Malatya Kernek Turizm Otobüs Bileti

Malatya Kernek Turizm

 • GENEL MERKEZ
  Malatya
 • KURULUŞ YILI
  2006
 • KURUCU
  Ahmet Karakaya

Malatya Kernek Turizm Hakkında

Malatya'nın en eski firmaları arasında yer alan Malatya Kernek Turizm, yenilenen yüzü ile hizmetlerine devam etmektedir. 2015 yılında Kamil Koç firması ile yollarını birleştiren firma internet sitesini aktif olarak kullanıma açmış ve Malatya kalkış yeri başta olmak üzer İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya, Bolu, Sakarya, İzmit seferlerine başlamıştır. Araç filosu da tamamen yenilenen firma, 2+1 araçları ile konfor ve kalitenin en köklü adresi olmaya devam ediyor. çocuklar ve engelliler içinde özen indirimler söz konusu olmakta ve bu şekilde tüm yolculara sunulan kalitenin ekonomik adresi olarak yolculuk planlamaları yapılmaktadır.

Malatya Kernek Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Yenilen yüzü ile bölgenin en lüks araçlarına sahip olan Malatya Kernek Turizm, servileri, ikramları, teknolojik donanımları ile yollarda güvenli ve konforlu seyahatler sunmaktadır. Bu alanda Malatya Kernek Turizmi tercih etmeniz için beş önemli sebebi şu şekilde sıralayabiliriz.

 1. Araçlar teknolojik donanımları ile keyifli seyirler sunmakta ve zengin ikram menüleri ile bu keyfin katlanması söz konusu olmaktadır.
 2. Araçlarda takip sistemleri yer alıyor. Bu şekilde yolcu yakınları araçları istedikleri zaman içerisinde nerede olduklarını internet sitesi üzerinden anında bulabiliyor.
 3. Google Play ve App Store üzerinden indireceğiniz uygulamalar ile biletlerinizi çok daha hızlı ve pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.
 4. Kişisel TV keyfi sunulmakta, bunun yanında kablosuz internet bağlantısı ile de akıllı cihazlarda internet keyfiniz sürekli olacaktır.
 5. Hizmetin tutkuya dönüştüğü adres olarak Malatya Kernek Turizm, yolcularına daima kaliteli ve sorunsuz hizmetler sunmaktadır.

Malatya Kernek Turizm özel Terminalleri

Malatya Kernek Turizm yöre içerisinde ve çevresinde beş adet şubesi bulunuyor. çağrı merkezi numaraları üzerinden ya da online şubelerden de Türkiye'nin her yerinden bilet almak mümkün olacaktır.

 • Malatya Balaban Şube (Tel: 635 6434)
 • Malatya Maşti Otogar Şube ( Tel: 238 39 39)
 • Malatya Paşaköşkü Şube ( Tel: 221 05 55)
 • Malatya Merkez Şube ( Tel: 323 74 74)
 • Darende Şube ( Tel: 645 36 36)

Malatya Kernek Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Yenilenen otobüsleri içerisinde 2+1 modelleri de bulunuyor. Bunların yanında teknolojik özellikleri bakımından yolculuklarda keyif ve konfor sağlayacak çok fazla donanımda kalite sunmaktadır. Araçlar yolcuların güvenliğini sağlamak amacı ile düzenli olarak bakım ve onarımlardan geçirilmektedir. Güven ve konfor bu özelliklerle bir arada sunulmaktadır. Araçların tümünde takip sistemi bulunuyor. Bunun yanında wi- fi kullanımı ile de akılı cihazlarınızdan internette gezinebilir, yolculuk boyunca sürekli online olabilirsiniz. Her gün düzenli olarak İstanbul seferleri yapılmaktadır. İzmir ve Manisa güzergâhında da açılan seferlerle yeni güzergahlarımızda yolculara kaliteli hizmetler sunulmaya devam ediyor.

Malatya Kernek Turizm Bilet İptal Prosedürü

Yolcular online olarak biletlerini alabilir. Araçları görerek istedikleri koltuğu satın alabilirler. Bagaj, bilet satın alma ve iptal etme başlıklarında da çeşitli prosedürlere uymak gereklidir. Biletlerinizi satın alırken kimlik göstermeniz gereklidir. Bunun yanında iptal ettirmek istediğiniz biletleriniz için mutlaka bilet sahibinin acentelere uğrayarak bu işlemleri yaptırmaları gerekiyor. Otobüsün hareket saatinden bir öncesine kadar iptal işlemleri yapılmaktadır. Ancak online olarak internet üzerinden ya da telefon aracılığı ile iptal işlemleri gerçekleştirilmiyor.

MALATYA KERNEK TURİZM İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus
ba-favicon-white