Ses Turizm Otobüs Bileti

Ses Turizm

 • GENEL MERKEZ
  Yozgat
 • KURULUŞ YILI
  1963
 • KURUCU
  Mustafa Ünal, Ozan Ünal

Ses Turizm Hakkında

Kurulduğu günden bu yana yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek ve sektörde öncü firmalardan bir tanesi olarak yer almak gibi amaçlara sahip olan Ses Turizm bu anlamda kendisini sürekli olarak ileriye taşıyacak çalışmalar yapmaya özen göstermektedir. Yolcularına kaliteli ve dürüst hizmet sunmayı amaç edinen Ses Turizm bu doğrultuda ticari kaygıların kendisini yolundan şaşırmasına kati suretle izin vermemekte ve hizmet kalitesini üst seviyede tutmaya özen göstermektedir. Kadrosunda yer alan dürüst, güvenilir ve güler yüzlü personelleri ile yolcularına uzun yıllardır kaliteli hizmet sunmakta olan Ses Turizm kendisine çizmiş olduğu çizgi üzerinde emin adımlar ile ve yükselen bir ivme ile ilerleme kaydetmeye devam etmekte ve bu başarı yolculuğunda arkasına almış olduğu müşteri memnuniyetinden güç almaktadır.

Web Sitesi: https://www.sesturizm.com.tr/

Ses Turizm'i Tercih Etmek İçin 5 önemli Sebep

Ses Turizm ile seyahat etmenizi düşünmenize sebep olacak en önemli beş sebep şu şekildedir:

 1. Güler yüzlü ve yolcu ilişkilerinde oldukça saygılı bir biçimde çalışan kadrosu ile uzun yolculuklarınızın keyifli ve konforlu geçmesini sağlar.
 2. çok uzun yolculuklar için oldukça rahat olan 2+1 model rahat koltuk seçenekleri bulunan otobüsleri tercih etmektedir.
 3. Yolculuklar esnasında tüm güvenlik önlemleri alınarak ulaşmak istediğiniz noktaya en kısa sürede ve en güvenli şekilde varmanız sağlanmaktadır.
 4. Yolcularına kaliteli hizmet sunabilmek adına sürekli yenilenen ve dinamik bir firma özelliğine sahip bir firmadır.
 5. Yolculuklarınız esnasında rahatlığınız ve huzurunuz düşünülerek bu doğrultuda sizlere en iyi hizmet kalitesi sunulmaya özen gösterilmektedir.

Ses Turizm özel Terminalleri

Ses Turizm'in kendisine ait özel bir otobüs terminali bulunmamaktadır. Ses Turizm ile seyahat edecek olan yolcular şehirlerarası otobüs terminallerinde yer alan Ses Turizm'e ait olan peronlardan hizmet almaktadır. Otobüs bileti, peron bilgisi gibi konular için yahut seyahatler ile ilgili herhangi bir sorunuz olduğu durumlarda ise şehir içerisinde yer alan yazıhanelerden yahut otogar içerisinde yer alan yazıhaneler ile iletişime geçerek bilgi alabilmektesiniz.

Ses Turizm Filosunda Bulunan Otobüsler

Ses Turizm filosunda yer alan otobüsler yolculara rahat ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşatabilmek adına özenle seçilmiş olan otobüslerden oluşmaktadır. Otobüslerde Televizyon, koltuk arkası Android ekranlar ile film izleme, kablosuz internet, kulaklık, USB girişi gibi donanımlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra otobüs filosuna eklenen 2+1 otobüslerde bulunan rahat koltuklar yolculuklarınızda daha rahat bir biçimde seyahat etmeniz olanak tanıyacak niteliktedir. Otobüs içerisinde hava şartlarına bağlı olarak kullanılmak üzere bulundurulan sıcak ve soğuk hava sistemlerinin yanı sıra hava filtreleri de bulundurularak araç içerisindeki hava düzenli aralıklar ile temizlenerek yolculuğunuza kötü kokuların eşlik etmesinin önüne geçilmektedir.

Ses Turizm Bilet İptal Prosedürü

Ses Turizm'den almış olduğunuz biletlerin iptali söz konusu olduğu durumlarda uygulanması gereken bir bilet iptal prosedürü bulunmaktadır. Bu prosedüre göre, biletleri iptal ettirebilmek için sefer saatinden en az 24 saat önce biletlerin otogar yahut şubelerde yer alan yazıhanelere teslim edilmesi gerekmektedir. çıktısı alınmış olan biletlerin online olarak iptal edilmeleri söz konusu değildir ancak biletinizin dökümü henüz yapılmadı ise biletinizi yine online bir biçimde iptal etme imkanınız bulunmaktadır. Tarihi geçmiş olan biletlerde ise para iadesi gibi hususlar prosedürler gereği mümkün değildir.

SES TURİZM İLE AYNI GÜZERGÂHTA HİZMET VEREN DİĞER OTOBÜS FİRMALARI

bus
ba-favicon-white