Villa Seyahat
Villa Seyahat

Villa Seyahat Genel Tanıtımı

            Mersin Villa seyahat kurulduğu günden bu yana son model araçları ile hizmetler sunmaktadır. Hizmette öncü, zaman saygı ilkesi ile çalışmalarını yürüten firma, üç araçla başladığı hizmet yolculuğuna günümüzde 16 araçla devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana farklı noktalarda acenteler açarak hizmet ağını genişletmeye çalışan firma, güler yüzlü ve deneyimli personelleri daima müşteri memnuniyet ön planda olarak çalışmalarını yürütmektedir. Açık büfe ikramları, güvenli ulaşım ilkeleri ile hesaplı seyahatin konforlu adresi olmaktadır. Tamamı özmal araçları ile hizmetler sunan firma, bu alanda bir ilk olarak ayrıcalık sahibi olmaktadır. Geniş bir servis ağına sahip olmakta ve terminal hizmetleri ile Mersin’de ilklere adını yazdırmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kendini hızlı bir şekilde geliştiren firma kurumsallaşmayı başaran bir firma olarak ta Mersin’de bir ilk olmaktadır. Kendi server sistemini kuran Villa seyahat, online bilet satışı yapmaktadır.

Villa Seyahat’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

            Mersin Villa seyahat bir çok ilkleri içerisinde barındıran hizmetleri ile bölgesinin en gözde acenteleri arasında yer alıyor. Villa seyahati tercih etmek için en önemli beş nedeni şu şekilde sıralayabiliriz.

  • Personelin eğitimi için kendi bünyesinde eğitim departmanı kurmuş ve personeline düzenli olarak eğitim çalışmaları yürütmektedir.
  • Sabit fiyat uygulaması sunmakta ve bu şekilde yolcular arasında farklılıkları ortadan kaldırmaktadır.
  • Kanunen de belirlenen çocuk ve özürlü indirimini bölgesinde ilk uygulayan firma olarak ta ekonomik seyahatin en konforlu adresleri arasında yer alıyor.
  • Mersin Villa Seyahat çalıştığı güzergahlarda online olarak kurduğu ortak sistem ile tüm acenteleri birbirine bağlamıştır.
  • İkramları arasında dondurma ve kahvaltı olarak boğaca sunan ilk otobüs firması olarakta yolcuların seyir halinde keyifli ve sorunsuz bir yolculuk geçirmesi sağlanmaktadır.

Villa Seyahat Özel Terminalleri

            Mersinde hizmetler sunmaya başlayan firma kısa zaman içerisinde bölgedeki bir çok alanda şubeler açmış ve güzergah sınırlarını genişletmiştir. Şubelerden birebir bilet almak mümkün olduğu gibi çağrı merkezi numaralarında da Türkiye’nin her yerinden bilet rezervasyonu yaptırmak mümkün olmaktadır. Mersin il genelinde 57 adet şubesi bulunmakta ve yolcuların istediği alanda anında acentelere ulaşması sağlanmaktadır.

  • Mersin Erdemli Şubesi ( Adres: Makro market karşısı) (Tel: 0 534 570 9595)
  • Mersin Otogar şubesi ( Adres: 7 nolu yazıhane) ( Tel: 05 324 235 2696)
  • İstanbul Esenler Şubesi ( Tel: 0 212 658 2232)
  • İstanbul Yenbosna Şubesi ( Tel: 0 212 654 4644)

Villa Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

            Modern araçlar içerisinde yolcuların seyir halinde ihtiyaç duyabilecekleri her şey bulunmaktadır. İnternet kullanımı için wi-fi şifresi sunulmakta, koltuk aralıkları konforlu kullanım adına daha geniş aralıklarda yer almaktadır. Koltuk ekranı üzerinden uydu yayını, TV, müzik, radyo bulabilmek mümkündür. Araçlarda cep telefonları serbest olmakta ve genellikle akıllı cihazların şarj sorununun olmaması adına koltuk kenarlarında prizler bulunmaktadır. Koltukların arka kısımlarındaki TV seçenekleri 13 inç özelliklerde olmakta ve USB kullanımı da mümkün olmaktadır.

Villa Seyahat Bilet İptal Prosedürü

            Satın aldığınız biletlerin iptal işlemi için yürürlükteki kanunlar gereğince 24 saat önceden şahsen acentelere müracaat etmeniz gereklidir. Bunun yanında 12 saat öncesinde müracaat ettiğinizde biletiniz 6 ay kullanıma açık olarak beklemeye alınabilir.

Villa Seyahat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Villa Seyahat
Firma Merkezi :
Mersin
Kurucular :
-
Kuruluş Yılı :
2006
Çağrı Merkezi :
0 326 444 50 33
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
56 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,3 / 5