Lüks Yonca Seyahat Otobüs Bileti

Lüks Yonca Seyahat

Lüks Yonca Seyahat

 • İSTASYON SAYISI
  66 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1989
 • KURUCU
  İsmail Gürkaya
 • FİRMA SKORU
  3,2

Lüks Yonca Seyahat Hakkında

En ucuz fiyatlarla Lüks Yonca Seyahat biletlerini listele, Biletall.com'dan güvenle satın al ! Lüks Yonca Seyahatotobüs bileti ve seferleri Biletall.com'da! 

Engin tecrübelerle bu günlere kadar gelmiş Lüks Yonca Seyahat, “önce Güven” sloganı ile hizmet vermektedir.  İstanbul merkezli olan firma yurt içi ve yurt dışı seferler yapmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ederek filo araçlarını sık sık güncellemektedir.

Marmara bölgesinde oldukça etkin olan Lüks Yonca Seyahat, yurt içi seferlerin yanı sıra yurt dışı otobüs seferleri de düzenlemektedir. Sefer düzenlediği noktalar; Bulgaristan, Romanya ve Sırbistan'dır. Yurt dışı seferlerinin hareket noktası genellikle İstanbul ve Bursa'dır. Bulgaristan otobüs biletleriniz artık Lüks Yonca Seyahat ile Biletall.com'da! Sizlerde Avrupa'ya kaçamaklar yapmak istiyorsanız Lüks Yonca Seyahat'in en konforlu otobüsleri ile Avrupa'nın bir çok noktasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Lüks Yonca Seyahat her gün düzenli olarak Bulgaristan'a sefer düzenlemektedir. Bulgaristan'ın yanı sıra çorlu, Edirne, Haskova, Kırcali, çerkezköy, çorlu, Haskova, Plovdiv, Sofya, Bükreş'e de seferker düzenlemektedir.

Lüks Yonca Seyahat'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

 1. Güler yüzlü personeller.
 2. Kesintisiz internet.
 3. 2+1 araçlarla konforlu yolculuk.
 4. Koltuk arkalarında TV.
 5. Her yolcuya ait USB çıkışları sayesinde telefon şarj imkânı.

Lüks Yonca özel Terminalleri

Lüks Yonca Seyahat firmasının ana terminali İstanbul Büyük Otogarı'dır. İstanbul Büyük Otogarı yanı sıra Avrupa'da sefer yaptığı şehirlerin otogarlarında kendine ait peronlar ve satış ofisleri bulunmaktadır.

Lüks Yonca Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Lüks Yonca otobüs bileti iptali ve değişiklikleri için firmanın şubelerine başvurabilir veya 0 (544) 543 88 71 numaralı telefonu arayarak Lüks Yonca Seyahat çağrı merkezine talebinizi iletebilirsiniz.

Lüks Yonca Seyahat otobüs biletinizi Biletall.com'dan almışsanız bilet işlemlerinizi 0 (850) 360 32 58 numaralı Biletall.com çağrı merkezinden veya Biletall.com üzerinden yapabilirsiniz.

Otobüs Biletleri

bus
ba-favicon-white