İstanbul Kalesi Otobüs Bileti

İstanbul Kalesi

 • İSTASYON SAYISI
  124 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2010
 • KURUCU
  İstanbul Kalesi

İstanbul Kalesi Hakkında

İstanbul Kalesi firması kurulduğu günden beri vizyon ve misyon sahibi olarak hareket etmiştir. Vizyonu ve misyonu itibariyle müşterilerine güvenli ve kaliteli yolculuk hizmeti sumak olmuştur. Kurulduğu zamandan beri sürekli yolcu sayısını artırma hedefiyle hareket etmiş ve yolcularının ihtiyaçlarını gözetmiştir.

Profesyonel ve güler yüzlü şoför ve kabin memurlarıyla da müşterilerine güvenilir bir yol hizmeti sunmuştur. İstanbul, Ankara, İzmir , Bursa, Denizli seferleriyle de birçok yöne giden müşteriye yol hizmeti sunuyor.

İstanbul Kalesi otobüs bileti ise ekonomik bir fiyata sahip olduğu için de tercih sebebi olabilmektedir.

İstanbul Kalesi Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

İstanbul Kalesi firmasını tercih etmek için birçok sebep bulunmaktadır. Müşterilerinin haklarına her zaman saygılı olan firma bütün hizmetlerini bu vizyonda geliştirmektedir. Bu firmayı tercih etmek için en önemli sebepler:

 1. Müşterilerinin zamanına ve haklarına saygılı ve müşterilerinin haklarını korur.
 2. Güvenli yol hizmeti sunar.
 3. İlgili ve güler yüzlü kabin hizmeti sunar.
 4. Sürekli gelişme ve yenileşme ihtiyacı içindedir.
 5. Müşterilerinin zamanına dikkat ederek bilgi verdiği zamanda otogarda olur.

Bu sebepler en önemli sebepler olsa da İstanbul Kalesi bileti alanlar ve bu firmayla yolculuk yapanlar daha çok tercih sebebi olduğunu söylerler.

İstanbul Kalesi özel Terminalleri

Şehirlerarası otobüs terminallerinde kendi bölümünde bilet satış hizmeti vermektedir. Ayrıca internet sitesinden de online olarak bilet almak isteyenler alabilirler.

İstanbul Kalesi Filosunda Bulunan Otobüsler

Kurulduğu günden beri sürekli en güvenli ve yeni otobüsleri bünyesine alarak güvenilir bir yolculuk hizmeti sunmayı amaç edinmiştir. Filosunda bulunan otobüslerle birçok ile seferi bulunmaktadır. En iyi markaya sahip otobüsleri ile de uzun yolculuklar bile keyifli hale gelebilmektedir. Uzun yolculuklar bile kısa bir yol gibi gelebilmektedir. Filosunda bulunan otobüslerde internet hizmeti, konforlu koltuk, telefon şarj hizmeti gibi hizmetleri de bulunmaktadır. Ayrıca yol boyunca tatlı tuzlu yiyecek, soğuk ve sıcak içecek gibi ikramları bulunmaktadır.

İstanbul Kalesi Bilet İptal Prosedürü

Bilet iptal ve değişikliği bilet saatinden 24 saat öncesine kadar bilet ücretinin tamamını iade etmek, otobüs hareket saatinden 12 saat öncesine kadar ise 6 ay içinde kullanılmak üzere açık bilete çevrilmektedir. Bu hak ve sorumluluk kanunla belirlenmiştir. İptal ve değişimi satış noktalarından ya da online işlemler ile gerçekleştirebilirsiniz.

bus
ba-favicon-white