Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti

Siirt Petrol Turizm Otobüs Bileti

1972 yılında OTOŞARK ismi ile piyasaya giren turizm ve seyahat şirketi alınan karar sonrası ismini Siirt Petrol Turizm olarak değiştirmiş ve Siirt ili merkez olmak üzere Türkiye'nin İstanbul ,Ankara ,İzmir gibi büyük kentleri başta olmak üzere Türkiye'nin 40'a yakın iline yolcu taşımacılığı yapmaktadır. yatırımları kendi öz sermayesinden gerçekleştiren firma yolcularının kolay ve rahat bir biçimde yolculuk yapmalarını esas almıştır. Siirt Petrol Turizm filosu yaklaşık 30 yeni model araçtan oluşmaktadır. Türkiye çapında 50'den fazla bilet satış noktası seyahat etmek isteyen insanların daha kolay bir biçimde bilgi ve bilet almalarını sağlamaktadır.  Yolcularının değişen ihtiyaçlarına en uygun çözüm yollarını sunarak kaliteli ve huzurlu bir yolculuk sağlamayı kendisine misyon edinmiş bir firmadır. Yolcularının düşüncelerine ve görüşlerine önem veren Siirt Petrol Turizm'in sloganı "sevdiklerinize ulaştırır" cümlesidir ve firma bu sloganı kendisine ilke edinmiştir. Siirt Petrol Turizm yolcularının güvenli ve kaliteli bir yolculuk yapmaları için her türlü imkanı araçları içersinde sağlamaya çalışmaktadır.

Araçlarda sektörün gerektirdiği ,insanların güvenli, ekonomik ,konforlu ve modern bir şekilde yolculuk yapmasını sağlayacak her türlü imkan mevcuttur. taşıyıcı firma kalite politikası gereği sınırsız müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlamaktadır. biletlerinizi almak için bilet satış noktalarına yada otogarlara gitmeniz gerekmeyecektir firmanın anlaşmalı olduğu internet sitelerinden anında oturduğunuz yerden biletinizi ayırt ettirebilir ve satın alma işlemini güvenli bir şekilde yaparak sevdiklerinize en kısa zamanda en güvenilir firmalardan biri ile ulaşabilirsiniz. Bunların yanı sıra taşıyıcı firma günümüz teknolojisinin gerekliliklerinin farkında olup bu teknolojik imkanları olabildiğince yerine getirmek için çaba göstermektedir.

Son model konforlu araçlarında Wİ-Fİ ,kendi belleğinde kayıtlı olan film ,müzik ,oyun gibi uygulamaları ilesıkılmadan yolculuk etmenizi sağlayacak tablet ekranları ve güler yüzlü çalışanları ile eğlenceli yolculuklar sizi beklemektedir. yolcularına her zaman daha iyi bir hizmet verebilmek adına çalışan Siirt Petrol Turizm yolcularının takdir ve teşekkürünü almış köklü ve güvenilir bir seyahat şirketidir. Siirt Petrol Turizm'in hedefi gelişen ulaşım sektöründe belirleyici örnek alınan ve güvenilir bir marka haline gelebilmek ,verilen hizmet kalitesini zirveye çıkartmak ve bizimle seyahat eden tüm yolcularımızın güvenini kazanmak onlar için yapabileceği hizmetin en iyisini yapmak ,yenilikçi ve güvenilir bir şekilde yolcu taşımacılığı sektöründe çıtayı daha yukarılara taşımak firmanın en büyük hedeflerindendir.

Siirt Petrol Turizm'in tüm yolcularına şimdiden iyi yolculuklar dileriz...

İletişim

Adres : Cumhuriyet Cad. Özbel İşhanı Zemin Kat No :1  Merkez / Siirt/ TÜRKİYE

Telefonlar :
0484 223 16 16
0484 223 33 36
0484 223 33 38
Otogar Tel : 0484 223 35 85

Faks : 223 41 89