Kütahya Astur Otobüs Bileti

Kütahya Astur

 • GENEL MERKEZ
  Kütahya
 • KURULUŞ YILI
  2006
 • KURUCU
  Yaşar Doğarlıoğlu

Kütahya Astur Hakkında

Kütahya Astur, kurulduğu günden itibaren kurumsal bir anlayış benimseyerek sektör içerisinde oldukça rağbet gören bir konumda yer alan bir firmadır.

Konusunda uzman bir kadroyla birlikte her zaman yeniliğin peşinde olan bir hizmet anlayışıyla beraber ağırladığı misafirlerin memnuniyetine yüksek derecede önem veren ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren firma yüksek kaliteyi uygun otobüs bileti fiyatları ile sunmaktadır.


Kütahya Astur Turizmi Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Sektörde önemli bir yere sahip olan firmayı oldukça sık tercih etmek ve seyahatleriniz için Kütahya Astur otobüs bileti almak için 5 önemli sebep:

 1. Gerekli eğitimlerini alan uzman şoförler ile sağlıklı ve güvenli bir yolculuk imkanı
 2. Seyahat boyu oldukça sık ve lezzetli ikramlara ücretsiz sahip olma
 3. Her zaman temiz ve hijyenik araçlar
 4. Güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet anlayışı
 5. Sık seferler sayesinde kolay bir ulaşım imkanı


Kütahya Astur Turizm özel Terminalleri

Kütahya Astur otobüs bileti aldıktan sonra özel bir terminali bulunmayan bu firmanın otobüslerine şehirler arası otobüs garlarında özel olarak ayrılmış peronlardan ulaşabilir bagajlarını kolaylıkla araca yükletip güvenli bir yolcuğun keyfini sürebilirsiniz. Bu biletlere sahip olmak için şehir içi satış noktaları, otogarlarda ki satış noktaları, çağrı merkezi ve internet üzerinden satın alabilirsiniz.


Kütahya Astur Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Filosunu her geçen an daha da geliştiren, yenilikçi bir hizmet anlayışı olan firma bu alanda çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Kütahya Astur otobüs bileti satın alıp seyahat etmekte olan kullanıcıların rahatına ve güvenliğine önem veren firmanın otobüslerinde her koltukta bir emniyet kemeri ve yolcuların kullanımına bırakılmış tv ekranları vardır. Bu sayede rahat bir yolculuk anı yaşayabilirsiniz.


Kütahya Astur Turizm Bilet İptal Prosedürü

Kütahya Astur otobüs biletinizi iptal etmeniz gerekiyorsa bu işlemi hareket saatinden 12 saat önce çağrı merkezi ya da bayiler aracılığı ile yapmanız gerekmektedir. Otobüs hareket saatinden sonra herhangi bir iptal işlemi uygulanmamaktadır.

KÜTAHYA ASTUR İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus
ba-favicon-white