Kale Seyehat
Kale Seyehat

Kale Seyahat Genel Tanıtımı

2000 yılında Bursa’da kurulan Kale seyahat kurumsal hizmet anlayışına bağlı olarak çalışa bir firmadır. Otobüs sektörü içerisinde en çok tercih edilen bir otobüs firmasıdır. Müşteri memnuniyetin ön planda tutarak çalışmalarını yürüten bir firmadır. Alanında uzman kadrosu ile hizmet etmeye devam etmektedir. Güvenli sürüş ilkesini bünyesinde barındıran bu otobüs firması, uygun fiyat seçenekleriyle de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Tüm otobüsleri temiz ve düzenlidir. Otobüs koltuklarının arkasında yer alan ekranlar sayesinde ister film izleyebilir isterseniz oyun oynayabilir isterseniz de müzik dinleyebilirsiniz. Kale seyahat bileti için isterseniz internet üzerinden de satın alabilirsiniz.


Kale Seyahati Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Otobüs firmaları açısından en konforlu seyahat olarak seçilen bu seyahat şirketi müşterilerinin beğenisini kazanmaya devam etmektedir. Firmayı tercih etmeniz için önemli sebep aşağıda sıralanmıştır.

  • Tüm otobüslerin temiz ve bakımlı olması
  • Kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet etmesi ve güler yüzlü personele sahip olması
  • Müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalması
  • Yılların verdiği uzman kadrosuyla yasal çerçevelere uygun hareket etmesi
  • Gitmek istediğiniz yere konforlu bir şekilde sürüş imkanı 

 

 

Kale Seyahat Özel Terminalleri

Firmanın kendine ait özel bir terminali bulunmamaktadır. Bunun yerine anlaşmalı olduğu yerleri kullanmaktadır. Bu yerlerde her türlü ihtiyacınızı giderebilirsiniz.


Kale Seyahat Filosunda Bulunan Otobüsler

Şirketin tüm otobüslerinde konfor ön plandadır. Tüm koltuklarında emniyet kemeri bulunmaktadır. Araç içi okuma lambası sayesinde diğer yolcuları rahatsız etmeyecek şekilde kitabınızı okuyabilirsiniz. 


Kale Seyahat Bilet İptal Prosedürü

Aracın hareket saatinden 12 saat öncesine kadar bilet değişikliği yapabilirsiniz. Kale seyahat otobüs bileti için şirketin internet sayfasından biletinizi alabilirsiniz. Çağrı merkezi üzerinden her türlü dilek ve şikayetlerinizi belirtebilir ya da bilet değişikliklerinizi personele iletebilirsiniz. 

Kale Seyehat
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Kale Seyehat
Firma Merkezi :
Bursa
Kurucular :
Hüseyin Karaplı
Kuruluş Yılı :
2000
Çağrı Merkezi :
0850 222 00 99
Otobüs Sayısı
Filosunda Bulunan Otobüs Sayısı
17
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
52 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,6 / 5