Şahabettin Durak Otobüs Bileti

Şahabettin Durak

 • GENEL MERKEZ
  Bilecik
 • KURULUŞ YILI
  1998
 • KURUCU
  Şahabettin Durak Turizm

Şahabettin Durak Hakkında

Firma kurulduğu günden itibaren kurumsal bir taşımalık anlayışına sahip olarak en iyi kalitede hizmet vermek yönünde çalışmalar yapmış. Ve bu çalışmalar ile sektörde iyi bir konuma sahip olmuş her geçen gün ise kendini geliştirerek Şahabettin Durak otobüs bileti alan yolculara eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Şahabettin Durak Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

çıkacağınız seyahatlerde Şehabettin Durak otobüs bileti almanız için oldukça fazla sebebiniz olacaktır. Bu sebeplerin en önemli 5 tanesi aşağıda sıralanmıştır:

 1. Kurumsal bir işletme anlayışı ve sorunlara kolay çözüm
 2. Uzman şoförler ile güvenli ve kaliteli bir yolculuk
 3. Araç içi doyurucu ücretsiz ikramlar
 4. Güler yüzlü hizmet ile müşteri memnuniyetine verilen önem
 5. Her zaman temiz ve yeni araçlar ile ulaşım imkanı


Şahabettin Durak özel Terminalleri

Firmanın kendi bünyesinde bir özel terminal olmamakla beraber, almış olduğunuz Şahabettin Durak otobüs bileti ile şehirlerarası otobüs terminallerinden otobüsünüze binebilir ya da iniş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bilet alma işlemlerini ise bu terminallerde ki satış noktalarından, internet sitesinden gerçekleştirerek bu keyifli yolculuğun bir parçası olabilirsiniz.


Şahabettin Durak Filosunda Bulunan Otobüsler

Kurulduğu günden bu yana kendini sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetine verdiği önemi kanıtlayan firma, son teknolojiye sahip bir filodan oluşmaktadır. Bu sayede misafirlerini memnun etmenin yanı sıra bir sonra ki yolculuklarında da Şehabettin Durak otobüs bileti almalarını sağlamaktadır. Bu amaç ile araçlarda geniş ve rahat koltuklar, misafirlerin kullanımına açık wifi ağı, her koltukta özel ekran ile tv ve eğlence keyfi, güvenlik için emniyet kemeri bulunmaktadır.


Şahabettin Durak Bilet İptal Prosedürü

Şubelerden ya da internet üzerinden almış olduğunuz Şahabettin Durak otobüs biletinizi eğer iptal etmeniz ya da değiştirmeniz gereken durumlarda yine bu şubelerden ya da çağrı merkezinden gerekli işlemin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Otobüs hareket saati sonrası iptal işlemi uygulanmamaktadır.

ŞAHABETTİN DURAK İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

ba-favicon-white