İnci Turizmm Otobüs Bileti

İnci Turizmm

İnci Turizmm

 • İSTASYON SAYISI
  0 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  1998
 • KURUCU
  Adnan Özerr

İnci Turizmm Hakkında

İnci Turizm otobüs firmasına ait kampanyalı ve indirimli otobüs biletleri Biletall.com'da!  İnci Turizm otobüs bileti için seferleri, saatleri ve fiyatları sorgulayın, benzer firmalar ile karşılaştırarak en ucuz bileti seçin, konforlu seyahat edin.

Firma Genel Merkezi

Kayseri'nin ilk otobüs firmalarından olan İnci Turizm, 1998 yılınca Emre özer tarafından hizmete açılmıştır. 1998 yılından beri Kayseri merkezli olarak hizmet vermektedir.

İnci Turizm Kuruluşu

1998 yılında Emre özer tarafından 70 şube, 20 filo aracı ve 10 şehir içi servis ile Kayseri'de kurulmuştur. 1998 senesinden beri Kayseri'de hizmet vermektedir.

İnci Turizm Bileti Nasıl Alınır?

Yılların tecrübesi ile  bugünlere gelen firma her geçen gün kendine bir şeyler katmaya devam etmektedir. İnci Turizm bilet işlemlerinizi artık Biletall.com'dan kolayca gerçekleştirmeniz mümkün.

İnci Turizm Otobüsleri ve Filosu

26 adet özmal otobüs, 14 adet sözleşmeli otobüs ile 40 otobüslük bir filoya sahiptir. Filosunda bulunan araçlar oldukça konforlu ve güvenliklidir. Saygın markaların araçlarını filolarında tercih etmektedir.

Otobüs özellikleri

İnci Turizm filosunda yer alan otobüslerin tamamı modern özelliklere sahip otobüslerdir. Otobüslerde koltuk arkası ekran, USB girişi, kulaklık gibi donanımları aktif durumda bulundurularak yolcuların kullanımına sunulmaktadır.                                                            

Otobüs Tasarımları: Uzun yolculuklar için tasarlanmış ergonomik koltuklar, terletmeyen koltuk kumaşları, geniş diz mesafesi, tavan ve yan duvar döşemeleri bulunmaktadır.

Kişisel Multimedya Hizmeti: İnci Turizmin filosundaki tüm araçlarda bulunan dokunmatik ekranlı sayesinde yolcular sıkılmadan seyahat edebilirler. Seyahat boyunca televizyon, film seyretme ve müzik dinleme imkanı bulmaktadır.

Kablosuz İnternet: İnci Turizm bileti alan kişilerin yararlandığı diğer bir hizmet ise araçlarda Wi-Fi bulunmasıdır.

220V Prizler: Yolculara sunulan diğer bir hizmet ise araç içi prizlerdir. Yolcular elektronik aletlerinin şarjı için bu prizleri kullanabilmektedir.

İnci Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Köklü bir firma olan İnci Turizm ile yolculuk etmeniz için en önemli beş sebep şu şekildedir:

 • İnci Turizm yolcularının can güvenliğine ve konforuna oldukça önem vermektedir. 1998 senesinden beri kendilerine bunu misyon olarak belirleyen firma gün geçtikçe müşteri sayısını arttırmaktadır.
 • Araçlarında yer alan internet, rahat koltuklar, televizyon, USB ve elektrik prizleri ile yolculara kaliteli bir yolculuk geçirme imkânı tanımaktadır.
 • Sevdiklerine veya ulaşmak istediği yere zamanında ulaşmayı kim istemez ki? İnci Turizm seferlerinde hareket saatlerine oldukça dikkat etmektedir. Müşterilerini mağdur etmemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.
 • Yılların verdiği tecrübe ile yönetilen firma, personel konusunda oldukça titizdir. Güler yüzlü ve tecrübeli personeller ile müşteri memnuniyetini gün geçtikçe artırmaktadır.
 • Durmadan yenilenen ve yenilenmeye devam eden İnci Turizm, kaliteli yolculuklar için sürekli modern çağa ayak uyduracak şekilde değişimler yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti İnci Turizm için en büyük kazançtır.

İnci Turizm özel Terminalleri

İnci Turizm'in merkez ofisi Kayseri Terminali'dir. Kayseri Terminali yanı sıra toplamda 350'ye yakın şubesi ve bilet satış noktası bulunmaktadır. Sefer düzenlediği çoğu şehirlerin otogarlarında kendine ait ofisi bulunmaktadır.

İnci Turizm İletişim Bilgileri

Doğrudan firmaya ulaşmak için aşağıda verilen iletişim bilgilerinden firmayla iletişime geçip bilet işlemlerinizi yapabilir; firmayla ilgili dilek ve şikâyetleri yetkili mercilerle paylaşabilirsiniz.

İnci Turizm İletişim : 444 19 42

İnci Turizm Bilet İptal Prosedürü

Biletall.com'dan İnci Turizm için bilet satın aldıysanız biletinizi otobüs kalkış saatinden 1 saat öncesine kadar iptal etme hakkınız bulunmaktadır. PNR numaranız ile Biletall.com/bilet-iptali sayfasından veya Biletall çağrı merkezini arayarak İnci Turizm bileti iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

İnci Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğunda bileti sefer saatinden en az 24 saat önce terminallerde yer alan İnci Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek teslim etmeniz gerekmektedir.

Tarihi geçmiş biletler için iptal, açığa alma veya ücret iadesi gibi durumlar söz konusu değildir.

ba-favicon-white