Ulusoy Turizm
Ulusoy Turizm

Ulusoy Turizm Genel Tanıtımı

37 Modele Opel marka otobüslerle Of - Trabzon hattında yolcuların taşınması amacı ile başlayan Ulusoy Seyahat, bu şekilde ilk şirketini kurar. Her şey zamanında ilkesi ile yola çıkan firma, ikinci dünya savaşının sıkıntılı dönemlerinde araç filosuna yeni kamyonlar katarak yük taşımacılığı da yapar. Aile şirketi olarak giderek büyüyen firma, mobil ve Scana Vabis otobüsleri ile Karadeniz bölgesinin genelinde acentelikler kurmaya başlarlar. Bu aşamadan sonra firma Erzurum, Samsun, Ankara, İstanbul arasında tarifeli seferlere başlar. Aile bireylerinden bazıları İstanbul’a yerleşir ve bu durum firma için yeni atılımların başlangıcı olur. Ulusoy Seyahat ülkemizin uluslararası ilişkilerde yeni atılımlar gerçekleştirerek TIR taşımacılığına da girer. Atılımlar ve yenilikler hızla devam eder ve günümüzde dünyanın sayılı firmaları arasında Ulusoy Seyahat yerini alır. Yaklaşık 320 adeti bulan otobüs sayısı ve yıllık ortalama olarak 3,5 milyona ulaşan yolcu taşıma kapasitesi ile ülkemizin en çok tercih edilen firmaları arasında yer almaktadır.

Ulusoy Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

            Yolcu taşımacılığının öncü firmalarından olan Ulusoy seyahat, yolculuğun tamamını bir bütün olarak planlamaktadır. Konaklama tesisleri, kalkış ve varış noktaları, seyir hizmetleri ve satış hizmetleri olmak üzere tüm adımlarda yolcunun kaliteli hizmetler alması mümkündür. Özellikle Ulusoy seyahati tercih etmek için beş önemli neden sıralanabilir.

  • Kaliteli hizmetler vermek amacı ile yüksek standartlarda ve titizlikle seyahat planlamaları yapılmaktadır.
  • Müşterilerin haklarına ve zamanına saygılı olunmakta ve çalışanların moral değerleri yükseltilerek yolcularında konforlu ve rahat yolculuk yapması sağlanmaktadır.
  • Sürdürülebilir yenilikçi anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile yolcuların güvenli bir şekilde varış noktalarına ulaştırılması sağlanmaktadır.
  • Dünya standartları dikkate alınarak müşterilerin beklentileri bu ölçülerde tamamlanmaktadır.
  • Tüm ilişkilerde dürüş, açık görüşlü, adaletli ve içten bir yapı olarak hizmetler sunan Ulusoy Seyahat, kalitesi ile her zaman bir adım öne çıkmaktadır.

Ulusoy Seyahat Özel Terminalleri

            Sunulan imkanlarla saniyeler içerisinde online ortamlarda bilet satın almak mümkün olmaktadır. Her an açık olan online şubeler içerisinde bilet almanın dışında hemen hemen ülkemizin her alanında yazıhaneleri bulunan Ulusoy Seyahat şubelerine ulaşmak çok kolay olmaktadır.

  • Trabzon merkez şube (Adres: Şehirlerarası otobüs terminali no:14-15) (Tel: 0462 325 6274)
  • İstanbul Esenler Şube (Adres: Esenle Otogarı no:127-128) (Tel: 0212 658 3005)
  • Ankara Ankamall şubesi (Adres: Konya Devlet Yolu Kat:2 Akköprü) (Tel: 0312 541 1550)
  • Bursa Merkez şube (Adres: Yeni Yalova yolu şehirlerarası otobüs terminali no:23) ( Tel: 0224 261 6200)
  • İzmir Merkez şube (Adres: Işıkkent İzotaş Kemalpaşa cad. No:1/179 Bornova) (Tel: 0232 671 5960)


Ulusoy Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

      Türkiye’nin en konforlu otobüs filosuna sahip olan Ulusoy seyahat, teknolojik alanda ve konfor sunabilecek pek çok özellikler ile otobüsleri donatılmıştır. 2+1 otobüslerle çok daha konforlu ir yolculuk yapma imkânı bulunmaktadır. Yiyecek ve içecek ikramlarında Ulusoy seyahat kalitesini bulmak mümkün oluyor. Bunun yanında her koltuk kenarında bulunan elektrik prizleri ile akıllı cihazlarınızın şarj sorunu hiç yaşanmıyor. TV ve Wİ-fi hizmetleri ile de yolculuklar boyunca keyifli saatler geçirebiliyorsunuz. Geniş koltuk aralıkları bulunmakta ve ayrıcalıklı bu şekildeki hizmetleri bir standart olarak tüm yolcularına sunmaktadır.

Ulusoy Seyahat Bilet İptal Prosedürü

            Biletlerinizi online olarak anında satın alabilirsiniz. Ancak iptal durumu söz konusu olduğunda otobüsün seyahat saatinden en az 24 saat öncesinde bilet sahibinin doğrudan Ulusoy seyahat şubelerine uğramaları gerekli olmaktadır.

Ulusoy Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Ulusoy Turizm
Firma Merkezi :
İstanbul
Kurucular :
-
Kuruluş Yılı :
1937
Çağrı Merkezi :
0 212 444 18 88
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
64 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,9 / 5