Bayramiç Seyahat Otobüs Bileti

Bayramiç Seyahat

 • GENEL MERKEZ
  Çanakkale
 • KURULUŞ YILI
  1993
 • KURUCU
  Hamza Özer

Bayramiç Seyahat Hakkında

çanakkale ilçesinin Bayramiç ilçesinin adını taşıyan firma 1993 yılında Hamza özer tarafından kurulmuştur. Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile kaptan şoförleri olsun, hizmet görevlileri olsun hepsi müşterilerin rahat ve güvenli yolculukları için çalışmaktadırlar. Amaç dürüst, kaliteli ve huzur veren bir hizmet sunmaktır. Firmanın kadrosu özel seçilmiş, eğitimli, güler yüzlü çalışanlar ile bir bütünlük halindedir. Yolcu taşımacılığında her zaman yüksek standart ve profesyonel ekip aranan niteliklerdir. Bu normlara uygun her daim kendini geliştirme aşamasında olan bir firmadır. Kaliteden asla ödün vermeden, en son teknolojiye uyarlanmış yenilikleri ile müşterilerini güvenle taşıma amacında olan, otobüs içi ikramlarında kalitesinden asla ödün vermeyen, hijyenik şartlara özen gösteren bir firmadır.

Bayramiç Seyahat Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Otobüs firmaları arasında kaliteli ve yüksek standartlarda olmak demek tercih edilmede öncelik demektir. Firmayı tercih etmeniz için 5 en önemli sebep sizin için sıralanmıştır.

 1. Deneyimli ve profesyonel uzmanlaşmış bir kadroya sahip olma
 2. üst sınıf otobüsler ile yolculuk hizmeti
 3. Dürüst, kaliteli, güvenli yolculuklar denildiğinde dikkat çekici
 4. Şehirlerarası normlara uygun,
 5. Bayramiç Seyahat Bileti alımları İster telefonla ister online hizmetlerle işlemlerinizi hızlı ve seri gerçekleştirmek.

Bayramiç Seyahat özel Terminalleri

Firmanın kendine ait bir terminali bulunmamaktadır. Firmanın web sitesi üzerinden tüm sefer bilgilerini ve online bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Bayramiç seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Yenilikçi hizmetleri ile sektörde ilk sıralarda yer alan firma Mercedes-Travego marka üst sınıf otobüsleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. İster telefonla ister online olarak işlemleriniz hızlıca gerçekleştirilir. Misafirlerin rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmeleri için en küçük ayrıntıya dikkat eder. Tüm gişe işlemleri hızlı ve seri olarak gerçekleştirilir. Misafirlerin rahat ve huzurlu yolculukları için her ayrıntıya önem verir.

Bayramiç Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Bayramiç seyahat otobüs bileti, seyahat gerçekleşmeden en az 15 dakika önce çağrı merkezini arayarak değiştirme imkanı bulunabilir.

BAYRAMİÇ SEYAHAT İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus
ba-favicon-white