Karadeveci Turizm
Karadeveci Turizm

Karadeveci Turizm Genel Tanıtımı

1942 yılında İzmir merkezli olarak kurulan Karadeveci Turizm ilk olarak İzmir – Bodrum arası yolcu taşımacılığı yaparak hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra gelişmeler gösteren firma daha modern koşullar altında yolcu taşımaya devam ederek bugünlere kadar gelmiştir. Günümüzde tamamı kendisine ait olan bir otobüs filosu ile müşterilerine hizmet vermekte olan Karadeveci Turizm’in temel amacı müşterilerine yüksek standartlarda hizmet vermektir. Müşterilerine kaliteli hizmet sunabilmek amacı ile sürekli olarak gelişmekte ve yenilenmekte olan Karadeveci Turizm firması günden güne yenilikler ile dikkat çekmekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Karadeveci Turizm yolcu taşımacılığı yapmasının yanı sıra müşterilerine araç kiralama ve gezi imkanları da sunarak müşterilerinin ihtiyaç duyacağı her hizmeti sunarak rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmıştır. Sahip olduğu araçların modern yapıları ve teknolojik özellikleri ile yolcularına keyifli bir yolculuk deneyimi sunarken aynı zamanda yolculuklarının güvenli bir biçimde devam edebilmesi için de önlemler almaktadır. Yolcularına her anlamda güvenli ve konforlu bir yolculuk imkanı sunmakta olan Karadeveci Turizm rakiplerinden bir adım önde olmayı başarmış olan oldukça köklü bir firma olması ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Karadeveci Turizm’i Tercih Etmek İçin 5 Önemli Sebep

Karadeveci Turizm ile seyahat etmek için birçok önemli sebep bulunmaktadır. Bu önemli sebepler içerisinden en önemli beş taneyi seçmek oldukça zor olsa da şu şekilde sıralanabilmektedir:

  • Karadeveci Turizm kendisine ait modern otobüslerden oluşan filosu ile yolcularına oldukça yüksek standartlara sahip modern ve konforlu bir seyahat imkanı tanır.
  • Turizm alanında sahip olduğu geniş ağ ile yolcularına dilerlerse yolculuk sonunda araç kiralama ve gezi turları gibi imkanlar sağlayarak her anlamda ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar.
  • Güler yüzlü çalışan kadrosu ile yolcularının yolculukları esnasında kendilerini rahat hissetmelerini ve her türlü ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlar.
  • Yolcularına yalnızca konforlu ve kaliteli bir yolculuk değil aynı zamanda yüksek güvenlik önlemleri alınmış bir yolculuk yapma imkanı tanır.
  • Yolcularının memnun kalabilmeleri adına yenilikçi bir bakış açısı ile hizmet vermeye dikkat eder.

Karadeveci Turizm Özel Terminalleri

Karadeveci Turizm şehirlerarası otobüs terminallerinde kendisi için ayrılmış peronlarda yolcularına hizmet vermektedir. Bilet temin etmek amacı ile şube yahut terminallerde yer alan yazıhanelerden faydalanabilir yahut online bilet alma yöntemleri ile bilet alabilirsiniz. Online aldığınız biletlerin dökümü için yine şube yahut terminal yazıhanelerini kullanabilirsiniz. Yolculuğunuz ile ilgili detaylar için yazıhanelerimizde yer alan personellerimizden bilgi alabilirsiniz.

Karadeveci Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Karadeveci Turizm filosunda yer alan otobüslerin tümü firmanın kendisine ait olup son derece teknolojiktir. Modern şartlarda yolcularına hizmet vermek  amacı ile özenle oluşturulmuş filosunda yer alan otobüslerin hepsi yüksek konfor standartlarına sahip olması ile yolcularına kaliteli hizmet sunmaktadır. Otobüslerin tümünde yer alan teknolojik detaylar ile yolculara keyifli ve konforlu bir yolculuk deneyimi yaşatılmaktadır.

Karadeveci Turizm Bilet İptal Prosedürü

Karadeveci Turizm’den alınmış olan biletlerin iptali bilet iptal prosedürü dahilinde yapılmaktadır. Alınmış biletlerin iptali için sefer saatinden en az 24 saat önce biletlerin şube yahut terminal yazıhanelerine iade edilmeleri gerekmektedir. Online alınan biletlerin iptali çıktı alınmadığı müddetçe online şekilde yapılabilmektedir. Tarihi geçmiş biletler için ise ücret iadesi yapılamamaktadır.

Benzer Firmalar

Karadeveci Turizm
Firma Logo
Otobüs Firma Bilgileri
Firma Bilgileri
Firma Adı :
Karadeveci Turizm
Firma Merkezi :
Maraş
Kurucular :
Onal Karadeveci
Kuruluş Yılı :
1942
Çağrı Merkezi :
0850 850 48 48
Bilet Fiyatı
Ortalama Bilet Fiyatı
26 TL
Firma Puanı
Puanlama
4,2 / 5