rahatça seyahat etmeleri sağlanmaktadır.

Bafra Turizm Bilet İptal Prosedürü

Otobüs biletinizin iptal edilmesi gerektiği durumlarda satın aldığınız bileti, söz konusu olan sefer saatinden minimum 24 saat öncesine kadar yazıhanelere teslim etmeniz gerekir. Aksi bir durumda iptal edilme işleminiz gerçekleşmeyebilir.

bus
ba-favicon-white