Anamur Zafer Otobüs Bileti

Anamur Zafer

Anamur Zafer

 • İSTASYON SAYISI
  8 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1992
 • KURUCU
  Zafer Çetinkaya

Anamur Zafer Hakkında

Anamur Zafer Turizm şirketinin bütün sefer biletlerini online bir şekilde temin edebilirsiniz. Gitmek istediğiniz yere söz konusu olan bu firmanın seferi yoksa eğer bu konuda kesinlikle firmayla iletişime geçmeli ve detaylı bilgi edinmelisiniz. İnternet sitesi üzerinden Anamur Zafer Turizm firmasına ait otobüs bileti işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Anamur Zafer Turizm firmasının otobüs biletleri hakkında site üzerinden istediğiniz bilgiye ulaşamadıysanız eğer firmanın iletişim numaralarını değerlendirerek irtibat kurmanız gerekir. Bu sayede çok daha net ve detaylı bilgi edinmeniz mümkün olacaktır. İstanbul şehri için Anamur Zafer Turizm firmasına ait otobüs bileti almak istiyorsanız eğer İstanbul ya da İstanbul Anadolu seferlerini aratmanız yeterli olacaktır. Söz konusu olan bu biletlerin sınırsız şekilde sunulmadığını unutmamalısınız.

Yani gitmek istediğiniz seyahatin biletini kesinlikle son dakikaya bırakmamalısınız. Dönüş tarihiniz belliyse eğer dönüş biletinizi de erkenden almanız size fayda sağlayacaktır. Anamur Zafer Turizm firması, ülkemizin pek çok şehir ve semtinden Anamur bölgesine sefer düzenlemektedir.

Bu şehirler ve semtler arasında İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Mersin ve Hatay başta olmak üzere pek çok şehir ve semtten Anamur seferleri bu firma kapsamında sunulmaktadır. Sizler de gönül rahatlığıyla Anamur Zafer Turizm firmasını tercih edebilirsiniz.

Anamur Zafer Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Ayrıca Anamur Zafer Turizm firmasının filosunda üstün teknolojiye sahip olan ve son model nitelikler taşıyan otobüsler yer almaktadır.
 2. Anamur Zafer Turizm firmasının müşteri memnuniyeti esasına ve hizmet kalitesi düzeyine son derece büyük önem verdiği de ortada olan bir gerçektir.
 3. Söz konusu olan bu otobüs firmasının 1992 tarihinde Anamur bölgesinde ‘Anamurlunun' kendi öz şirketi olarak kurulduğu net bir şekilde ifade edilebilir.
 4. Anamur bölgesinden Mersin'e, Antalya'ya ya da Ankara'ya olan seferleri ile Anamur bölgesinin çevre illerine ve bütün Türkiye'ye açılan bir pencere olduğu da söylenebilir elbette.
 5. Aynı şekilde bu otobüs firmasının işletmesi, büyüyen ve genişleyen yapısıyla artan yolcu taşıma talebini karşılamak ve yepyeni yatırımların başlangıcını yapabilmek için çağımızın modernizasyonuyla dünya standartları kapsamında yolcu taşımacılık işini yapabilmek için bütün altyapısını hazırlamıştır.

Anamur Zafer Turizm özel Terminalleri

Dünya standartları kapsamında, modern ve çağdaş taşımacılık kavramlarıyla tüm yolcularına en kaliteli hizmeti sunmaya çalışan bir firma olduğu önemle belirtilmelidir. Anamur Zafer Turizm firmasının iletişim bilgilerini öğrenmek için web adresini inceleyebilirsiniz. Anamur Otogarında merkez olarak belirlediği bir şubesi bulunmaktadır. Mersin'e bağlı olan bu otogara giderek sizler de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca eğer uzak bir yerdeyseniz telefon numaralarını kullanarak iletişim kurabilir ve tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Anamur Zafer Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

İsterseniz online bir şekilde bilet alabilirsiniz, isterseniz rezervasyon yapabilirsiniz, eğer isterseniz direkt olarak şubelere giderek satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Anamur Zafer Turizm firmasına ait otobüs seferlerini internet adresi üzerinden rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Rezervasyon işlemleri başta olmak üzere otobüs bileti satın alma işlemlerinizi de güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Anamur Zafer Turizm Bilet İptal Prosedürü

Söz konusu olan bu turizm firması hakkında bazı müşteri yorumları da bulunmaktadır. Sizler de firma hakkında belirtilen müşteri yorumlarını incelemek istiyorsanız bu bilgileri değerlendirebilirsiniz.

ba-favicon-white