Gölhisar Turizm Otobüs Bileti

Bugün
Yarın
Otobüs Bileti Bul
Bugün
Yarın
Uçak Bileti Bul
Bugün
Yarın
Feribot Bileti Bul
Bugün
Yarın
Tren Bileti Bul
Kuruluş Tarihi 2004
Ortalama Otobüs Yaşı 4
Ortalama Kullanıcı Puanı 4,5 / 5
Otobüs Sayısı
 : 
34
Kurucular
 : 
35 ortaklı kooperatif
Çağrı Merkezi
 : 
(248)-411-55-35
Firma Merkezi
 : 
Gölhisar

Gölhisar Turizm Hakkında

2004 yılında Burdur merkezli olarak kurulmuş olan Gölhisar Turizm kurulduğu günden bu yana yenilikçi bir anlayışı benimseyerek sürekli olarak gelişme göstermiş olup günümüzde modern şartlarda yolcu taşımacılığı hizmeti vermekte olan firmalar arasında yer almaktadır. Filosunda yer alan 10 araç ile hizmet vermeye başlayan Gölhisar Turizm seneler içerisinde gelişmeler göstermeye devam ederek bu sayıyı 30a çıkarmıştır. 2013 yılına gelindiğinde araç sayısı hala 30 iken otobüsler günümüz şartlarına uygun olarak geliştirilmiş olup bu anlamda hizmette modernleşmeye gidilmiştir. Günümüzde sahip olduğu modern otobüsler ile hizmet vermekte olan Gölhisar Turizm gelişen teknolojileri yakından takip etmekte ve çağın sunmuş olduğu imkanları yolculukları esnasında yolcularına sunmaktadır. İnsani değerlere ve insana değer veren bir yolcu taşıma firması olan Gölhisar Turizm eğitim ile kaliteyi birleştirerek hizmet vermeyi benimsemiş olup bünyesinde yer alan personellerin bu özelliklere sahip olmasına özen göstermektedir. Gölhisar Turizm bünyesinde görev yapmakta olan personellerin tümü iş ahlakına uygun davranışlar sergileyen saygılı ve dürüst kişiler olup bu nitelikleri güler yüzlü hizmet anlayışı ile birleştirerek hizmet sunmaktadır. Teknolojik olmanın yanı sıra müşterilerine insan olarak değer vermekte olan Gölhisar Turizm bu konuda oldukça titiz davranmakta ve personellerine gereken disiplini uygulayarak olası yaşanabilecek talihsiz olayların önüne geçerek hizmet vermeye dikkat etmektedir.

Gölhisar Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Gölhisar Turizm’i tercih ederek seyahat etmek için var olan pek çok sebepten en önemli beş sebep şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Yenilikçi bir ekip ruhu ile hizmet vermekte olan Gölhisar Turizm yolcularına yolculukları esnasında çağın imkanlarını sunarak yolculukların keyifli ve konforlu geçmesine olanak tanımaktadır.
  • İnsana değer veren bir yapıya sahip olan Gölhisar Turizm yolcuların herhangi bir sebepten ötürü mağdur olmamaları adına her birine aynı kalitede hizmet sunmakta ve sunulan hizmet kalitesinin yüksek olmasına büyük önem vermektedir.
  • Gölhisar Turizm içim meslek ahlakına uygun davranmak ve müşteri memnuniyetini kazanmak her zaman ticari kaygıların önünde yer almıştır bu sebeple sizlere yalnızca taşıma hizmeti değil aynı zamanda kaliteli ve iyi hizmet sunularak yolculuğunuzun mutlu sonlanmasına önem verilir.
  • Kanun ve kurallara saygılı davranan Gölhisar Turizm’de yapılan tüm işler yasal ve belgeli olup kanundışı hiçbir işlem ya da uygulama gerçekleştirilmemektedir.
  • Yüksek güvenlik önlemleri alınarak varacağınız noktaya güvenli bir biçimde varmanız ve tüm yolculuğunuzun huzur içinde geçmesi sağlanmaktadır.

Gölhisar Turizm Özel Terminalleri

Gölhisar Turizm toplamda 16 terminalde ve şubelerde yolcularına hizmet vermektedir. Terminallerde kendisi için ayrılmış peronlarda hizmet vermekte olan Gölhisar Turizm kendisine ait bir terminale sahip değildir. Bilet temin etme, sefer sorgulama, yolculuğunuz ile ilgili sorunlar için şube ya da terminallerde bulunan Gölhisar Turizm yazıhaneleri ile iletişime geçerek bilgi edinebilirsiniz.

Gölhisar Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Gölhisar Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü teknolojik anlamda yolcuların beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahiptir. Klima, televizyon ve internet gibi hizmetler yolculuk esnasında yolcuların kullanımına sunulmaktadır.

Gölhisar Turizm Bilet İptal Prosedürü

Gölhisar Turizm’den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğunda aldığınız bileti sefer saatinden en az 24 saat önce yazıhaneye teslim etmeniz gerekmektedir aksi halde iptal prosedürü kapsamında bilet iptali ya da açığa alma gibi konular söz konusu bile değildir.

Gölhisar Turizm Peron Numaraları

ŞehirPeron No
Denizli 36

Isparta 8

Burdur 8

Gölhisar Turizm Şubeleri

Kullanıcıların Aradığı Benzer Firmalar

Gölhisar Turizm Otobüs Bileti İçin Popüler Seferler ve En Ucuz Bilet Fiyatları

24 Ocak 2018 Gölhisar Turizm otobüs seferlerine ait ortalama sefer süresi, günlük sefer sayısı ve bilet fiyatı.
Güzergah Günlük Sefer Sayısı Fiyat Ortalama Sefer Süresi
Denizli - Gölhisar Otobüs Bileti115 TL2 Saat 30 Dakika
Gölhisar - Denizli Otobüs Bileti115 TL2 Saat 30 Dakika
Antalya - Gölhisar Otobüs Bileti120 TL2 Saat 30 Dakika
Gölhisar - Antalya Otobüs Bileti120 TL2 Saat 30 Dakika
Burdur - Fethiye Otobüs Bileti125 TL5 Saat
Fethiye - Burdur Otobüs Bileti125 TL5 Saat
Fethiye - Denizli Otobüs Bileti130 TL2 Saat 30 Dakika
Denizli - Fethiye Otobüs Bileti130 TL2 Saat 30 Dakika
Isparta - Fethiye Otobüs Bileti130 TL4 Saat 30 Dakika
Fethiye - Isparta Otobüs Bileti130 TL5 Saat

Gölhisar Turizm Firması İle Seyahat Eden Yolcularımızın Yorumları

Çok İyi (3)
%50
İyi (3)
%50
Orta (0)
%0
Kötü (0)
%0
Çok Kötü (0)
%0
Ortalama Puan
4,5
6 Değerlendirme
Yorum Yap
Yorum Yap
Araçta priz dahi mevcut çok güzel.
firma yetkilisinden muvinine kadar gayet nazik insanlardı memnun kaldım.
Güvenli ve güzel bi yolculuk oldu.
Düzenli ve sade bir firma. Teşekkürler.
Kendi bünyesinde iyi bir firma. Teşekkürler.
Otobüsleriniz için biraz daha çalışmalar yapabilirsiniz.Konfor ve görsellik ön planda olabilir. İyi çalışmalar dilerim.

 Kaynaklar Hakkında Bilgilendirme


Bu sayfada kullanılan görseller veya materyaller kullanıcılara daha doğru ve açıklayıcı bilgi vermek amacı ile çeşitli kaynaklardan sağlanmış olabilir. Bu materyaller hakkında bilgi almak için bize İletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Gölhisar Turizm Otobüs Bileti sayfasında sunulan veriler istatistik verileridir.