Nur Ardahan Posof Otobüs Bileti

Nur Ardahan Posof

 • İSTASYON SAYISI
  27 İstasyon
 • KURULUŞ YILI
  2017
 • KURUCU
  Uğur Kaya
 • FİRMA SKORU
  4,9

Nur Ardahan Posof Hakkında

Ankara, Bursa ve İstanbul seferleri ile Ardahan'ın güvenilir otobüs firmalarından biri olan Nur Ardahan Posof Seyahat, yeni otobüs filosu ile güvenli yolculuk sağlıyor. Ardahan Posof'tan Türkiye'nin birçok il ve ilçesine karayolu taşımacılığı gerçekleştiriyor.

Kaliteyi ön planda tutarak, güvenilir şekilde seyahat etmenin keyfini sunuyor. Araç içi ikramları, geniş araç koltukları, araç içi TV ve MP3 müzik sistemi yayını ile konforlu bir yolculuk sunuyor. Tüm araçlarda TV yayını ve kablosuz bağlantı servisi bulunuyor.

Firma, yolcularının güvenliğini ve konforunu sağlayarak, zamanında ulaşmalarını sağlıyor.

Nur Ardahan Posof Seyahati Tercih Etmek İçin 5 Neden

Yol ve yol güzergahı bilgisine sahip deneyimli personeli ile yılın 365 günü hız kesmeden ve güvenli seyahat sunan firmayı tercih etmek için 5 neden;

 1. Yenilikçi vizyonu ile güncel seyahat trendlerini yolcularına sunan firma, keyifli seyahat için mecmua ve görsel yayın sunuyor.
 2. Araç içi ikramları, mola ve terminal hizmeti ile nitelikli firmalar arasındadır.
 3. İnternetten bilet rezervasyonu ve bilet rezervasyonu sağlıyor.
 4. Güler yüzlü personel, uzman yolculuk ekibi
 5. Yeni ve tam bakımlı teknolojik araç filosuyla Posof Seyahat, müşterilerinin güven ve beğenisini kazanmış bir firmadır.

Nur Ardahan Posof Seyahat özel Terminalleri

Yolcularının konfor ve güveni için daima kalite sunan firma, özel terminalleri ile yolcu transferleri gerçekleştiriyor. Mola tesisleri ve şehir terminalleri ile özel firmalardan biridir. Yolcu güvenliği, keyifli mola ve şehir içi rahat ulaşım için en ideal konumlarda özel terminalleri ile hizmet sağlanıyor.

Nur Ardahan Posof Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Şehir içi ve yurt içi otobüs seyahatlerinde, firma seçimini araç filosu belirler. Araçların yeniliği, donanım ve özellikleri otobüs firmasının sunduğu en önemli hizmettir. Nur Ardahan Posof otobüs bileti seçeneği ile online hizmet sunan firma, yeni araçları ile müşteri memnuniyeti sağlıyor. Kuruluşunda 3 araç ile başlayan ve gün geçtikçe gelişip büyüyen firma, seyahatlerinde sağladığı güvenli yolculuk ve konfor ile müşteri memnuniyeti sağlamayı başarmıştır.

Nur Ardahan Posof Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Firma, bilet iptal ve iade konusunda, opsiyon ve talep süresine göre hizmet sunuyor. Müşteri hizmetleriyle, Nur Ardahan Posof bilet iptal veya iade işlemlerinde hizmet sunuyor.

bus
ba-favicon-white