Gülen Turizm Otobüs Bileti

Gülen Turizm

 • GENEL MERKEZ
  Yozgat
 • KURULUŞ YILI
  2000
 • KURUCU
  Gülen Turizm

Gülen Turizm Hakkında

Gülen Turizm Yozgat merkezli olarak kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet verebilmek adına çalışmalar yapmakta olan önemli bir otobüs firmasıdır. Yolcu taşımacılığı hususunda en önemli noktanın güvenlik olduğuna dikkat çeken Gülen Turizm yapmış olduğu tüm seferlerin güvenlikli olabilmesi adına üstün güvenlik önlemleri alarak seferler düzenlemekte ve düzenlenen tüm seferlerin bu doğrultuda sorunsuz sonlanması için oldukça hassas davranmaktadır. Gülen Turizm yenilikçi bir firma olarak modern şartlar altında hizmet sunabilmek adına oldukça titiz davranmakta ve yolcularına modern koşullar altında çağın imkanlarını sunabilmek için donanımlarını bu şekilde hazırlamaktadır. Gülen Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü teknolojik özellikler ile donatılmış olup seyahatler esnasında yolcuların kullanımına sunularak uzun yolların keyifli bir biçimde çabucak bitmesi ve bu esnasında yolcuların keyifli zaman geçirmesi amaçlanmaktadır. Gülen Turizm bünyesinde görev yapmakta olan personellerin firmanın adına yaraşır kişiler olması da büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple Gülen Turizm birlikle yol alacağı ekip arkadaşlarını seçerken oldukça titiz davranmakta ve her birinin iş ahlakına uygun davranan kişiler olmasına büyük önem vermektedir. İnsana değer veren bir firma olan Gülen Turizm güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemenin yanı sıra yolcular ile kurulan ilişkilerin saygı çerçevesi içerisinde gerçekleştirilmesine büyük özen göstererek yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır.

Gülen Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Gülen Turizm ile seyahat etmek elbette bir ayrıcalıktır, fakat Gülen Turizm ile seyahat etmeyi tercih etmek için en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilir:

 1. Gülen Turizm yolcuların can ve mal güvenliğine önem veren bir firmadır bu sebeple yolculukların tümünde yüksek güvenlik önlemleri alınarak olası kötü hadiselerin önüne geçilmeye ve yolculukların sorunsuz gerçekleşmesine özen gösterilmektedir.
 2. Modern özelliklere sahip bir araç filosuna sahip olan Gülen Turizm ile yolculuğunuz boyunca teknolojik imkanlar ile keyifli zaman geçirebilir ve uzun yolculuklarınızı bu şekilde kısaltabilirsiniz.
 3. İnsana değer veren bir yapıya sahip olan Gülen Turizm firmasında hizmet sunmakta olan elemanların tümü saygılı ve güler yüzlü kişiler olup yolculuğunuzun sorunsuz geçmesi için size yardımcı olmaktadır.
 4. Gülen Turizm asla ticari kaygıları iş ahlakı ve müşteri memnuniyetinin önüne koymadan yolcularına en iyi hizmet kalitesini sunmaktadır.
 5. Gülen Turizm ile yapmış olduğunuz yolculuklarda herkese eşit şartlarda ve aynı kalitede hizmet sağlanmaktadır bu da tüm yolcuların eşit şartlarda yolculuk yapmasına ve tüm yolcuların huzurlu bir yolculuk geçirmelerine olanak tanımaktadır.

Gülen Turizm özel Terminalleri

Gülen Turizm otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış olan peronlarda hizmet vermektedir. Bilet temini, sefer sorgulama ya da herhangi bir konuda sorunuz için ise terminal ya da şubelerde bulunan Gülen Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Gülen Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Gülen Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü modern özelliklere sahip olan otobüslerdir. Otobüslerde TV, internet, kulaklık gibi donanımların bulunmasının yanı sıra temiz hava filtreleri sayesinde klimalar aracılığı ile otobüs içerisindeki hava sürekli yenilenmekte böylelikle yolculuğunuz boyunca rahat bir nefes almanız sağlanmaktadır.

Gülen Turizm Bilet İptal Prosedürü

Gülen Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptal edilebilmesi için sefer saatinden en az 24 saat önce bileti yazıhaneye iade etmeniz gerekmektedir aksi halde açığa alma ya da iptal gibi durumlar söz konusu değildir.

GÜLEN TURİZM İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus
ba-favicon-white