Lider Travel Otobüs Bileti

Lider Travel

 • GENEL MERKEZ
  Çorum
 • KURULUŞ YILI
  1995
 • KURUCU
  Veysel Tuzcu

Lider Travel Hakkında

1989 yılından itibaren KARGI-İstanbul arasında hizmet veren firma, kendine kaliteli ve güvenilir olmayı ilke edinmekle birlikte aynı zamanda uzman kadrosuyla üst seviyede güvenlik sağlamayı benimsemiştir. Sektör içerisinde verdiği hizmet kalitesi ile ön planda olmakla beraber müşteri memnuniyeti açısından da ilk sıraya yerleşmiştir. Ayrıca verdiği her hizmeti de garanti kapsamı içerisinde sunmaktadır. Konforlu yolculuk adına otobüslerinde her ayrıntıya yer verilmiş olup, alanında uzman kadrosu ile de dikkat çekmektedir.

Lider Vip Travel Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Firmayı tercih etmeniz için 5 önemli sebep sizin için sıralanmıştır.

 1. Hız sınırı uygulaması ile güvenli sürüş
 2. Uzman personeli ile güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet
 3. Sorunları kurumsal olarak çözüme ulaştırma
 4. Tüm otobüslerini temiz ve bakımlı bir şekilde yola çıkması
 5. İleri teknoloji imkanlarıyla keyifli yolculuklar

Lider Vip Travel özel Terminalleri

Firmamın kendine ait bir terminali bulunmamaktadır. Şehirlerarası otobüs terminalleri içerisinde yer alan kendi bölümünde müşterilerine hizmet sunmaktadır. Lider Vip Travel otobüs biletlerini bu ofislerden, firmanın web sitesi üzerinden almak mümkündür.  Sefer saatleri Lider Vip Travel web sitesinden ve ofislerden öğrenilebilir.

Lider Vip Travel Filosunda Bulunan Otobüsler

1989 yılında kurulan firma 7 İstanbul plakalı otobüsü ile hizmet vermektedir. Otobüslerinde konforun ve güvenliğin ön plana alındığı firmada uydu yayını ile televizyon imkanı, kablosuz internet, mp3 müzik sistemi ile istediği müziği seçerek dinleyebilme imkanı yolcularına sunulmaktadır. Otobüs içi ikramları ve güler yüzlü hizmeti ile misafirlerini memnun etmektedir.

Lider Vip Travel Bilet İptal Prosedürü

Lider Vip Travel Bilet temin eden yolcuların sefer değişikliği ya da iptali için sefer saatinden en az 12 saat önce değişiklikle ilgili bilgilendirme yapmaları gerekmektedir. İlgili yazıhanelerden ya da telefonla değişiklik ve iptal durumları bildirilebilmektedir. Geç haber verildiği ya da otobüs kaçırıldığı takdirde firma hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Bilet ve yolculukla ilgili işlemler için Lider Vip Travel'a ait olan şubeler şunlardır: Atkaracalar, çerkeş, Ilgaz, İstanbul - Bağcılar, İstanbul - Otogar, Kargı, Kurşunlu, Tosya.

LİDER TRAVEL İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

ba-favicon-white