Süzer Seyahat Otobüs Bileti

Süzer Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  0 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1950
 • KURUCU
  Ali Haydar Süzer

Süzer Seyahat Hakkında

1950 yılında hizmete başlayan Süzer Seyahat, uzun yıllar boyunca Trabzon - Giresun - Ordu - Samsun - Ankara- İstanbul ve İzmir bölgelerinde faaliyetlerini sürdürdü. 2000 yılında yapılan kan tazelenmesinin ardından firma yoluna çok daha kaliteli ve müşteri memnuniyet odaklı olarak devam etmektedir.

Kuruluşundan bu yana Tüm Türkiye'de hizmet sunmaya devam eden firma günümüzede de kesintisiz şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. İhtiyaçlar arttıkça araç filosu içerisinde teknolojik yeniliklere yer veren firma, kendini geliştirerek şehirlerarası yollarda müşterilerine keyifli ve huzurlu yolculuklar sunmaktadır.

Süzer Seyahat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Kaliteli, yenilikçi ve güvenli hizmetleri ile Süzer Seyahat firması, müşteri memnuniyeti garantisi ile hizmetler sunmaktadır. Şehirlerarası taşımacılıkta yolcuların beklentilerini karşılamak amacı ile dünya standartlarında hizmetler veren Süzer Seyahat'i tercih etmeniz için beş önemli sebep bulunuyor.

 1. Yolcuları can güvenliği ve mal güvenliğini birinci vazifesi olarak gören firma kaliteli ulaşım imkânları sunmaktadır.
 2. Hizmet ağını giderek yaygınlaştırmakta ve giderek daha geniş noktalara kadar ulaşım sağlanmaktadır.
 3. Yapılan yeni yatırımlarla son teknoloji ile yenilenen otobüsler içerisinde TV, radyo özelliklerinden donanımlar bulunmaktadır.
 4. çevreye, insanlığa ve hatta kültürel değerlere karşı sorumluluklarının farkında olarak müşterilerin haklarına karşı her an saygı duyan firma, yolcuların konforlu bir yolculuk geçirmesi adına her türlü imkânı seferber etmektedir.
 5. Araç filosunun tamamında Wi- Fi hizmetleri sunulmakta ve bu şekilde uzun süren seyahatlerin yolcuları sıkmadan, yormadan tamamlanması sağlanmaktadır.

Süzer Seyahat özel Terminalleri

Karadeniz sahili boyunca hemen hemen her ilde yazıhanesi ve otobüs termalinde şubesi bulunan Süzer Seyahat üzerinden bilet satın almak için online internet adresi de tercih edilebilir. Ankara, Bursa, İstanbul gibi büyükşehirler üzerinde de şubeleri bulunan firma geniş bir ağa sahiptir.

Süzer Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Son derece modern özelliklerle donatılmış Süzer Seyahat otobüs filosu içerisinde keyifle seyahat yapabilirsiniz. Süzer Seyahat otobüslerinde tüm yolcular için İnternet bağlantısı sunulmakta, bunun yanında koltukların arka kısımlarında yer alan televizyonlarda uydu yayını ve özenle seçilmiş filmleri izleyerek seyahat edebilirsiniz.

Süzer Seyahat'te koltuk arkası ekranlarda kullanılması için her yolcuya kulaklık sunulmakta, buna ek olarak radyo yayınlarının takibini de yapabilirsiniz. Molalar haricinde namaz vakitlerinde de duran Süzer Seyahat, otobüslerinde yolcuların rahat edebilmesi için okuma lambalarıda bulunmaktadır.

Süzer Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Yolculuk tarihinde yaşanan aksaklıklar nedeni ile biletlerin iptali söz konusu olabilir. Bunun için en az 24 saat öncesinden Süzer Seyahat yazıhanelerine uğramanız veya 0(462) 328 03 22 numarasından müşteri hizmetleriniz aramanız gereklidir. Biletinizin tarihi geçtiğinde ise tekrardan kullanmak ya da bileti iptal etmek mümkün olmayacaktır.

bus
ba-favicon-white